MUDr. Ondřej Šeda dermatologická ordinace
Františka Křížka 22, Praha 7, Praha

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: MUDr. Ondřej Šeda dermatologická ordinace Jiný

Byla jsem velmi spokojena - pan doktor je příjemný, sestra vstřícná, prostředí nové, určitě jsem se "neštítila" jako v některých jiných ordinacích. Pan doktor se mnou o problému - který po jeho volbě léčby zmizel - dostatečně a srozumitelně hovořil. Jsem spokojená.

Stav dermatologů je kritický, takže člověk musí zkusit potom "vše" čehož nejsem fanouškem, ale vzhledem k tomu, že se mi osypala ruka (a to dost - jsem atopik a alergik odmalička) jsem musela vyhledat v Praze dermatologa ... (bohužel) a plno jich pro mě teda překvapivě odpovědělo, že minimálně místo až za měsíc. Opravdu jsem měsíc předem netušila, že se osypu (tuto logiku jsem asi úplně nepochopila) ... Šla jsem tedy do této ordinace, kde neměli problém mě vzít hned po zavolání (první reakce- byla jsem nadšená). Když jsem došla, pan doktor byl velmi flegmatický a dlouho mou ruku řešil "za stolem" bez nějakého kontaktu ... (jsem zvyklá na profesionální a akční přístup od odborníka z Mostu, takže tohle mi stačilo jako začátek). Nedobrovolně se mi na to nakonec podíval pod lampou se slovy : ,,Hm...nic tam nevidím, to může být cokoliv." AHA? Následně předepsal tři mastičky - (taková tipovačka jak sem pochopila), z toho dvě kortikoidní, po jedné to zhnisalo (u této mastičky se pozastavil i lékarník, že mi jí vůbec někdo předepsal), po druhé zmokvalo a až třetí to umírnila, ale nezabrala. Asi se v Praze rozhodnu žít s ekzémem na vlastní pěst, jak to tak vypadá ...

Už nemám co upravovat, to, co jsem tu napsal, je pravda. Nádor mé sestry léčil dusíkem, čímž nic neřešil, naopak. Zkusila jiného doktora a ten ji ho rovnou vyřízl a ylo po problému. Pan Šeda ji jen trápil, já mám podobnou zkušenost...proto prosím bych rád poradil i ostatním, ať si usnadní život...Děkuji předem za zveřejnění:
Nedokáže rozpoznat nezhoubný nádor. Většinu věcí řeší dusíkem/receptem. Neumí se zamyslet nad problémem komplexně (jako většina kožařů nehledá pravou příčinu, jen potlačuje projevy). Jinak je milý.

Pan doktor Šeda mi jako první lékař konečně pomohl vyřešit problém s akné, který mě trápil několik let. Bez zbytečných pokusů - okamžitě stanovil způsob léčby, který zafungoval trvale. Oba se sestrou jsou velice milí a příjemní lidé, o pacienta a léčbu mají opravdu zájem. Velký bonus je i možnost přijít bez objednání a doba strávená v čekárně je krátká. Jsem vděčná a velmi doporučuji!

K panu doktorovi chdím již léta a tak pohodového, nekonfliktního, erudovaného a milého člověka-profesionála opravdu hned tak nevidíte. S diagnózou (a vždy správnou) je díky své vysoké odbornosti hotov hned a často správně určí potíž na první pohled. Žádné dlouhé vybavování a zdržování, naopak, i při plné ordinaci to u něj hezky odsejpá a pacienty odbavuje díky své věcnosti a profesionalitě velmi rychle, aniž by trpěla kvalita péče, nebo mezilidských vztahů. Naopak, v jednání s pacientem, je vždy milý a vstřícny. Vždy se u něj cítím jako vítaný, a vím, že mi bude pomoženo. Nepatronizuje, nepovyšuje se, neudílí moudra stylem, že by z Vás dělal blbce, jako jiní doktoři, apod.
Sestra je také milá a systém výběru karet pojišťovny od příchozích v čekárně je férový a funguje skvěle. Když příjdete na řadu, už má pan doktor Vaši kartu připravenou před sebou na stole.
Ordinuje vždy dopoledne do 12:00 bez objednání, a po 12:00 má pacienty na objednávku.

Vynikající jednání. Dobrý postřeh a diagnostika. Univerzální přístrojové vybaveńí. Velmi dobrá a dostupná ordinace v centru Prahy. Příjemný a nekonfliktní přístup, který určitě neodradí zákazníka - pacienta ani jeho doprovod. Hodnotím vysoce.

Velice dobrý diagnostik, sympatické chování jeho i sestry.

Velmi rychle je schopen diagnostikovat onemocnění a předepsat úspěšnou léčbu.

Ordinaci rozhodně nedoporučuji: nelze dopředu objednat a to ani s malým dítětem. Objednání na určitý alespoň přibližný čas je už standardní, přístup a vzhled celého "zařízení" mi připadal jako z 80. let minulého století. A sestra v civilu? Alespoň z hygienických důvodů by mohla být v pracovní uniformě. Nechápu, jak mohou procházet hygienické kontroly. Za takovéto ordinace by měl lékař platit pokutu a ne pojišťovny jemu! Otřesné!

Nedoporučuji - pan doktor mne rozhodně nepřesvědčil: vyšetřoval mne víceméně z dálky, nic mi k mým problémům neřekl, celkově jsem odcházela s pocitem, že otravuji se zbytečnostmi a zároveň s pocitem, že mé problémy nebyly dostatečně posouzeny. Hanka