Všeobecná zdravotní pojišťovna

Běžný termín

Gynekologické konzultace +2 Více

Očkování proti rakovině děložního čípku

Terapie pro těhotné ženy

Pro termíny na objednání kontaktujte naši recepci: nebo internetové stránky V příjemném a klimatizovaném prostředí poskytujeme komplexní slu...

• Ženské nemoci

• gynekologie a porodnictví

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Antikoncepce

Běžný termín

Gynekologické konzultace

Očkování proti rakovině děložního čípku

Terapie pro těhotné ženy

Silesia Medical s.r.o.

K paní doktorce chodím asi 3 roky, od svých 16 let. Měla jsem strach z první návštěvy gynekologie, ale paní doktorka je velmi milá, opatrná, profesionální. Vždy předem varuje, třeba, že to zastudí atd. A taková je pokaždé, nejen na první návštěvě. Jsem absolutně spokojená a paní doktorce dávám velký palec nahoru. Sestřička je také úžasná a lidská.

K paní doktroce chodím 4 roky a maximální spokojenost, milá, ochotná, vstřícná, vždy vše vysvětlí..

K paní Dr. Szabové jsem začala docházet poté, co jsem nebyla spokojená se svým bývalým gynekologem. Paní doktorka je dle mého profesionálka na správném místě, vždy pozitivně naladěná a poradí s jakoukoli otázkou či problémem. Pomohla mi s léčbou gynekologického problému, nyní jsem v 8. měsíci těhotenství a její přístup je opravdu perfektní a na veškeré dotazy mi odpoví bez pocitu, že bych ji obtěžovala. Nemůžu si ji vynachválit :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem mile překvapená . Příjemné prostředí , příjemná sestřička , a velice příjemná doktorka.
Dle mého tak má vypadat návštěva u lékaře.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

pi.Mudr.Szabova ma nejen profesionalni,ale i lidsky pristup velmi dobry.Byla jsem prijemne spokojena.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po první návštěvě jsem spokojená, usměvavá sestřička, vstřícná paní doktorka.

Paní doktorka se o mě starala celé těhotenství. Naprostá spokojenost.

Myslím s že p.dr Szabová a dr. Kuras jsou velmi profesionální, pro každého nemocné či zdrav.klienta je vždy důležitá empatie a těmto dvoum dr. opravdu nechybí, chodím momentálně k paní Szabové 4m těhotenství , neviděla jsem paní dr od poslednío těhotenství 2009 a pořád vše jak má být, sestřičky příjemné,celkově příjemné prostředí....snad při tomto porodu ji neudělám ostudu jako posledně :-D to raději jak mě slyšela zpívat při porodu zůstala raději na běžném odd. o patro níže.. nechtěla mě více znervozňovat, už tak tam bylo dost dr. :-D Moc děkuji celé Silesia, nikdy si nedovedu představit, že bych chodila jinam a to už nebydlím v Porubě ale v Bělském Lese a stojí mi to za to ikdybych bydlela 50km tak bych dojížděla zde!!!!!!!!!!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Neustálým stěhováním se jsem už musela změnit několik doktorů, takže můžu porovnat a říct, že přístup paní doktorky Szabové je vynikající. Je citlivá a v klidu vše vysvětlí a poradí. Takoví by měli být všichni doktoři všech zdravotních oborů :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka sympatická, citlivě vyšetří, vysvětlí, poradí.V klidu, pohodě a pěkném prostředí /Silesia/.
Profesionál s empatií a úsměvem.100% spokojenost!!

• Ženské nemoci

• gynekologie a porodnictví