Praha, Praha

Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o.

Po první návštěvě musím říct, že jsem naprosto spokojená! Pan doktor je nesmírně příjemný, pohodový, komunikativní a usměvavý :-) A protože šlo o mou první návštěvu, tak mi byl proveden rentgen, následován ještě další důkladnou prohlídkou, na základě které mi byl sestaven léčebný plán. Ten se mnou pan doktor pečlivě prošel a vše vysvětlil. Oceňuji vytvoření cenové kalkulace a to zejména z toho důvodu, abych poté při placení nebyla zralá na infarkt :-) Takhle už dopředu vím, kolik mě který zákrok bude stát. A co se týče prvního ošetření - než jsem se nadála, tak bylo hotovo. Injekce bez bolesti, vše provedeno precizně a s citem. Závěrem - jsem šťastná, že jsem se dostala do péče pana doktora Krále, protože jsem naprosto přesvědčená, že jsem v dobrých rukách :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. zubní vyšetření

Pan doktor byl vstricny a flexibilni. Doplneni ulomeneho zubu provedl velmi precizne behem jedine navstevy. Vrele doporucuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. preventivní prohlídky

Byla jsem u lékaře poprvé, komunikativní lékař, spokojenost. Zatím jen na preventivní prohlídce. DĚKUJI

Byl jsem spokojen, jakkoliv mě informace pana doktora o dalších problémech se zuby, než ten jediný, se kterým jsem přišel, mne vůbec, ale vůbec nepotěšily. Za zmínku stojí i specializace pana doktora - mikroskopická endodoncie. Pan doktor má i moc šikovné ruce. Znalosti, technika, zručnost a nefalšovaná komunikativnost v jedné osobě, to je pan doktor Onřej Král.

Účelem návštěvy šlo o zjištění reálného stavu zubů a následující domluva na další návštěvu, která bude reálný stav řešit. Dále jsme si domluvili a nastavili komunikační kanály pro nepředvídatelné situace.Z preventivní prohlídky jsem odcházel spokojen.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o. ošetření zubního kazu

Pan doktor je velmi příjemný a precizní. Vše nám detailně vysvětlil a obvzlášť oceňuji skvělý přístup k dětem, při ošetření dcerku uklidňoval a měl obrovskou trpělivost. Sestra ochotně a mile ve všem vyhověla.

O

Všechno proběhlo v naprostém pořádku. Lékař i sestra jsou velice příjemní, nápomocní a usměvavý. Byl jsem zatím jen na preventivní prohlídce, ale z příštího setkání strach nemám. Nemám co vytknout!