Doporučení onkologové s Oborová zdravotní pojišťovna Hlučín

• „Velmi dobrý lékař. Spolehlivý, svědomitý a ví co má dělat. Kéžby bylo více takových lékařů. Když rakovina tak jen k panu MUDr. Matějčkovi. S ním jsem absolvoval 5 operací, před každou mě hodně psychicky podržel, přivedl na jiné myšlenky a dokázal pěkně vysvětlit co bude dál nasledovat. nedám na pana doktora dopustit. Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Nikdy v životě jsem nepotkala lidštějsího a hodnějšího pana doktora. Byla jsem zrovna v 8. měsíci těhotenství, když mě vylekala zatvrdlinka v prsu. Sestřička, na první pohled velmi rázná, ale na druhý také neobyčejně lidská a vstřícná, mě objednala k panu doktorovi snad za týden. Pan doktor byl neskutečně milý, pečlivě mě prohmatal a pro jistotu poslal na ultrazvuk, rovněž za týden (podotýkám, že v Ostravě jsem vždy čekala na vyšetření ultrazvukem cca 2 měsíce). Vyšetření prováděl rovněž on, díkybohu bylo vše v pořádku (a doufám, že i do budoucna bude), vše, co viděl, mi podrobně vysvětloval a ještě se zajímal o miminko. Kéž by bylo takových lékařů více!!! Více

Hluboká 1117, Hlučín Mapa

Odborný lékař onkologie