Mezibranská 17, Praha
Žilní a chirurgická praxe

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní chirurgů v okolí

Jsem druhý den po operaci a musím jen chválit. Naprostá profesionalita, milý personál, vše vysvétlí dopředu, usméjí se. Tady jste pacient, který nikdy neobtěžuje. Operace je bezbolestná, dnes jsem byla na převazu a vše funguje rychle a spolehlivě. Určitě mohu jen doporučit. Celému týmu moc děkuji za všechny spokojené pacienty.

Chci se zeptat, jak dlouho se po zákroku nosí punčochy? A Jaké? A jestli jsou nepříjemné a vadí na těle? A ohledně více tohoto zákroku. Děkuji za odpověd

Sice nemám zatím křečové žíly, ale od 13-ti let mám modré metličky po celých nohách (dědičné). K dr.Schutzovi chodím již několik let, občas na sklerotizaci - ta je ovšem všeobecně bez efektu, vydrží to tak 1/2 roku a udělají se žilky nové, ať chodíte k jakémukoliv žilnímu lékaři. Pak mi p.doktor operovat jednu nohu s tím, že vytáhl jednu žílu - operace byla skvělá, nebolela, z mojí první anestezii v životě jsem byla naprosto unešená. Efekt je o něco lepší než sklerotizace, jizvičky nejsou vidět. Pana doktora a jeho tým můžu doporučit, je profesionál, ochotný a šikovný,jeho práce je na vysoké úrovni.

Absolvovala jsem zde operaci křečových žil v roce 1996, do dnešního dne nemám žádné problémy ani recidivu. Personál pod vedením MUDr.Schütze absolutně profesionální, příjemné prostředí, 100% informovanost.

Skvělý chirurg, skvělý personál

Doporučuji, již jsem u pana doktora podstoupila 3 operace křečových žil. Vždy průběh před i po naprosto dle informací předem. Jinam bych nešla, kdyby jsem musela znova ...

Musím jedině chválit. Minulý týden ve středu jsem podstoupila operaci pravé nohy a včera levé. Obě operace naprosto v pořádku, super prostředí, zacházení, chování. Skvělá komunikace. 2 hod.po operaci jsem odjela domů a mohla jsem fungovat jako kdyby nic. Když někomu řeknu, "jsem týden po operaci křečových žil", koukají na mě jak na blázna.
Je to velká investice ale rozhodně nelituji. Ztracené sebevědomí, které doufám, bude zpět, za to stojí...........

naprosto super operace krecovych zil

Maximální spokojenost v péči o pacienta, profesionální, ale zároveň milý přístup, před zákrokem 100% informovanost pacienta. Všechny informace byly podloženy praxí a byly velmi přesné a srozumitelné.
S výsledkem zákroku jsem velmi spokojena, už 5 let bez recidivy. Dle mého názoru nejlépe investované peníze do mého zdraví.
V případě nutnosti bych určitě neváhala a šla do toho znovu.

G

naprosta spokojenost. privatni pece, ovsem naprosto 100% ! Rozhodne doporucuji !!