Doporučení onkologové s Oborová zdravotní pojišťovna Most

• „PANÍ PRIMÁŘKA CHODACKÁ,KTEROU ZNÁM POMĚRNĚ KRÁTKOU DOBU MNE PŘEKVAPILA SVÝM PŘÍSTUPEM,LASKAVOSTÍ A OCHOTOU.V MINULÝCH DNECH MI PODALA POMOCNOU RUKU,KDYŽ MI ZAŘÍDILA VYŠETŘENÍ MIMO SVŮJ OBOR.DO LOŃSKÉHO PODZIMU MNE OŠETŘOVALA P.DR.J.PŘIBYLOVÁ PO JEJÍM ODCHODU JSEM MĚL OBAVY Z NOVÉHO OŠETŘUJÍCÍHO LÉKAŘE I PŘES UJIŠTĚNÍ P.DR.PŘIBYLOVÉ ŽE JSOU ZBYTEČNÉ.MĚLA PRAVDU.POVAŽUJI P.PRIMÁŘKU ZA SKUTEČNÉHO PROFESIONÁLA V TOM NEJLEPŠÍM SLOVA SMYSLU A TO NEJEN PO ODBORNÉ ALE I PO LIDSKÉ STRÁNCE.ONA JE NEJEN DOKTOR ALE HLAVNĚ " LÉKAŘ" !!! NEOBÁVÁM SE ZVEŘEJNIT SVÉ JMÉNO- J.SIBERA KONĚTOPY OKR.LOUNY. Více

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Poliklinika Chomutov

• Onkolog, Sexuolog, Gynekolog

„U pana MUDr. Heborta jsem v péči již od svých 20 let a jsem naprosto spokojená. Vždy se snažil vyřešit můj problém a v žádném případě nikdy nic nepodceňoval, spíše naopak. Pana doktora mohu jen a jen doporučit. Více

Topolová 1374, Most Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa,

• „Je to báječná lékařka. Nikdy mě nenechala na holičkách. Zajímá se dopodrobna o můj zdravotní stav a vždy se mi snaží ulevit od bolesti i zvracení. Je jako anděl. Neuvěřitelně lidská a milá. Diagnozu je schopná určit prakticky od dveří. Žena, která i přes svůj vyšší věk ukazuje jak má vypadat pravý lékař. Je to žena na svém místě a moc mi pomohla a pomáhá. Musím pochválit i sestřičky, které mají pochopení a snaží se být vždy milé a usměvavé. Zvlášť sestra Marta to je další anděl, který se stará o pacienty nad rámec svých povinností. Celou Mosteckou Onkologii musím pochválit. Každý den děkuji bohu, že když už mám tuhle hnusnou nemoc, mohu se léčit právě tam. Více

Nemocnice Most, Most Mapa

• Onkolog