Ortoped

Vyberte město, ve kterém hledáte specialistu
  • „Jediný dr který mi uměl vysvětlit co se mnou při operaci budou dělat. Super předoperační i pooperační přístup.

Náměstí Slezského odboje 3, Opava Mapa

Odborný lékař ortopedie, traumatologie, ultrasonografie pohybového ústrojí, sportovní medicína

Vodní 636, Vítkov Mapa

• „Chodila jsem k panu doktoru Vaněčkovi s dcerou do Bílovce na kyčle. Byl vždy vstřícý a ochotný vše vysvětlit, vyslechl si můj názor a připomínky a byl ochoten léčbu kyčlí upravit podle našich potřeb. Pravda je, že v jeho ordinaci jsme s ostatními maminkami vždy dlouze čekali. Myslím, že by mohl ordinační hodiny prodloužit. Více

Wolkerova 3, Nový Jičín Mapa

Ortopedická ambulance + rázové vlny

Butovická 365, Studénka Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Linhartová Zdeňka (20.října 2016) Děkuji panu doktorovi za provedenou operaci kyčelního kloubu,to jaký je pan doktor to se jen tak nevidí,vstřícný,lidský,milý,trpělivý moc Vám za veškerou ochotu a vstřícnost děkuji,byl jste mně velkou oporou při této operaci. Více

V Úvalu 84, Fakultní nemocnice v Motole, Praha Mapa

Ortopedická klinika 1. LF a FN Motol

• „myslím,že odborník na svém místě, operoval mi koleno a zdá se to být zase dobré jak před natržením menisku. Děkuji !

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Sagena s.r.o., Denní stacionář interní

El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku

• „Pana doktora Teysslera ráda doporučím všem, kteří uvažují o operaci halluxu. Je neuvěřitelně vstřícný, lidský, milý a ochotný. Navíc jde o skutečného odborníka na svém místě. Pan doktor mi operoval obě nohy najednou a nelituji, vše dobře dopadlo a za dva měsíce jsem mohla opět chodit. Více

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Jsem velmi spokojen s přístupem pana doktora Gongola k mým zdravotním problémům s koleny, podrobně mi vysvětlil, v čem je problém. Více

M.Kudeříkové 1a/1559, Havířov Mapa

DiaGET s.r.o., ortopedie, Havířov

• Ortoped, Chirurg

1 názor

„Chtěla bych tímto poděkovat panu doktorovi za pomoc v chirurgické ambulanci na Kladně. Profesionálně mi spolu se sestřičkou pomohli s mým bolestivým problémem. Přesto, že samotný zákrok nebyl nic moc příjemný, chování a atmosféra v ordinaci mi přidala na pohodě. Děkuji a doporučuji, Lenka Více

Fr. Kloze 2628, Kladno Mapa

Ordinace SK Kladno

• Ortoped, Plastický chirurg, … Chirurg Více

„Vynikající chirurg, oddaný své práci Osobně velmi příjemný Na mém zákroku odvedl vinikající práci. Od volného laloku přez rekonstrukci nervů až po rehabilitace. Více

Dr. Karla Farského 267, Vysoké nad Jizerou Mapa

Ústav chirurgie ruky a plastické chirurgie

• „Navštívila jsem pana doktora s bolestmi nártů na nohou, opravdu jsem zírala na velice milý přístup k pacientovi, vysvětlil mi vše důkladně, odpověděl trpělivě na spoustu mých otázek a dal cenné rady co se dá s mým problémem dělat. Sice objednací doba je u pana doktora dost dlouhá, ale vyplatí se ( pokud nemáte nic akutního ) si na něj "počkat". Děkuji Více

Ostrožná 27/224, Opava Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pana doktora Holíka mohu jen a jen doporučit.Je komunikativní ,pacienta seznámí s diagnózou a navrhne řešení,které on sám považuje za jediné možné a hlavně nejlepší. Poslechla jsem všechny jeho rady,koleno mi sám odoperoval a to tak dobře,že dnes nevím,že jsem nějaký problém měla. Budu-li mít někdy zdravotní problém,moje cesta nepovede nikam jinam,než právě k němu...Moje důvěra k němu je hodně veliká a v duchu mu vlastně děkuji každý den.....Sestřička Anička násobí příjemný pocit z návštěvy jeho ordinace. Čekací dobu neřeším,svědčí to jen a jen o tom,že se každému pacientovi věnuje podle potřeby.Já sama si na něho moc ráda počkám a budu vědět,že jsem pro sebe udělala to nejlepší...... Stížnosti od nepodepsaných pisatelů netřeba brát vážně a vlastně by ani neměli mít na tuto stránku přístup...... Helena Ševčíková Více

Bratří Čapků 773, Úpice Mapa

Sam. ord. lékaře spec. - ortopedie

• „Za sebe a za celý náš pracovní kolektiv (10osob), co k panu doktoru Komárkovi už asi deset let chodíme, mohu napsat jen samé pozitiva a profesionální přístup včetně srozumitelného vysvětlení problému. Samozřejmě když už má člověk v 60ti artrózu, tak asi nic jiného než výživa do kloubů nebo výměna kloubu nepomůže, ale pro výživu se stejně chodí na recept do blízké lékárny . Hlavně, ale nemusíte chodit nikam na ultrazvuk, protože ten pan doktor v ordinaci má a hned Vám řekne co máte za problém. Za nás opravdu všech pět hvězd a zaslouženě! Více

Obilní trh 4, Brno Mapa

MUDr. Komárek Jan

• „Pan MUDr.Pokorný je opravdu mistr svého oboru.Má skvělý přístup k pacientům, vše vysvětlí, je pečlivý, šikovný a opravdu vyléčí. Pokud bych musela opět s něčím na operaci, tak jedině k němu! Velice mu děkuji. Více

Žitavského 497, Praha Mapa

Poliklinika Zbraslav

U Malvazinky 7, Praha Mapa

MEDITERRA s.r.o.

Sídliště 31/1100, Praha Mapa

Ortopedická ambulance

Hviezdoslavova 509, Praha Mapa

Ortopedická ambulance

• „MUDr. Kapounek mi operoval obě kyčle a jedno koleno, naprostá spokojenost, je mi 82 let a chodím bez holí a bez bolestí. Doporučila jsem mnoha známým, kteří měli různé problémy a vždy vše vyřešeno k naprosté spokojenosti. Každý kritik by se měl zamyslet sám nad sebou, jestli pro své tělo dělá to nejlepší a ne se jen spoléhat na to, že lékaři za něj vše dořeší. Ještě jednou mu velmi děkuji za odborně odvedenou práci. Více

Roentgenova 2/37, Praha Mapa

Nemocnice Na Homolce

• „Pan doktor mi vždy pomohl s páteří a klouby. Jsem s ním moc spokojená. Vždy mi poradil a poslal na vyšetření. Nemohu mu nic vytýkat. Je dobře, že jsou tak dobří lékaři. Eva J. Více

Husovo nám. 2347, Rakovník Mapa

Sam.ord.lékaře specialisty-ortopedie