Průhonice Dent, s.r.o.
Květnové náměstí 7, Průhonice

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Průhonice Dent, s.r.o. Jiný

Doporučuji se tomuto zubaři vyhnout. Svojí práci na zubu pokazil, musel jsem pro opravu nalezt jiného doktora, oprava se tak zbytečně zkomplikovala a prodražila.

Pan doktor Kýr je výjimečně skvělý doktor a také člověk. Od první do poslední chvíle vždy 100% spokojenost ve všech ohledech. VŽDY nás bere přesně v čas objednání, VŽDY jsme v čekárně sami, čekárna je čistá, provětraná, voňavá. Sestřička úžasná, usměvavá, vstřícná. Pan doktor vždy vše skvěle vysvětlí zákrok, je trpělivý, lidský, pozitivní, usměvavý a já mu odborně zcela důvěřuji. Dostali jsme kontakt na pana doktora od známé, která jej vychvalovala a já se 100% přidávám a velmi doporučuji!

V ordinaci v Průhonicích pan Kýr při ošetření pacientů tlačí na vrták a když ho v kanálku zubu zlomí, odešle vás jinam a zaplaťe si to, já za nic nemůžu. Stížnosti přes revizní komisi Stomatologické komory v Černošicích jsou neúčinné. Nespokojeným pacientům doporučuji podat písemnou stížnost na Obecní úřad Průhonice. Úřad stížnosti eviduje a případně zasáhne. Nejlépe je vůbec nevstupovat do ordinace, nemá cit v ruce pro práci s vrtačkou anebo neví že na vrták se nesmí tlačit, asi nedával ve škole pozor.

Výborný zubař a velmi milý člověk. Příjemná ordinace i čekárna. Mudr Kýr maximálně vychází vstříc co se termínů týká, dokonce někdy ordinuje i v sobotu! Přímé platby jsou pouze za nadstandardy jako všude jinde. Pan zubař spolupracuje s dentálními hygienistkami, ke kterým vás v případě zájmu osobně objedná. Čekání je maximálně v řádu minut. Jsem velmi ráda, že jsem tohoto stomatologa našla. V současné době působí v Průhonicích.