Rybkova 9, Brno-střed, Brno

Estetická stomatologie

Keramické fasety

Keramické korunky

MUDr. Ondřej Vít
Nabízíme kvalitní a dostupnou stomatologickou péči s důrazem na citlivý přístup k pacientům.
Máme smlouvy se zdravotním...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Onemocnění dásní
  • Onemocnění zubní dřeně

• zubní lékař - stomatolog

Profesionální Pán zubař, vše pěkně vysvětlí. Vzdělaný a manuálně zručný, snaží se pomoci. Nadstandardní vybavení ordinace. Objednání přes skvělou recepční, která se i ozve s volným termínem, když pacient potřebuje rychlý zásah. Příjemný člověk, který má moji důvěru. Jsem rád, že mohu chodit do této ordinace. Děkuji za ošetření a přeji pan doktorovi vše nej.

Umístění: MUDr. Ondřej Vít ošetření zubního kazu

K panu doktorovi jsem začal chodit když byl těsně po škole na doporučení jeho spolužáka! Myslím si, že jeho ordinaci navštěvuji cca 12 let určitě. Vždy jsme byl spokojený a odvedl vždy velmi dobrou práci. Vždy mi vysvětlil co bude dělat a kolik to bude stát. Zuby mám jeho a dnes už i jeho podřízených ve velmi dobrém stavu!!

Skvělý zubař s citlivým přístupem k pacientům. Odvádí kvalitní práci, vím, že se na něj můžu spolehnout. Škoda, že jsem se s takovým špičkovým odborníkem nepotkala dřív, mé zuby by to jistě ocenily. Velká pochvala patří i milé sestřičce.

Byl jsem velmi příjemně překvapen. K panu doktorovi jsem se dostal na doporučení. Měl jsem se zuby problémy, ale kdybych věděl jak to půjde tak nic neodkládám. Po první návštěvě mi popsal situaci, prošel se mnou rentgeny a ukázal mi kde je jaký problém a navrhl řešení. Věděl jsem jaké jsou možnosti, kolik co bude stát, co mi doporučuje... Profesionalita a přístup jak pana doktora tak sestřičky jsou super. Jak již někdo napsal, je to bezbolestné a výsledek předčil má očekávání. Doporučuji.

Ja som este tak dobreho zubara nemala. Opravil co bolo pokazene od predoslej Dr. a to na jednicku. Moje prehlasenie, ze bez anestezie u mna nic nepojde, sa tiez stretlo s pochopenim :) Zacal k nemu chodit aj manzel a pan Dr. vzal bez problemov aj malu dcerku. K tej bol nezny a zvladol ju bez stresu a s usmevom. So sestrickou su bezva tym, vsetko bezi ako po masle. V cakarni som cakala snad len raz, asi 15 minut, a aj to vysla sestricka a velmi sa mi ospravedlnovala. Ceny su primerane vykonu a kvalite pouzitych materialov. Za nas 5*.

Vřele doporučuji. Jak sestřička tak i pan doktor jsou profesionálové, pro které je pacient na prvním místě. Hlavně bych vyzdvihla pečlivost a milé zacházení. Tady člověk může opravdu říct, že se k zubaři těší. Velká spokojenost.

Naprostá spokojenost. Zubař i sestra jsou velice příjemní. Zákroky jsou bezbolestné. Rozhodně doporučuji všem.

K panu doktorovi uz par let chodim a je naprosto perfektni profesional! Zvladne vyborne i komplikovane zakroky. Klient se nemusi bat, ze je u zubare!

Vlídný a profesionální přístup, nakonec velmi kvalitní práce. Poprvé konečně bez většího strachu ze zubaře. Spokojenost, zůstávám u něj.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, jsem pacient od Paní doktorky Burýškové, chci se zeptat, zda li je možné přihlásit moji 2 letou dceru? Diky za odpověď

Dobrý den, ano je to možné. Prosím, pro domluvu se ozvěte na telefon do ordinace a domluvte se se sestřičkou. S pozdravem O. Vít

MUDr. Ondřej Vít

prosím jaké jsou ceny níže uvedených výkonů (korunka, bílá plomba, výplně kořenových kanálků, inlej ) Provádíte na přání anestezi při vrtání zubů ? Děkuji za odpověď

Dobrý den, kompletní ceník je k nahlédnutí v ordinaci, ale především je konzultován při úvodním vyšetření a stanovení léčebného plánu. Jen podle popisu jednotlivých typů ošetření a jeho ceny může dojít k mylnému zkreslení.
Nicméně orientačně:
Fotokompozitní "bílá" výplň dle rozsahu 650,- až 1550,- Kč
Kapslovaný amalgám 490,- až 620,- Kč
Ošetření kořenových kanálků - 1 kořenový zub 1250,- Kč
Metalokeramická korunka 3990,-
Dentální hygiena - 1 hod - 790,-
Prohlídka, extrakce, anestezie, rtg hrazeno pojišťovnou.
Anestezie při práci je samozřejmostí.
Pokud budete mít nějaký dotaz, klidně se ozvěte...
S pozdravem O. Vít