Praha, Praha

ר
Umístění: DENTPRO Ječná - Ječná 1, s. r. o.

Pan Král byl nejen příjemný v chování, rovněž koukatelný. 1 zubař u kterého mě při zákroku nic nebolelo a u kterého jsem se při vstupu do ordinace nebála. Ordinace malá, ale útulná. Vše mají se sestřičkou po ruce. Jako zubař je citlivý a ptá se, zda nemáte bolesti a zda je vše v pořádku. Nevýhody jsou opravdu vysoké ceny. Při registraci Vás eviduje do systému, dřív jsem nic za registraci neplatila (nevím jak je to nyní. Udělá vám rentgen chrupu, kontrolu a na PC Vám vyselektuje ceník. Plomby jsou od 1500 do 2500 Kč. Je dost škoda, že to nikde neuvádí, pro normální lidi je to kolikrát devastující částka, neboť si to nemohou dovolit. Já k němu i přesto chodila. Vzala jsem si půjčku 40 tisíc a holt, také o ní byla chudší. Chápu, že z něčeho musí žít i pan doktor a že výdaje má v Praze vyšší než třeba jiné ordinace. Nicméně, jsem zažila i dny, kdy mi vyvrtal kaz - ale ne úplně. Sdělil mi že byl pouze malý, tak ho tam nechal a zaplomboval bílou plombou. Byla jsem dost naštvaná, protože jsem zaplatila za bílou plombu a kaz jsem tam stále měla. Přišlo mi to, jako by chtěl, abych se do budoucna vrátila s tentýž zubem a opět uhradila další peníze. Po delších návštěvách jsem měla citlivost zubů a velké mezizubní prostory, což jsem nikdy dřív neměla. Zubaře jsem změnila následkem stěhování se do jiného města. Závěr: citlivý přístup, informovanost, krasavec na pohled, otázkou zůstává, zda toho nevědomí pacientů někdy nezneužívá. Ps: amalgánové plomby neaplikoval. Alespoň ne mě. Hezký den přeji.