Odhadovaná doba odpovědi:

Jsem absolventem lékařské fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Mám více než devíti letou praxí s ošetřováním pomocí dentálního mikroskopu. Pracovní z...

Léčené nemoci

Fotografie

Znalost jazyků

• Angličtina

Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o. Jiný

Pět hvězd je málo, roky jsem nemohla najít zubaře, který by mi dal zuby dohromady a cítila jsem se konečně komfortně. Za pana doktora jsem neskutečně vděčná a nedám na něj dopustit, je to kapacita ve svém oboru! Je ochotný, vše vysvětlí, vstřícný, empatický, nesnaží se na nabízet nejdražší varianty a hlavně, nikdy mě ošetření nebolelo! Maximální spokojenost s panem doktorem.

Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o. Jiný

Pokuď hledáte zubaře ,který Vám je schopen pomoct a navíc je i lidsky velice příjemný jste na správné adrese. 5 hvězdiček je málo!!!!! Mám za sebou veliký počet zákroku od tohoto lékaře včetně implantátů takže vřele ostatním doporučuji.

Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o. Jiný

Pan zubař je velký profesionál, sympatický, umí to výborně s dětmi a dokázal mi spravit mé roky nedovrtané kazy od mého zubaře, kvůli kterým mě léta trápily citlivé zuby.

Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o. Jiný

Nejlepší zubař široko daleko. Je to absolutní profesionál, který dělá svou práci precizně a vždy s ohledem na pacienta. Probere s pacientem vše předem a to včetně finanční stránky a to často u zubařů neuvidíte. Musím vyzvednout i přístup slečny Michalové na dentální hygieně, která je vždy usměvavá a vřelá k pacientovi. Celá ordinace pana Kyselovského pracuje na jedničku. A mají to nejpohodlnější křeslo na světě :)

Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o. Jiný

Nejlepsi pan zubar, u ktereho jsem kdy byla. Je neskutecne precizni, profesional ve svem oboru. Vse vysvetli, nazorne ukaze, nikdy jsem necekala vic nez pet minut, sestrika vola den ci dva predem a overuje termin. Nebojim se i narocnejsiho osetreni (mam za sebou implantat stolicky, vymenu nekolika vyplni), moc dekuji!

Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o. Jiný

Můj strach že zubaře byl naprosto nepřekonatelný. Až pan doktor mi ukázal že je úplně zbytečný. Nejen že jsme měla zuby v katastrofálním stavu a pan doktor mi je dává postupně do kupy, ale i zákroky jsou naproto bezbolestné. Jsem mladá a jsem ráda, že mám tu možnost se zase usmívat....opravdu profesionál . Neměnila bych za žádnou cenu. A to nejsem z Brna, ale cesta je to nejmenší. Veliké díky

Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o. Jiný

Profesionál se vším všudy. Jako dítě jsem se bál zubařů, protože to vždy bolelo a bylo to nepříjemné a znamenalo to hodiny čekání. Pan doktor za tím vším udělal tlustou čáru. Je vidět jak ta medicína pokročila.

Skvělá a precizní práce.
Vše vysvětlí názorně ukáže.
Bezproblémová komunikace, termíny a čas platí na minutu.

Umístění: Kyselovský stomatologie s.r.o. Jiný

Dovolím si tvrdiť, že som zažil rôzne stupne profesionality od zubárov v dvoch krajinách a po skoro dvoch rokoch u pána doktora som presvädčený, že on tomu dal úplne iný rozmer.

Umístění: jiné místo Přestup od jinného zubaře

Po první návštěvě MDDr.Ondřeje Kyselovského,jsem byl velmi mile překvapen,neuvěřitelně šikovný,příjemný ,pečlivý lékař,mistr mezi mistry.Neskutečný v dnešní době
Pavel Grulich Opava