Martinov Ostrava

Jakého specialistu hledáte?
  • Praktický lékař, Ortoped

„Skvělý doktor, který se snaží za každé situace pomoci. S jakýmkoliv problémem, který mám, vždy jdu za panem doktorem Lukáčem a nikdy jsem nelitoval. (koleno, ganglion, klíční kost). Hlavně jeho přístup, podrobné vysvětlení problémů a ochota. Děkuji a mohu vřele doporučit. Více

Tyršova 9/1832, Ostrava Mapa

Arthro Biotherapy s.r.o., traumatologie

• „Poprvé jsem byla u pana doktora Malíka. Byla jsem dost nervózní, co mě čeká . Pan doktor vše vysvětlil a v podstatě jsem vše zvládla. Takových lékařů si moc vážím , hlavně za přístup k pacientovi. Moc děkuji za jeho doporučení. Více

Masarykovo nám.20, Ostrava Mapa

Malík-gynekologie a porodnictví s.r.o.

Markvartovická 1200, Ludgeřovice Mapa

Malík-gynekologie a porodnictví s.r.o.

• „V těch nejtěžších životních chvílích jsem navštívil více psychologů, ale až paní Tumlířová mi dovedla pomoci. Moc jí za to děkuji. Je to opravdu člověk na svém místě. Při každém sezení jsem se cítil velmi příjemně a vždy jsem odcházel nabitý novou energií a s jasným náhledem na věc. Určitě doporučuji... Více

Tyršova 11, Ostrava Mapa

Psycholog Moravsko-slezského kraje Mrg. et Mgr. Anna Tumlířová

• „Slečna Sikorová pracuje na vysoké odborné úrovni; ke klientům má velmi přátelský a vstřícný přistup s maximální snahou pomoci. Ze své vlastni zkušenosti mohu vřele doporučit. Více

U Staré elektrárny 1881/4, Ostrava Mapa

Moje rehabilitace s.r.o.

• „JEZDIM K PANI DOKTORCE NEKOLIK LET A JSEM NADMÍRU SPOKOJENA. BYLO UŽ VŠECHNO ŘEČENO. NIKDE JSEM NEZAŽILA ABY MNE TAK DOKONALE VYŠETRILA. JSEM BYLA VELICE PŘEKVAPENA A SPOKOJENA. TAKE MNE HNED OBĚDNALA NA VEŠKERÉ VYŠETŘENÍ A TO JSEM BYLA STÉHO PAF. DÉKUJI ZA TO MOC DÉKUJI Z POZDRAVEN PACIENT. Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava

• Pediatr, Dermatolog

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• Švédská 109/45, Slezská Ostrava Mapa

Gastroenterologická ambulance - přijímáme nové pacienty

• „Vynikající neurochirurg a především citlivý a skromný člověk.Po operaci krční páteře jsem opustila nemocnici za 2 dny.Bez bolesti a dalších komplikací.Bez jizvy....no jako by snad ani k ničemu nedošlo. Stále se držím názoru,že takový člověk by si zasloužil státní vyznamenání za perfektně odvedenou práci a hlavně za pomoc lidem.. Více

Na Hradbách 4, Ostrava Mapa

Odborný lékař neurochirurgie

• „Velmi dobrý lékař. Spolehlivý, svědomitý a ví co má dělat. Kéžby bylo více takových lékařů. Když rakovina tak jen k panu MUDr. Matějčkovi. S ním jsem absolvoval 5 operací, před každou mě hodně psychicky podržel, přivedl na jiné myšlenky a dokázal pěkně vysvětlit co bude dál nasledovat. nedám na pana doktora dopustit. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pan doktor Mec je velmi empatický a vstřícný lékař. Je vidět, že pan doktor bere práci jako poslání. Škoda, že takových lékařů je jako šafránu. Děkuji panu doktorovi Mecovi za jeho přístup a jsem opravdu ráda, že mou maminku operoval právě pan doktor. Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava-Vítkovice, Ostrava Mapa

Chirurgická ambulance, Vítkovická nemocnice a.s.

