Žilní a chirurgická praxe
Mezibranská 17, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Žilní a chirurgická praxe Jiný

Mimořádně empatická komunikace. Odborné zdravotní souvislosti.

Umístění: Žilní a chirurgická praxe Jiný

Naprosto perfektní,spokojenost po operaci křečových žil,bez bolesti, krátká rekonvalescence, pan doktor má i skvělý humor, svou přírodní péči po operaci, kterou jsem dostala domů.

Umístění: Žilní a chirurgická praxe Jiný

V této ordinaci jsem se setkala s velice arogantním přístupem paní doktorky, vzala si peníze za vyšetření aby mi pak řekla že jsem pro jejich kliniku nevhodný pacient, protože moje váha přesahuje 90kg a mám prý přijít až zhubnu na váhu kterou jsem měla v 17, to znamená před 16lety...to mohla říct rovnou, peníze bych investovala jinak než do ponižujícího a absolutně bezduchého
přednesu o mojí váze, takže jsem odešla bez pomoci s přetrvávajícími bolestmi, tak Vám tedy paní doktorko pěkně děkuji..

Jsem druhý den po operaci a musím jen chválit. Naprostá profesionalita, milý personál, vše vysvétlí dopředu, usméjí se. Tady jste pacient, který nikdy neobtěžuje. Operace je bezbolestná, dnes jsem byla na převazu a vše funguje rychle a spolehlivě. Určitě mohu jen doporučit. Celému týmu moc děkuji za všechny spokojené pacienty.

Chci se zeptat, jak dlouho se po zákroku nosí punčochy? A Jaké? A jestli jsou nepříjemné a vadí na těle? A ohledně více tohoto zákroku. Děkuji za odpověd

Sice nemám zatím křečové žíly, ale od 13-ti let mám modré metličky po celých nohách (dědičné). K dr.Schutzovi chodím již několik let, občas na sklerotizaci - ta je ovšem všeobecně bez efektu, vydrží to tak 1/2 roku a udělají se žilky nové, ať chodíte k jakémukoliv žilnímu lékaři. Pak mi p.doktor operovat jednu nohu s tím, že vytáhl jednu žílu - operace byla skvělá, nebolela, z mojí první anestezii v životě jsem byla naprosto unešená. Efekt je o něco lepší než sklerotizace, jizvičky nejsou vidět. Pana doktora a jeho tým můžu doporučit, je profesionál, ochotný a šikovný,jeho práce je na vysoké úrovni.

Absolvovala jsem zde operaci křečových žil v roce 1996, do dnešního dne nemám žádné problémy ani recidivu. Personál pod vedením MUDr.Schütze absolutně profesionální, příjemné prostředí, 100% informovanost.

Skvělý chirurg, skvělý personál

Doporučuji, již jsem u pana doktora podstoupila 3 operace křečových žil. Vždy průběh před i po naprosto dle informací předem. Jinam bych nešla, kdyby jsem musela znova ...

Musím jedině chválit. Minulý týden ve středu jsem podstoupila operaci pravé nohy a včera levé. Obě operace naprosto v pořádku, super prostředí, zacházení, chování. Skvělá komunikace. 2 hod.po operaci jsem odjela domů a mohla jsem fungovat jako kdyby nic. Když někomu řeknu, "jsem týden po operaci křečových žil", koukají na mě jak na blázna.
Je to velká investice ale rozhodně nelituji. Ztracené sebevědomí, které doufám, bude zpět, za to stojí...........