Ortoped Jirny

• „Dobrý den u Pana doktora ve Vršovické Ortopedické nemocnici jsem byl operovám s pravým kolenem z něhož mi odstraňoval rozpadlí levý meniskus celé koleno mě bolelo jak kousky chrupavky uvnitř překáželi teď je to pryč a já po měsíci jdu do práce, díky. Jak je tu už psáno je to po všech stránkách užasný člověk a doktor děkuji. Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Ortopedická klinika UK2.LF a FN Motol

• „Erudovaný,profesionální a přitom milý, se schopností velmi dobře komunikovat problém či onemocnění s pacientem.

Hviezdoslavova 509, Praha Mapa

• „Jsem 1 měsíc po operaci TEP kyčelního kloubu.S přístupem pana primáře Mudr Váchala,následně operací a rehabilitací jsem velmi spokojená. Budu-li ještě někdy postavená před volbu podobného zákroku,pak bych ho ráda absolvovala opět v C.L.P.A. Více

Sokolovská 304, Praha Mapa

Centrum léčby pohybového aparátu, s.r.o.

• „dobrý přístup

Generála Janouška 902, Praha Mapa

Ortopedie

Jabloňová 8/2992, Praha Mapa

Ortopedie

• „šikovný

Vídeňská 800, Praha Mapa

Fakultní Thomayerova nemocnice s pol.

• „Empatický, trpělivý,ochotný, komunikativní..samé superlativy. Mimochodem...obstřik ramene NEBOLÍ :-D

Praha, Praha Mapa

Radotin

• „Pan profesor je kapacita. Je skromný, odvážný a šikovný. A stejně skvělý jako je on jsou i asistenti, sestřičky...! Ortopedie I. motolské nemocnice má bezpochyby 1*! Více

V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Super člověk na svém místě jedná na rovinu, když se ho pacient zeptá co s ním bude vše vysvětlí, že to pochopí i 10 roční dítě neměnil bych prostě kapacita Více

Fakultní nemocnice v Motole, LDN

• „Nejprijemnejsi doktor jakeho jsem za posledni dobu potkala. Opravdu klobouk dolu. Prijemny, peclivy, vse v klidu vysvetleno. Doporucuju. Odchazela jsem s doopravdy dobrym pocitem. Více

Praha Mapa

• „Paní doktorka je velmi pečlivá a nepodceňujte možná rizika. Řešili jsme dva úrazy a vždy ohlídala aby se hojení obešlo bez komplikací. Nepodceňuje možná rizika. Poslala mě na sono vyšetření s (naštěstí planným) podezřením na hlubokou žilní trombózu. Mohu doporučit. Více

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• „As. Mudr. Jan Kryl je naprostá kapacita ve spondylochirurgii, operoval mi páteř po dost nepříjemném a vážním zranění a díky němu a celému týmu v Motole budu v pořádku a bez následků. Oceňuji jeho klid, racionální, ale zároveň vstřícný přístup a optimismus. Více

Fakultní nemocnice v Motole

• „skvělý doktor a člověk, zkušený znalý příjemný pomohl s artrozou kloubu palce nohy a impingementem syndromem ramene a patní ostruhou, vše bolestivé, ale díky léčbě v krátkém čase jsem zcela bez potíží. DĚKUJI DOKTORE! Více

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

• „Dobrý, zdvořilý doktor, byli jsme na sono kyčlí s miminko, nebyly zjištěny žádné problémy, všechno bylo v pořádku.

Poliklinika Prosek a.s.

• „Pan doktor Kratochvíl je profesionál, ví co dělá a vždy navrhne správnou léčbu, komentáře typu, že se dlouho čeká nebo že se platí nemá snad ani cenu řešit. V cizině se platí za vše a normálně. Pan doktor navrhne standardní léčbu a pokud využijete nadstandardní služby je pouze na vás! Nikomu tyto služby nenutí. Je skvělý a celé rodině pomáhá už řadu let. Patří mu velké díky! Více

Plaňanská 573/1, Praha Mapa

Poliklinika Malešice

• „Pan doktor mi pečlivě vyšetřil, vše mi jako laikovi vysvětlit a navrhnul léčbu, během vyšetření byl milí i vtipný stejně jako sestřička. Mohu vřele doporučit ordinaci pana doktora, máte li opravdu orthopedický problém a potřebujete pomoci. Více

• Ortoped

• Ortoped