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Slecna byla neuveritelne sympaticka, setrna a naprosto profesionalni. Byla to moje uplne prvni navsteva u dentalni hygienistky, a byla jsem naprosto spokojena. Vse mi vysvetlila, vse ukazala, ma dobre argumenty, nespecha, nemate pocit, ze ji zdrzujete, kdyz se jeste doptavate. Více

Českobratrská 2227/7, Ostrava Mapa

MUDr. Igor Kuczinský

• „Od vstupu do čekárny, sesterny a také ordinace paní doktorky Novákové můžete očekávat klidný, přesný a empatický přístup při plánovaných kontrolách a vyšetřeních; po externím vyšetření opět následovalo detailní seznámení se zdravotním stavem, rozbor a přirovnání s možnostmi následné léčby, doporučení pomůcek a v neposlední řadě optimismus, který v současné době některým lékařům pochyběl. Dále hodnotím "týmovou" spolupráci lékařky a sestry při včasném zpracování, předávání výsledků-zpráv i objednávek pro další léčbu a to i elektronicky. Přeji úspěch a vytrvání i v nelehkých podmínkách! Více

Panelová 6116/1 Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

Neurologická odborná ambulance

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „Paní doktorka Lorencová je jedna z nejlepších lékařek u kterých jsem kdy byla. Velmi empatická, přívětivá, pečlivá s velkou praxí. Úspěšně mě provedla celým těhotenstvím a i díky ní máme krásnou holčičku. Prostředí ordinace je taky moc příjemné včetně sestřičky,která je vždy usměvavá a milá. Člověk by nevěřil, že se může i u gynekologa cítit dobře :)Děkuji za vás. Více

Dr. Šmerala 27, Ostrava Mapa

GYNCENTRUM OSTRAVA s.r.o., gynekologie

• „Neskutečně lidský a citlivý lékař. Pacient ho opravdu zajímá. Měla jsem velké obavy a předčil mé očekávání. Velmi pozorně vyslechl potíže, i když je už měl napsané od jiného neurologa, doptával se , zjišťoval. Byla jsem velmi spokojená :-) Více

Červeného kříže 1672/4, Ostrava Mapa

Theo medical s.r.o., neurologická odborná ambulance, EMG, neurosonologie

• „Skvělá lékařka, empatická, poslouchá pacienta a snaží se vždy pomoci! Dceři po mnoha letech, co jsme neustále chodily k jiné kožní lékařce, která ji léčila špatně, pomohla, diagnostikovala jí lupénku a začala ji opravdu léčit! Dceři se zlepšily nejen fyzické projevy lupénky, ale i psychika. Moc děkujeme! Více

Opavská 6116, Ostrava Mapa

Kožní ambulance

• Praktický lékař

„Pro mě je MUDr. Radomíra Černocká skvělá lékařka nejen po stránce odborné, ale také zároveň lidské. Vždy se snaží pomoci, trpělivě vyslechne trápení. Je to správný člověk na správném místě. Více

J. Šavla 4, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní Kahánková mi pomáhá téměř rok a za tu dobu jsem se v mnoha ohledech neuvěřitelně posunula a psychicky je mi nesrovnatelně lépe. Je to jako když jste ztraceni v hlubokém lese, několikrát se neúspěšně pokusíte najít cestu a potom najdete někoho, kdo vás na tu správnou přivede. Vidíte značku s šipkou a víte, že jdete správně. Je to úleva. Každému můžu jen doporučit se svými problémy něco dělat, stojí to za to. A paní Petru všem doporučuji, protože její klid během terapie a její lidský přístup velmi pomáhá nasměrovat myšlenky správným směrem. Více

Ostrava Mapa

psychoterapie, psychologické poradenství, sportovní psychologie

• Plastický chirurg

„V dubnu jsem byla na modelaci prsou a můžu říct že pan doktor má zlaté ručičky. Jsem velice spokojená nikdy jsem nevěřila že z něčeho takového jdou udělat krásné prsa . Teď už se nestydí chodit nahoře bez. Pane doktore splnil jste mi můj sen děkuji moc . Více

Věšínova 10, Ostrava Mapa

POLMEDICANA s.r.o.

• Praktický lékař

„Po doktorech asi nikdo nechodí rád, ale nemoci chodí bohužel po lidech, takže někdy prostě nemáme na výběr. U paní Doktorky Jitřenky Šuralové jsem nějakých 15 let a nikdy jsem se nesetkal s tím, že by nebyla příjemná nebo mi něco nevysvětlila. Moc děkuji za přístup a péči, kterou nám pacientům dáváte :) Více

Vratimovská 689, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé