Ord. lékaře specialisty - ortopedie
Rybalkova 1400, Louny

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: Ord. lékaře specialisty - ortopedie operace levého kyčle

pan primář je skvělý specialista,vybraného chování a já jsem s ním moc spokojená.Ještě mám jít na operaci kolene a budu si vyhledávat jen jeho.
Jen více takových lékařů.
Schmidová M.

Souhlasím s hodnocením paní Kopecké,mám od něj plastiky na obou kolenech a spokojenost.Vždy velmi příjemný.Zatím nejméně bolestivá punkce..jen jehlou a masáží..to chceš..

tak pana primáře jsem jako ošetřujícího lékaře naštěstí neměla, byla jsme na artroskopii kolene aby zjistili co mám a nemám s kolenními vazy, stačil mi jeho přístup při vizitě!!!! Den po zmíněné artroskopii , kde mi zjistili jen že mám přetržené kolenní vazy a nedělali nic, přišel, na nohu která mi nejde propnout mi zatlačil tak že to opravdu bolelo, pak mi jí ohnul a na moje slova že už to nejde, že to prostě bolí se mě docela nevybíravým tónem zeptal a proč to nejde, že by to mělo jít že to není možné... Chtěla jsme u říct že to nejde asi proto že mám přetržené vazy a nic mi s tím nedělali... Já osobně s jeho přístupem spokojená nebyla, měl by si alespoň přečíst diagnozu pacienta když už mu láme koleno do úhlů kam to prostě nejde!

Zdravím,jsem překvapená hodnocením Mudr.prim.Staňa.V roce 2009 jsem byla u něho na operaci pravého kyčle a letos 2012 levého kyčle.Nikdy jsem se u něho nesetkala s arogancí,žádostí o finance.Před první operací jsem Mudr.Staňa neznala a byla jsem vděčná,že mě operoval právě on.Před druhou operací jsem si nedovedla představit,že by mě operoval někdo jiný.Byl velmi příjemný a když mě propouštěl na reh.odd. podal mi ruku a přál mi "aby mi to dobře šlapalo" A že mi to dobře šlape od roku 2009 o tom není pochyb.
Jsem mu opravdu vděčná Kopecká Naďa