Praktický lékař pro děti a dorost
K Havlínu 13/722, Praha

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více

Čekárna je plná kouře. Jednou jsme museli počkat, až pí doktorka dokouká pořad v tv. Nedoporučuji. Už chodíme jinam.

K paní doktorce jsem sama chodila a byla vždy moc hodná, ale nikdy neudělala pořádnou preventivní prohlídku a vše byla viróza

Paní doktorka má velmi hezký přístup k dětem i k rodičům. Příjemné je, že se u ní nečeká. My jsme se rozhodli odejít, protože si myslím že zanedbává preventivní prohlídky. Mým dětem nekontrolovala nikdy nic víc než váhu, míru a obvody hlavy a hrudníku. Bojím se, že pokud by přišla nějaká vážnější nemoc, tak by to paní doktorka nemusela odhalit včas. Jako člověk je ale báječná. Sestra je také fajn

Tato paní doktorka zná dle mého jen 2 diagnózy.Tj.:angína nebo viróza.A na vše předepisuje ATB.Nevyzná se již v moderní léčbě.

Paní doktorka je na deti moc hodna (mam dve 8 a 5),banalni nemoci leci paradne ,ale kdyz je problem, neni ani poznat,pani doktorka dela velice malo testy (nam teda jeste nikdy nedelala chodime k ni ctyri roky) ..krev... nebo cokoliv jineho, jen se podivat do oci ,pusy a na brisko .....''a to je normalni nechte dite doma lezet a uvidite ..to bude dobry'' ale zloutenka ci spala ci jine veci se timto nevyleci!!!!
NEDOPORUCUJI !!!!!