Český Krumlov - 9. 9. 2020 operace laparoskopicky. Moje poděkování patří doktorovi Míkovi a jeho kolegům za trpělivost a úžasnou péči. Byl to zázrak, že se to povedlo laparoskopicky. Děkuji!!!

Pana doktora jsem si našla na úžasná doporučení kamarádek. Odešla jsem od končícího gynekologa a pan doktor mi hned při první návštěvě zjistil těžké změny na čípku, které mi okamžitě odoperoval. Moc moc moc mu děkuji a budu za ním dojíždět do Č. Budějovic až z Prahy. Kromě toho je maximálně příjemnej, zodpoví dotazy a hlavně uklidní. Rozhodně doporučuji.

Super pan doktor ví, jak odlehčit atmosféru, což ani trochu neubírá na profesionálním přístupu. Moc příjemný člověk, který jak se zdá, skutečně ví, co dělá a záleží mu na pacientech.
Spokojenost nade vše

Umístění: jiné místo

Pana doktora jsem navstivila ptz jsem mela problemy s cipkem a chtela zmenit gynekologa a pan doktor je i onkogynekolog. Hned prvni navsteva me potesila tim, ze se konecne nekdo zajimal o me problemy a zacal je resit.A hlavne rika co a proč dela a jak se bude pokracovat. S vysetrenim jsem byla velmi spokojena. Uvidim jake budou dalsi navstevy, snad stejne v poradku. Verim ze jsem a budu v dobrych rukou.

Chtěla bych panu doktoru Míkovi poděkovat za porod naší dcery Lindy a také za gynekologický zákrok v českobudějovické nemocnici před několika lety. Pan doktor je velmi příjemný, ohleduplný, lidský a komunikativní. Všem pacientkám ho mohu doporučit.

Pan doktor Míka byl u porodu obou našich synů. Vše proběhlo bez problémů, velmi oceňujeme jeho profesionální i lidský přístup a vstřícnost. Můžeme ho vřele doporučit a velmi mu děkujeme.Martina a Petr

C

mam len dobre skusenosti nakolko mi zachranil těhotenstvo aby sem nepotratila když sem rodila tak mi vysvetlil proc sem sla cisarskym a ne klasickym spusobem aby se mi mali nepridusil u porodu bol hlavickou malinko otoceni v pravo

Pana doktora mohu jen doporučit.Je velmi pozorný a pečlivý.Nikdy jsem se nesetkala s arogantním chováním jako u mudr.Tůmy od kterého jsem odešla.Tůma vybíral neoprávněně všelijaké poplatky a o péči k pacientkám raději nemluvím.
U pana doktora Míky jsem velice spokojena.

Pana doktora Míku mladšího, jsem zažila jen jednou, když zastupoval otce a mohu všem doporučit. Hodný milý, kontroly perfektní, usměvavý. Bylo to asi před třema rokama, nesla jsem jenom papír od doktorky, přestože jsem byla na kontrole před dvouma týdnama, pro jistotu mě vyšetřil znovu.

Pan doktor je výborný lékař a specialista. Je velice ochotný a schopný, opravdový profesionál. Znám několik dalších dívek a žen, které k němu chodí, jsou naprosto spokojeny s profesionálním přístupem a jednáním pana doktora. Poslední zde uvedená poznámka nejmenované osoby je pouhá urážka osoby pana doktora Míky, nehledě na to, že dotyčná osoba se není schopna ani podepsat, a proto její argument lze považovat za pouhé neoprávněné napadání, které jí absolutně nepřísluší.