Eeg - elektroencefalografie Říčany

Jakého specialistu hledáte?
  • „She was very helpful, tried to do her best to fit my needs to avoid surgery, but when it comes that surgery is the only option she helped a lot with calling doctors for me to have appointment. She speaks fluently English and also Hungarian. Více

Revoluční 19/765, Praha Mapa

KlinNeuro s.r.o.

• „Poslední 3 roky jsem řešil bolest hlavy, které nabírala postupně na síle včetně únavy. Poslední půlrok byl už nejhorší, kdy jsem byl nucen navštívit doktory specialisty a hledal pomoc, první neurolog mi provedl veškerá vyšetření EEG včetně magnetické rezonance, vše v pořádku. Jelikož bolesti nabírali ještě více na síle a vícekrát se opakovali, navštívil jsem ještě další specialisty. Ať už to byl oční specialista nebo rehabilitační specialista, vždy mi naznačili, že se může jednat o neurologické onemocnění. Nakonec jsem navštívil ještě dalšího druhého neurologa, kteří mi moc nepomohl. Byl jsem považován simulanta a zralý tak na psychiatrii. Původní neurolog mi nakonec sdělil skoro to samé, s velkou nedůvěrou mě též spíše považoval za simulanta. Už jsem přestal doufat, že najdu pomoc. Každý den byl už jen přežitek. Pak jsem na internetu našel stránky neurologa specialisty pana doktora Doležila. Jelikož mě zaujal svým vystupováním a vysvětlováním, které se týkalo i mých zdravotních potíží, neváhal jsem pana doktora kontaktovat. Byla to poslední moje naděje. Stále jsem to nechtěl vzdát a chtěl jsem proti bolestem a únavě bojovat. Pana doktora jsem navštívil, vyplnil pár dotazníků. S údivem, jaký má pan doktor profesionální přístup k pacientům, vstřícné jednání a naslouchání, jsem se konečně dozvěděl, co mi je a v čem je problém. Nakonec se z toho vyklubala migréna. V listopadu to bude rok, co mě má pan doktor Doležil pod kontrolou. Nemůžu si pana doktora vynachválit, protože se mi postupně vrátili síly něco dělat a tvořit. Už nejsem tak vyčerpaný, bolesti jsou mírnější a nejsou tak časté. Velký plus u pana doktora je, že se s Vámi dokáže na toto téma normálně bavit. Máte tak lepší možnost se s touto nemocí sžít. Víte, co můžete od této nemoci očekávat. Jsem rád, že jsem pana doktora Doležila poznal, moc mi pomáhá a moc si toho vážím. Více

Budečská 33, Praha Mapa

DADO MEDICAL

Masarykovo náměstí 58/36, Říčany Mapa

DADO MEDICAL s.r.o,

• Neurolog

Mladoboleslavská 514, Praha Mapa

Neurologická ambulance, elektrofyziologické laboratoře ( EMG, EEG )