B. Němcové 585/54, České Budějovice
Nemocnice České Budějovice, a.s. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Umístění: jiné místo

Pana doktora jsem navstivila ptz jsem mela problemy s cipkem a chtela zmenit gynekologa a pan doktor je i onkogynekolog. Hned prvni navsteva me potesila tim, ze se konecne nekdo zajimal o me problemy a zacal je resit.A hlavne rika co a proč dela a jak se bude pokracovat. S vysetrenim jsem byla velmi spokojena. Uvidim jake budou dalsi navstevy, snad stejne v poradku. Verim ze jsem a budu v dobrych rukou.

Chtěla bych panu doktoru Míkovi poděkovat za porod naší dcery Lindy a také za gynekologický zákrok v českobudějovické nemocnici před několika lety. Pan doktor je velmi příjemný, ohleduplný, lidský a komunikativní. Všem pacientkám ho mohu doporučit.

Pan doktor Míka byl u porodu obou našich synů. Vše proběhlo bez problémů, velmi oceňujeme jeho profesionální i lidský přístup a vstřícnost. Můžeme ho vřele doporučit a velmi mu děkujeme.Martina a Petr

C

mam len dobre skusenosti nakolko mi zachranil těhotenstvo aby sem nepotratila když sem rodila tak mi vysvetlil proc sem sla cisarskym a ne klasickym spusobem aby se mi mali nepridusil u porodu bol hlavickou malinko otoceni v pravo

Pana doktora mohu jen doporučit.Je velmi pozorný a pečlivý.Nikdy jsem se nesetkala s arogantním chováním jako u mudr.Tůmy od kterého jsem odešla.Tůma vybíral neoprávněně všelijaké poplatky a o péči k pacientkám raději nemluvím.
U pana doktora Míky jsem velice spokojena.

Pana doktora Míku mladšího, jsem zažila jen jednou, když zastupoval otce a mohu všem doporučit. Hodný milý, kontroly perfektní, usměvavý. Bylo to asi před třema rokama, nesla jsem jenom papír od doktorky, přestože jsem byla na kontrole před dvouma týdnama, pro jistotu mě vyšetřil znovu.

Pan doktor je výborný lékař a specialista. Je velice ochotný a schopný, opravdový profesionál. Znám několik dalších dívek a žen, které k němu chodí, jsou naprosto spokojeny s profesionálním přístupem a jednáním pana doktora. Poslední zde uvedená poznámka nejmenované osoby je pouhá urážka osoby pana doktora Míky, nehledě na to, že dotyčná osoba se není schopna ani podepsat, a proto její argument lze považovat za pouhé neoprávněné napadání, které jí absolutně nepřísluší.

Děkuji P Míkovi za skvělou porodní péči u ktré asistoval Mudr. Sachdle sarší díky nim vše dobře dopadlo co spackal Linha příspěvek u hodnocení Linhy.

Ř

Velmi profesionální a šikovný gynekolog, díky němu máme dnes krásnou holčičku! Vřele doporučujeme.

Byla jse u pana doktora onehdá poprvé,protože jsem opustila dr. Tůmu...
po první návštěvě jsem spokojena,všechno se snažil vyřešit,poradit,konzultovat.
Jsem prozatím spokojena a věřím,že ho nebudu muset měnit a spolu s ním úspěšně odrodím. :)