Mgr.

Ondřej Vávra

Psycholog, Psychoterapeut

Kontaktní informace

• Uherskohradišťská nemocnice a.s., psychologická ambulance

J. E. Purkyně 365, 686 68 Uherské Hradiště, zlínský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zkušenosti a dovednosti

• Narodil jsem se v Uherském Hradišti, kde jsem absolvoval povinnou školní docházku a tamní gymnázium. Dále mé kroky směřovaly na Katedru psychologie Univerzity Palackého v Olomouci. V průběhu svých studií jsem se zajímal a nadále zajímám o oblasti lidské spirituality, psychoterapii, psychodiagnostiku a klinickou psychologii. Absolvoval jsem řadu odborných stáží a působil jako dobrovolník v neziskových organizacích. Dva roky jsem zastával pozici statutárního zástupce spolku Česká asociace studentů psychologie. Odborné vzdělání si rozšiřuji účastí na tuzemských i zahraničních konferencích. V současné době jsem frekventantem psychoterapeutického výcviku v logoterapii a existenciální analýze u Institutu pro integrativní psychoterapii a psychologické poradenství a studentem doktorského studijního programu oboru klinická psychologie na Katedře psychologie Univerzity Palackého v Olomouci. Pracuji v psychologické ambulanci Uherskohradišťské nemocnice, a.s. a externě vyučuji psychologii na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně. Od září 2017 jsem zařazen do specializačního vzdělávání v oboru klinická psychologie.

Nemoci

• Organické a symptomatické poruchy
  • Neurotické a stresové poruchy
  • Poruchy chování a závislosti
  • Afektivní poruchy

Služby

Uherskohradišťská nemocnice a.s., psychologická ambulance

J. E. Purkyně 365, 686 68 Uherské Hradiště, zlínský

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první, kdo Mgr. Ondřej Vávra ohodnotí.

Přidejte vlastní názor