Pískování zubů

Máte dotazy týkající se tématu pískování zubů?

Vaše otázka

Tato hodnota je příliš krátká. Měla by mít __LIMIT__ znaků nebo více.

Váš dotaz (bez Vašich osobních údajů) bude viditelně umístěn na profilu specialisty.
* Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou

1. Otázky na lékaře se mohou vztahovat pouze na profesní činnost lékaře.
2. Otázky nesmí porušovat práva a principy společenského chování.
3. Otázky nesmí obsahovat kontaktní údaje.
4. Otázky neslouží ke sjednání schůzky u lékaře. Poskytovatel služeb má právo odmítnout zveřejnit a také odstranit otázky, pokud jsou v rozporu s těmito podmínkami nebo právními předpisy a zákony.

Položit dotaz

Lékaři poskytující tuto skupinu služeb

Vladyslav Ridchenko

• Lublaňská 1015/13, Praha

Smile Centrum

skvělý a milý profesionál, byly malé trable s rentgenem a tiskárnou, ale personál byl velice milý a omlouvili se za komplikace, takže to beru jako vel...
    K dispozici zítra

Yuri Mimori

• Sokolská 1662/35, Praha

Laila Clinic

Paní doktorka Mimori je první zubařka u které jsem se cítila opravdu pohodlně a dokonce jsem se na návštěvu těšila. Je milá, trpělivá, hodná. Velmi oc...
    Dostupný termín: po 29 dub
  • David Urban, Dis.

David Urban, DiS.

• Olšanská 7, Praha

Dentální hygiena Kateřina Dušková

Skvělá průprava a odborná péče. Doporučuji i každému kdo si, myslí že má zuby zdravé, ať se jedná o prevenci nebo pravidelnou prohlídku.
    Dostupný termín: po 29 dub

Serhii Marikutsa

• V Holešovičkách 1154/33, Praha

STOMATOLOGIE ROKOSKA s.r.o.

Pan doktor je moc hodný,akutně mi pomohl od bolesti a bude mi dal postupně opravovat co je potreba.Sestricka moc milá a ochotná.Moc děkuji za pomoc

Marcel Dostál

• Zborovská 716/27, Praha

imagedent - studio dentální estetiky

Na dentální hyg. jsem byla poprvé.Pan Dostál je velmi šikovný a milý.Změny si u mne všichni hned všimli.Určitě tuto ordinaci opět navštívím.

Veronika Havlínová

• Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha

Ordinace dentální hygieny

Profesionální přístup a skvěle odvedená práce ????. Dcery byly ošetřeny bez bolesti a bez stresu. Mohu doporučit každému.

Michaela Kumherová

• Nad Ryšánkou 2103/7a, Praha

Stomatologická péče

Milá dentální hygienistka, velmi příjemně odlehčila ne příliš příjemný čištění zubního kamene. Přes velký nános zubního kamene, hodnotím zákrok jako n...