Olga Špidlenová, fyzioterapeut Pardubice

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Chemiků 129, Pardubice
Sam. ord. lékaře spec. - rehabilitace

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Nemam z pani doktorky dobry pocit. Dite mi prohlizela zpusobem podle tabulek, ani se se mnou nebavila, mam pocit, ze nejdulezitejsi je papirovani.

Ordinace má své nesporné plusy i mínusy. Paní doktorka je zmatkářka, jak se jí sejde víc věcí najednou nebo jsou 3 a více lidí v čekárně, tak jí myšlenky přeskakují (nahlas) z jedné věci na druhou...Nepůsobí to možná příjemně, ale ani to snad ničemu zásadně nevadí, jen člověk někdy udiveně zírá. Na druhou stranu myslím vyšetřuje poctivě, bere výtěry, neléčí naslepo...Na nás nikdy nebyla arogantní, ale opravdu je potřeba jedno po druhém, ne řešit několik věcí najednou. Na druhou stranu je pravda, že středisko pro akutně nemocné je od 8 do 9:30, ale doktorka chodí mezi 8:15 až 8:45 zcela pravidelně, tj. chodit tam na osmou je nesmysl. Od 9:20 už má objednané pacienty. Je ale taky pravda, že tam jen málokdy je nával - málo dětí, zatímco k dr. Lévové nahoru pořád proudí davy, takže tam bude možná čekání horší. Takže za mě shrnutí - z lékařského hlediska spokojenost (a to preferuji), s docházkou a zmatkováním ne. Jo a ještě je třeba se zmínit o velmi drahých poplatcích za pojišťovnou nehrazené úkony - nepovinné očkování, různá potvrzení...za to si účtuje hodně.

S paní doktorkou mám zkušenosti přes tři roky. To že je paní doktorka náladová a chaotická a jak jedná se sestrou, by nebylo to nejhorší. Bohužel mi přijde, že ji zajímají její papíry a papírování víc než děti nebo rodiče, hlavně, vše řádně zapsat, v tom se vyloženě vyžívá. Mám dojem, že je paní doktorka dobrá jen pro ty, co nemají větší zdravotní problémy, na preventivní prohlídky, jakmile je dítě nemocné, tak mám problém s paní doktorkou. Při vleklých infektech u syna se mi nelíbí, že dává na výběr - tak chcete ty antibiotika nebo ne, takže já mám rozhodnout, jestli antibiotika nasadit či ne, o předpokládané diagnóze dcery paní doktorka nic neví, myslela jsem si, že si o tom něco do příští návštěvy zjistí a nestalo se, paní doktorku to nezajímá, nikdy neporadila ohledně stravy/příkrmů u kojence, s čímž máme teď u dcery problém. Takže tuto paní doktorku velmi nedoporučuji!

Skvělá paní doktorka.Chodím k ní již mnoho let a nemůžu si na nic stěžovat.

Zanedbala mi péči o záda, předepsala mi jen jednou za rok rehabilitaci a to jsem cvičila s 5. letými dětmi, neustále mě posílala na rentgen. Pak jsem přešla k ortopedce se zády, odblokovala mi je a předepsala mi mnohem lepší cvičení u fyzioterapeutky. Jinak se chová arongatně, několikrát mě urazila.

Já jsem s paní doktorkou velice spokojena. Děti pečlivě vyšetří, nepředepisuje zbytečně antibiotika a v případě potřeby je posílá na rehabilitační cvičení. Vždy trpělivě odpovídá na moje dotazy. Jen na sestřičku bývá občas nepříjemná, ale to si musí vyřešit mezi sebou. Po odborné stránce ji mohu jen doporučit!

Paní doktorka je pro mne hlavně autorita po odborné stránce. Nevšimla jsem si v minulé době sporů se sestrou, jak uvádí rodiče, nebo s jinými pracovníky. Vše funguje jak má a jsme spokojeni. Kdyby takových bylo více.

Dětské středisko paní doktorky Špidlenové navštěvuji se svými dětmi již 10 let.Děti jsou vždy pečlivě vyšetřeny, nedostávají zbytečně antibiotika, preventivní prohlídky mají zapsány v průkazech. Při očkování jsou vždy lékařkou prohlédnuty. Pokud je třeba jsou odeslány na rehabilitační cvičení, které je součástí ordinace.Chování paní doktorky bylo vždy korektní, nikdy jsme spolu neměli žádný konflikt. Děti i já navštěvujeme toto středisko rádi.
Při návštěvách u lékaře hledím zejména na odborné znalosti a výsledky.I v tomto ohledu jsem zde velice spokojená a mohu jenom doporučit.

Paní doktorka je zbrklá, náladová, arogantní a občas prohlíží děti "od dveří". U mého syna si nevšimla počínajícího závažného onemocnění, které naštěstí odhalila naše nová paní doktorka.

Velmi špatné až hrubé jednání jak s pacienty ,tak s rodiči.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, chtěla bych moc poprosit o radu či konzultaci ohledně zablokované krční páteře. Momentálně docházím na rehabilitace na Zelený pruh, kde mám tyto procedury: Parafínové zábaly a Diadynamik-FT, měla jsem předepsáno i cvičení s fyzioterapeutem, ale to my se slovy, že mají plno bohužel nedali:( Dala jsem výpověď v práci, kde jsem pracovala jako skladnice, ale s neustálými bolestmi zad, jsem bohužel byla donucena odejít. Nesnesitelně mě bolí za krkem, ráno mi bývá na zvracení. Sama si cvičím, ale samozřejmě, to moc nepomáhá:( Ráda bych proto odborníka. Obrátila jsem se na rehabilitaci na poliklinice, protože je hrazena pojišťovnou, ale jak tak koukám, člověk si vše musí zařídit a sám a sám i zaplatit. Smutné, ale to je realita. Prosíííím moc o pomoc. Děkuji

Dobrý den, bohužel nevím, jaké je místo Vašeho trvalého bydliště, LTV na C páteř + instruktáž jsme schopni zajistit,
    ale naše pracoviště je v Pardubicích, patrně bydlíte v Praze.
    Děkuji a zdravím MUDr. Špidlenová Olga

MUDr. Olga Špidlenová