DentSmile, s.r.o.
Martinské nám. 149/3, Třebíč

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Vřele doporučuji. Že má starost o ústní hygienu, je správné. Kdyby se hygieně věnovali všichni pacienti, měl by pan doktor rozhodně méně práce. Pan doktor vše vysvětlí a nic vám nevnucuje. Domlouvá se s vámi a navrhuje. Jsem rozhodně s jeho jednáním a prací spokojená.

Přešel jsem k němu od Dr. Černocha. Hned mi našel 9 kazů, což si myslím že je hloupost, jelikož Černoch je drahý, ale poctivý. Mám podezření, že zkrátka odvrtává všechny plomby od konkurence. První co vám nabídne jsou implantáty , jeden za 20000Kč a ústní hygienu za cca 900Kč, jinak vám nechce zuby opravit. Přitom pokud trpíte usazováním zubního kamene, zjistíte, že po měsíci máte po ošetření na ústní hygieně zuby ve stejném stavu, jako před ošetřením. Znamená to, že ošetření u tohoto zubaře vás přijde tak draho, že v pudu sebezáchovy vám vlastní organizmus začne vylučovat obranné látky, které vás vyléčí samy. Zkrátka jeví se mi, že si z praxe zubaře dělá pan Dr. Klondike a myslí si, že ostatní kradou , což se stává u zubařů a nejen u nich skoro pravidlem. Bílá mafie.
Kdyby to byl elektrikář, nenechám si od něj vyměnit ani žárovku.

Ondro jsi nejelepší !!!

Je racionální, umrtví, vysvětlí, poradí. Výsledek? Zbavil mě strachu ze zubařů...

Profesionální přístup, výborný lékař a velmi příjemné prostředí. Doporučuji.

Jsem velice spokojená. Jeho práce je kvalitní, profesionální (hezká na pohled), citlivá a příjemná. Nejlepší ze zubařů, ke kterým jsem chodila.

Je to výborný profesionál, příjemné prostředí, jednání i péče. Sestřička je též velmi příjemná.... vřele doporučuji. :D

Jsem moc spokojena, chodíme k němu celá rodina- se dvěma malými dětmi. Vysvětlí, ukáže, doporučuji.

Velmi dobrý lékař, příjemné prostředí ordinace.

Nemohu si stěžovat. Jak je tu již napsáno, je to opravdový odborník s neustále novými metodami a postupy.