Nejčastěji hledané služby

Umístění: Gynekologie Dobřichovice s.r.o. gynekologické vyšetření

Děkuji i touto cestou panu doktorovi za lidský i odborný přístup a cenné rady při řešení mého zdravotního problému. Na specializovaných pracovištích, kam mne doporučil, jsem od jeho kolegů slyšela jen chválu a uznání . Díky!

Dobrý den. Pan doktor možná není z nejkomunikativnějších, ale za mě je to Anděl. Potkala jsem ho v roce 2016, kdy jsem rodila svou druhou dceru a byl to po dlouhé době lékař, který byl především empatickým člověkem. Jeho lékařský úsudek byl také přesný. Neměla jsem pak už možnost mu poděkovat, tedy aspoň takto mu posílám velký vděčný dík.

Umístění: Gynekologie Dobřichovice s.r.o. vedení těhotenství

Skvělý lékař. Vždy poradí, dodává naději a je velice příjemný. Bezpochyby jeden z nejlepších lékařů, kam jsem kdy docházela. Moderní ordinace je jako bonus.

Umístění: Gynekologie Dobřichovice s.r.o. ultrazvuk

Pan doktor se mi věnoval při opakované snaze otěhotnět, vše srozumitelně a trpělivě vysvětloval a léčba byla v závěru úspěšná. Miminko je na cestě a teď mám krásné fotky z 3D ultrazvuku.

Umístění: Gynekologie Dobřichovice s.r.o. gynekologické vyšetření

K panu doktorovi chodím už pár let. Svou práci dělá dobře, přístup je lidský a se zájmem pomoci. Vyšetřuje šetrně. Když jsem cekala synka, jeho odhad, kdy zacnu rodit, byl dost přesný.

Umístění: Gynekologie Dobřichovice s.r.o. gynekologické vyšetření

Moc milý doktor, který narozdíl od ostatních se mi snažil pomoci a zjistit kde je můj problém. Moc mu děkuji.

Umístění: Gynekologie Dobřichovice s.r.o. prenatální vyšetření

S panem doktorem jsem opravdu moc spokojena.Je velmi pečlivý a nemá problém udělat vyšetření navíc, nebo probrat veškeré dotazy.Na začátku těhotenství mě i několikrát uklidnil,když výsledky nebyly úplně v pořádku.Ordinace v Dobřichovicích je pekně a moderně vybavena,sestřičky milé.Určitě doporučuji

Umístění: Gynekologie Dobřichovice s.r.o. ambulance

MUDr. Sága je opravdový profesionál a přitom velmi milý, laskavý a vstřícný. Vše mi rád v ambulanci vysvětlil.

Pna doktora Sagu,znam uz akdyz pracoval v nemocnici v Beroune.Ma dcera tam rodila.Je to velice peclivy,komunikativni adobry lekar.Na vse co se zeptate rad a s ochotou odpovi a vysvetli.Jen je skoda ze je tak daleko.Nemůzeme sehnat dobreho Gynekologa,ktereho by moje dcera ted velice potrebovala.Onrasku moc vas zdravime Vlasta Machova a Dcera Melanie Mestekova.Prejeme hodne jak pracovnich tak osobnich úspechů.

Martina.V
Dobrý den. Já za sebe musím říct, že bych k nikomu jinému nešla. Díky panu doktorovi, mám teď zdravého syna. Předporodní doba byla pro mě velice těžká a opravdu dlouhá. Porodní bolesti začali v pondělí, samotný porod přišel až v pátek večer. Pan doktor za mnou pořád běhal, na hekárnu mi přinesl své rádio abych se soustředila na písničky a né na bolest. Protože jsem u pana doktora už téměř 8 let, vím že je málo komunikativní a moc dobře ví, že má tu nelepší sestřičku na světě ( možná se dost spoléhá na to, že ona dokonale přetlumočí mamince i tatínkovi stav který je aktuální) vždy se ho na vše ptám sama. Nikdy nebyl problém s jeho čase (pokud nerodil) a vše mi pečlivě vysvětlil. Dokud jsem nebyla plně informována a vše jsem nepochopila. Prožila jsem si několik samovolných potratů i mimoděložní těhotenství. Vždy mě utěšoval, že to zvládneme a že druhé dítě příjde. Když mi přišel špatný výsledek z genetiky, kdy byly hodnoty na Downův syndrom zvýšené, byl mi i psychickou oporou a prokázal, že malý nijak postižený není a na doporučené přerušené těhotenství v téměř 6 měsíci nemusím. Malý se narodil do jeho rukou a naprosto v pořádku. Je to doktor, za kterým budu vždy stát a moc mu děkuji za život svého syna. Ale ak se říká 100 lidí, 100 názorů. Každý má na svůj názor právo a čerpá ze své zkušenosti. I já mám s některými lékaři špatné zkušenosti a nikdy už bych k nim nešla... viz Ústecká genetika .....