Autotransplantace zubu • Od 5 000 Kč

880 Kč

Od 5 800 Kč

1 900 Kč

Od 1 500 Kč

Absolvent Lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Plzni.

Poskytuje komplexní zubní péči se zaměřením na konzervační stomatologii a stomat...

• zubní lékař - stomatolog

Pan doktor Makal je vynikající lékař. Vždy mě vezme načas, dopředu vše důležité vysvětlí, ošetření mě nikdy nebolelo, pokaždé vše bez obtíží. Moderní ordinace vás uvítá v 21. století. S mou bývalou zubní lékařkou se to vůbec nedá srovnat. Prostě nejlepší zubař v Jihlavě a širokém okolí! Doporučuji!

Moje paní doktorka mě poslala na stomatologickou chirurgii Praha, kde mě ošetřoval pan doktor Makal. Nejlepší lékař jakého jsem v tomto oboru potkala. Příjemný odborník, kterého přeji Všem kteří se bojí, neboť pan doktor Makal je tak úžasný že už se nikdy bát nebudou.

Umístění: chirurgická extrakce zubu, autotransplantation

Ondrej Makal is very professional dentist. It took long time for me to find a place and doctor who could solve my tooth problems. Before him i visited 4 different dentists, but some of them refused to do operation because of lack of experience or offered some scary solutions like remove 8 tooth.

Result of Ondrej Makal work: 4 tooth removed and one implanted back. I had no pain during operation and even after. Now i am so happy to have it all behind, but if something will happened, i will differently go to him again :) I know he will take the best decision for his patients.

Umístění: zubní vyšetření

U pana doktora jsem velice spokojená. Když slíbí, že něco bolet nebude, opravdu to nebolí, i kdyby měl umrtvovat zuby hodinu. Měla jsem panický strach ze zákroků u zubaře (až takový, že jsem si nechala spoustu zubů rozpadnou atp.). U pana doktora Makala jsem přes svůj strach již podstoupila řadu normálně pro mě nezvladatelných zákroků bez jakýchkoli obtíží. Mluvím o vrtání, o čištění kanálků a dostavování zubů a o trhání nevyrostlé horní osmičky. Za sebe mohu říct, že pan doktor je zatím nejlepší zubař, u kterého jsem zatím byla a jsem nadmíru spokojená. Žádný zákrok nebolel, komplikace po zákroku jsem nikdy žádné neměla a nyní se k zubaři i celkem těším, protože vím, že mi neublíží, ale pomůže. Takže pokud se kdokoli bojí jakéhokoli zákroku, mohu za sebe pana Makala doporučit komukoli.

Umístění: Implantat

Pan doktor Ondrej Makal je skutecny professional. Jeho vecny pristup, schopnost objasnit situaci je bezkonkurentni. Domnivam se, ze ve svem poli je lepsi nez doktor Goodner z Tucsonu v Arizone ktery byl muj dosavadni nejlepsi zubar. Definitely worth of overseas trip!
Jerry

Q

Vytrhnutí dolních osmiček se s panem doktorem změnilo v horor. Na objednaný termín bylo domluvené trhání obou dolních zubů. Pan doktor za 3 hodiny stihl pouze umrtvit ústa 6 injekcemi a JEDEN zub mi nakonec vytrhl zkušenější doktor.
Napsat zprávu a recept se z jeho pohledu zdálo asi jako druhá maturita. Na vydání receptu na antibiotika jsem se musela několikrát doprošovat a objednání na trhání dalšího zubu bylo skoro nemožné. Vše vyvrcholilo tím, když mě pan doktor poslal na vytažení stehů na ambulanci. (stehy byly samovypadávací).

jsem rád, že jsem jeho pacient. Jedním slovem: je to prostě skvělý lékař a zákroky u něho nebolí. Jednička ve svém oboru.

Skvělý lékař s profesionálním přístupem a pečlivostí sobě vlastní, ošetření je bezbolestné a kvalitou se vymyká ostatním. Takového zubaře, jakým je pan doktor Makal, nemůžu než vřele doporučit! :)