Onkolog Kolín

• „Na onkologii v Kutné Hoře se léčím pátý rok.Vždy jsem se setkala s vstřícným jednáním,pan doktor Heřmánek dokáže uklidnit a povzbudit a sestřičky jsou velmi milé.Plně důvěřuji,že vždy dostanu pro mne nejvhodnější a nejúčinnější možnou léčbu a vím,že se pan Mudr Klepetko i pan Mudr Heřmánek stále zajímají o nejnovější způsoby léčby.Moc jim důvěřuji a hlavně moc děkuji Více

Kouřimská 915, Kutná Hora Mapa

Onkologická ambulance

• Onkolog, Internista

„I já musím napsat jen samé klady. Měla jsem rakovinu před sedmi lety. Paní doktorka je nejen krásná, ale i dobrá lékařka. Po mé diagnóze (určené rektoskopií), když jsem k ní poprvé přišla, měla jsem už perfektní plán léčby připravený a i vstupní vyšetření bylo děláno důkladně. Líbil se mi i její lidský přístup a slušné jednání. Měla jsem též o prázdninách zajištěnou dovolenou, ale měla začít léčba. S ochotou a ZDARMA (ne jako u obvodních lékařů za prachy) mi napsala pár slov pro cestovní kancelář, že nemohu vycestovat...Takže jí není zatěžko vyhovět i v osobních věcech. Později jsem s ní měla kontakt i při léčbě rakoviny mého manžela, který byl léčen v Motole v Praze (kam spadala léčba jeho druhu rakoviny), ale manžel bohu žel zemřel. V jeho případě nebyl včas "ohlídán" obvodním lékařem, i když se u něj 3 roky před zjištěním zmíněné diagnózy vyskytoval a byl s ním v kontaktu. Paní doktorka Zugarová opět nezklamala a pomáhala....Kdyby bylo takových lékařů víc, bylo by to fajn. Více

Žižkova 146, Kolín Mapa

Oblastní nemocnice Kolín, a.s.

• Okružní 2160, Nymburk Mapa

Soukromé onkologické oddělení