Dentální hygiena Otrokovice

Jakého specialistu hledáte?
  • „Nejlepší zubařka jakou si může člověk přát. Měla jsem panickou hrůzu ze zubařů, nyní chodím k zubaři s klidem. Její zákroky jsou nebolestivé, má lidský přístup. Absolvovala jsem u ní od vrtání, umrtvování zubu až po korunky a vše perfektní. Korunky na předních zubech nejdou absolutně rozeznat od vlastních zubů. Paní doktorka má zlaté ručičky a mohu ji všem jen a jen doporučit! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Nikdy bych nevěřila, že trhání zubu moudrosti může být být bezbolestné. Pan doktor má zlaté ruce, za minutku byl zub venku. Byla jsem u něj v ordinaci na pohotovosti, škoda že nepřibírá nové pacienty, hned bych se registrovala. Takhle si totiž představuji ideálního zubaře. Více

Sokolovská, 508, Uherské Hradiště Mapa

MDDr. Zdeněk Volek

Bělení zubů

od 3 500 kč

• „Je to profesional kazdym coulem,dela zakroka, na ktere si jini zdaleka netroufnou,je velmi esteticky zalozeny a nejen to,take velmi mily,vtipny a vzdycky vyjde vstric..se vsim si umi poradit...za takovouto nadstandartni peci si priplatim, a rada! Prece to pan doktor nebude delat zadarmo,to by musel byt blazen...bohuzel spousta lidi je stale myslenim v drivejsi dobe a neuvedomuje si, ze doba se zmenila..vrele vam pana doktora doporucuji a jestli ma nekdo pripominky,tak jedine ze zavisti! Více

Slovenská 3066, Zlín Mapa

MORAVEC DENT - MEDICAL s.r.o.

• „Nemá trpělivost na děti, které se nechtějí nechat ošetřit - to je lepší přehlásit. Ale jako dospělá jsem zcela spokojena. Více

J.E.Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

DENTI - STA privátní zubní ordinace

• Dentální hygienistka, hygien… ista Více

„Velmi milá a empatická. Všechno krásně dopodrobna vysvětlí. Naprosto skvělý a profesionální přístup. Všem doporučuji!!! Více

Poštovní 253, Uherské Hradiště Mapa

ZenDent s.r.o.

• „Na to že jsem byl u zubaře po hooodně dlouhé době a měl jsem ze zubaře panickou hrůzu a teď mě dělala zub včetně tahání nervů tak jsem vůbec nic necítil Paní zubařka i sestřička jsou velmi šikovné a příjemné. Dokonce se zubaře už nebojím jsem naprosto spokojený. A paní zubařce moc děkuji Vaculík Více

třída Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

K dental zubni ordinace s.r.o.