Ota Staněk, endokrinolog Opava

MUDr. Ota Staněk

Endokrinolog Více

Dostojevského 15, Opava
Odborný lékař endokrinologie

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Pan doktor je velmi příjemný, sympatický,milý,hodný ke všem pacientům, je hodně oblíbený a má velké charizma.
Pomůže vám v takové situaci, kdy to není jeho povinností,kdy vás to mile překvapí až zaskočí. Myslím, že jinný lékař,by vám v tomhle nepomohl.
Moc si pana doktora vážím , je to výborný lékař, lepšího , jsem zatím nepotkala. K panu doktorovi,chodím necelých 11 let, jsem velmi spokojená. Těším se na každou návštěvu.

Pane doktore, děkuji Vám, bez Vaši pomoci, bych to nezvládla.

Super doktor a jeho konkurence je neohrozitelná.....

Jsem velice spokojena jak s panem doktorem tak s nynější milou a hodnou sestřičkou.

Pan edokrinolog Staněk je výborný specialista ve svém oboru. Je velmi pečlivý, vstřícný a milý lékař. Rovněž jeho sestřicka je profesionální, pečlivá, milá a obětavá. Když vezmeme v úvahu, kolik klientů pan doktor má v evidenci, je až s podivem, co všechno musí zvládnout během své pracovní doby. Co mi vadí, a to je názor mnohých čekajících v čekárně ordinace, je dlouhá čekací doba před ordinací, ikdyž je domluvena objednávka na určitou hodinu a také absence soukromí s lékařem /v ordinaci se nacházejí i tři pacienti najednou/.
Přesto bych svého endokrinologa neměnila a doporučila bych ho jako skvělého lékaře.

Pan doktor je profesně na úrovni. Jelikož je placen pojištovnou čili socialistickým systémen zdravotnictví, je čekací doba také socialistická.
Pokud bude péče za hotové pak bych se vůbec nedivil kdyby poskytoval ještě erudovanější péči a pac bude přijat přesně v objednaný čas. Jen tak bude čas specialisty adekvátně ohodnocen.
P.S v Kanadě u péče na pojištovnu čekáte i celý den.

Protože si myslím že je nejlepší

Pan doktor je opravdu specialista, ovšem čekací doba je opravdu příliš dlouhá. Docházím k němu již 11 let. Nicméně je to i sportovec a tímto ho vítáme mezi nás bikeri.

C

super doktor umí svou profesi

čekání u takového specialisty a odborníka na slovo vzatého-je zanedbatelné!Péče i odborné znalosti jsou na vysoké úrovni a mnozí jeho kolegové by si z jeho přístupu měli vzít příklad!!!Sestřičky jsou na odpovídající úrovni a celkově s jejich přístupem si člověk alespoň nepřipadá jako obtěžující-jako v některých jiných ambulancích .Je to jedna z mála ambulancí,ve které bych si klidně i zaplatila ošetření.přeju panu doktorovi i celé ambulanci,ať s námi vydrží co nejdéle a děkujeme za Vaši péči

Pan doktor je výborný specialista, velmi vstřícný a milý, stejně jako sestřičky. Vše vysvětlí a poradí. Určitou nevýhodou je delší čekání, ale oproti mým jiným zkušenostem s jinýmy doktory to není až tak strašné.