Ordinace specialisty - neurologie
Masarykova 485, Neratovice

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace specialisty - neurologie Jiný

Termín jsem dostal až za dva měsíce, naštěstí jsem se k doktorovi dostal jako náhradník během týdne. Mám problémy s krční páteří, jestli mě provedená léčba pomůže se ukáže, ale pocit z přístupu pana doktora je zdaleka nejlepší co jsem doposud zažil. Pan doktor je velice ochotný, vše vysvětlí, vyzařuje z něho zkušenost a jistota že ví co dělá. Další termín sz za dva měsíce, to jediné mě mrzí.

Je celkem zbytečné psát již napsané .Jeto opravdu odborník a ke všemu má srdce.J.Forejt Děčín Já osobně jsem mu moc vděčný.

Po návštěvě u pana doktora, která dopadla opět dobře plně k mé spokojenosti musím konstatovat následující. Trochu méně času na pacienta pan doktor má, ale také více umí. Zároveň je tak vyhlášení, že pacienti neváhají vážit i několik set kilometrů cesty za ním. Z mého hlediska méně času a objednání za měsíc lepší než více času na pacienta a čekat 3 měsíce.

Pan doktor byl svého času velmi dobrý neurolog. Teď však z toho udělal montážní linku a je to na úkor kvality. Možná by stačilo jen trochu ubrat a na pacienta si vyčlenit více času.

Mám alergii.Když jsem se dozvěděla,že pan doktor-neurolog ,léčí toto onemocnění akupunkturou,nevěřila jsem ani této metodě a ani lékaři.Když jsem měla alergii v plném proudu,nechala jsem se přesvědčit a za panem doktorem jsem zašla.Hned jsem mu ale oznámila,že akupunktuře nevěřím ani tomu,že mě alergie zbaví.Touto cestou bych se chtěla panu doktorovi omluvit a poděkovat.5 sezení a alergie byla pryč,a to na rok.Nyní opět chodím na sezení,věřím,a jsem plná díků a pokory.Nutno dodat,že objednat se musim vždy dostatečně dopředu,protože na termín objednání čekám doooost dlouho.-no, u špatného doktora bych asi nečekala,ale.......
Děkuji za léčbu pane doktore!!!!

Vynikající lékař ! Velice příjemný a ochotný.Navíc má velmi dobré ceny.
Jsem velmi spokojená.
A.D.

Výborný lékař ! Pomohl mi z toho nejhoršího. A k tomu všemu v Praze bych zaplatila nejméně jednou tolik. Děkuji mu !

I když vím, že často píšou hlavně Ti nespokojení, já musím vyjádřit svojí absolutní spokojenost. Po několika letech motolic a pádů, bolestí hlavy (poté co jsem prošla desítkami lékařů) jsem po návštěve pana doktora Tomana opět začala žít . Obtíže konečně po mobilizaci a jehličkách odezněly. Ano na ošetření se čeká, ale asi platí čím lepší, tím déle se musí počkat. Ale čekání se opravdu VYPLATILO

Manžel měl více jak rok bolesti,chodil s pomocí berlí.Po několika návštěvách u pana doktora je bez bolestí.Pan doktor má zlaté ruce a vřele doporučuji.Strunecká E

Jeden z mála dobrých neurologů u nás.Usměvavý,vnímavý a vždy s cílem pomoci.To,že se u dr. platí,je zcela zřejmé,když je soukromý lékař.My,pacienti máme na výběr,bud za 30 kč k státnímu nebo si u soukromýho lékaře zaplatit za jeho čas,náklady na léčbu+ nájem.Narozdíl od zubaře,kterého ne-soukromého nenajdete.
Pane doktore,moc Vám děkuji,vždy jste mi pomohl.Tomaha