Všeobecná zdravotní pojišťovna

Běžný termín

Gynekologické konzultace +2 Více

Očkování proti rakovině děložního čípku

Terapie pro těhotné ženy

Pro termíny na objednání kontaktujte naši recepci: nebo internetové stránky V příjemném a klimatizovaném prostředí poskytujeme komplexní slu...

• Ženské nemoci

• gynekologie a porodnictví

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Antikoncepce

Běžný termín

Gynekologické konzultace

Očkování proti rakovině děložního čípku

Terapie pro těhotné ženy

Umístění: jiné místo

Lékařka me osetrila na pohotovosti FNO Ostrava, jsem těhotná 18tt zvracení, prujmy šílené celnou noc, a pano doktorka se me pta proc chodim na pohotovost když mi nic není ze mi může říct ze je to jen potrat maximálně ale at se uklidnim a jdu si domu léčit chripku. Optvdu chování děsně, mame dítě po 3IVF a rizikové těhotenství a to jak se tam ke chovala se divila i sestra. Přístup opravdu hruza Lituji lekarku a nechapu opravdu volbu jejiho povalani kor když ma rodit děti a její city jsou na bodu mrazu.

Umístění: jiné místo Dovoz RZS

Přivezla mě RZS v 24tt. Hníz a krev z pupíku, teploty a nevolnost + bolest v podbřišku. Doktorka i sestra arogantní, neslušné a protivné. Žádný pozdrav, nenechala mě vyjádřit k mému zdravotnímu stavu, nechtěla provést ani ošetření následně mě šervala jako malé dítě že těhotná jezdím sanitkou a obtěžují je ve večerních hodinách při takových potížích (v telefonu na příjmu Fifejdach doktorka urgovala ať zavolám záchranku). Vyšetření na mou žádost provedla necitlivě a nepodala mi žádné informace. Následně mě arogantně odbila a a poslala domů ať příště neobtěžuji.
Po vyšetření mě ani v čekárně nenechali obléct a zavolat si taxi, doslova mě vyhodily ven před nemocnicí.

Umístění: jiné místo Pohotovost

Nikdy bych tomu nevěřila že se takovýhle člověk pohybuje ve zdravotnickém personálu. Zvláště v porodnictví! Navštívila jsem Porubskou nemocnice v pohotovostní službě, sestra byla velice milá a ochotná, ale chování lékařky ..... přišla nepozdravila i po mém opětovném pozdravu. Můj problém ji nezajímal nic mě nenechala říct nic ji nezajímalo. Byla neuvěřitelně arogantní ! Jako nastávající mamince mi zůstali oči pro pláč. Tuhle lékařku opravdu ale opravdu nedoporučuji !!!

Umístění: jiné místo Bolest v podbríšku a několika denní krvácení

Na paní doktorku jsem narazila na porubské pohotovosti, kde mne přijímala v 10 hodin večer. Na pohotovost jsem přijela z důvodu bolesti v podbříšku a už více jak 10 denním krvácením. S tím, že jsem jí sdělila, že jsem v začátku těhotenství, které mi můj gynekolog zjistil z krve.Paní doktorka už od příchodu byla nepříjemná. Potom co zjistila, ze těhotenství není potvrzeno ultrazvukem hodila předmětem, co zrovna měla v ruce, na stůl a řekla, ze se v tom případě nemá semnou o čem bavit. V ordinaci mi udělala vaginální ultrazvuk přčemž mi řekla; “krvacíte no, tak se běžte zase obléci”. Když jsem přidala znovu do ordinace tak mi řekla, jako ženě která byla těhotná poprvé. Ze teda potratim, ze budu krvacet a že to stejně nebylo žádné dítě ať jdu domu. Bohužel mě tahle zprává neuspokojila protože mé problémy stále přetrvávaly a tak jsem hned dalšího dne jela na pohotovost do Ostravy-Vítkivic, kde mě okamžitě hospitalizovali s podezřením na mimodelozni těhotenství, které se nakonec potvrdilo. Nyní jsem po operaci a v péči, díky bohu, solidnějších a citlivější lékařů. Věřím, že na paní doktorku už v životě nanarazím. Tato zkušenost byla opravdu nepříjemná.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. Zmena antikoncepce ve 40letech

Důvodem navstevy byla bolest vajecniků po zmene antikoncepce. Pani doktorka mne nevysetrila proto, ze jsem tam byla pred 2mesici a pojistovna by ji to neproplatila. Ve dverich se se mnou rozloucila a bylo "vymalovano". Vysledek je rakovina vajecniků po 4mesicich 3-4.stadium.
Dale hrubost jednani sestry, ze vychazky u nemocenske v pripade karcinomu nejsou nepretrzite a zakon ji nezajimal, stejne jednani pri kazdem listku na penize. Vse jsem si vyjednala, ale po ukonceni lecby jsem lekare i celou firmu Silesia medical opustila.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. gynekologické vyšetření

Na paní doktorku jsem slyšela samou chválu. Bohužel při mé prohlídce paní doktorka nebyla vůbec milá a příjemná jak jsem slyšela. Po sdělení mého problému se na mě paní doktorka dívala jak na simulanta a následně se tak ke mě i při vyšetření chovala, do doby než se jí obrazovka zalila krví a paní doktorka uznala že je opravdu problém. Možná to všechno bylo důsledkem toho že jsem byla objednána na pozdní odpolední hodiny a byla jsem posledním pacientem. Za mě bohužel nepříjemná zkušenost kterou bych nechtěla už nikdy zažít.

• Ženské nemoci

• gynekologie a porodnictví