Gynecol s.r.o.
Náměstí W. Churchilla 1800/2, Praha

Umístění: Gynecol s.r.o. Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná vše vysvětlit. To samé i sestřička, vždy milá. Jsem velmi ráda, že mohu k paní doktorce docházet.

Umístění: Gynecol s.r.o. Jiný

Mám s paní doktorkou i sestřičkou jenom dobré zkušenosti. Návštěva vždy probíhá příjemně a dozvím se vše, co potřebuji. Také oceňuji, že čas objednání je dodržován, tedy že v čekárně nemusím dlouho čekat. Paní doktorku mohu upřímně doporučit.

Umístění: Gynecol s.r.o. Jiný

Paní doktorka Šebestová je nejlepší gynekoložka, co znám. Vlastně snad i nejlepší doktorka. Z návštěvy gynekologa se díky ní stává příjemný zážitek. Nemusíte se bát zeptat na cokoliv, vždy si na vás udělají čas a vždy se snaží pomoct (a to i v oblastech mimo jejich expertýzu - i když jsem gynekologicky byla v pořádku, paní doktorka mi radila v léčbe urologických potíží a pomohla). K paní doktorce chodím už asi 7 let a opravdu jsem nesmírně spokojená. Aktuálně jsem těhotná a vše pokračuje v klasických kolejích, kdy paní doktorka opravdu je neuvěřitelně trpělivá a nápomocná. Komunikace po telefonu i po e-mailu je s ordinací také velmi rychlá, takže pokud člověk, potřebuje něco rychle zkonzultovat, není problém. Všechno pak korunuje paní sestřička Houbová, která je snad nejmilejší člověk pod sluncem.

Umístění: Gynecol s.r.o. Jiný

paní doktorka je velmi milá, ochotná a vstřícná stejně tak i sestřička, vždy zajistily příjemné prostředí a komunikaci v rámci preventivních prohlídek. V případě dvou mých těhotenstvích se mi dostalo perfektní péče a informovanosti při řešení problému. Neměnila bych. Mohla jsem si sama zvolit, zda chci využít nadstandart. Tím bych chtěla reagovat na negativní a neutrální recenze. Za mě si raději připlatit nepatrný poplatek a mohu využít např. rychlejší elektronické komunikace a dalšího. Paní doktorka nemá zapotřebí si psát sama recenze, mluví za ní její práce. Znám několik žen, které jí navštěvují a vždy jen s kladným doporučením.

Umístění: Gynecol s.r.o. preventivni prohlidka

Dnes se odehrála poslední nácštěva paní doktorky. Chodila jsem pouze několik let a jednalo se o preventivní prohlídky vyjma jednoho případu, tuším. Myslím si, že byla proti mě zaujatá od chvíle, kdy jsem si odmítla platit tzv. poplatek za nadstandardni sluzby :) Rikala jsem, ze chodim pouze na prevenci a zadne nepotrebuji, a tak se mi zda zbytecne ho platit, na to mi pani doktorka pomerne nevybiravym zpusobem odvetila, ze jestli si myslim, ze az otehotnim, tak si ho zaplatim a bude se mi nadstandardne venovat, tak se pletu. Citila jsem se pomerne neprijemne, jelikoz absolutne nerespektovala moje stanovisko (mohlo to skoncit jako chcete? nechci) a podle me od te doby na me mela pifku, vzdycky, kdyz jsem prisla na prevenci, cekala jsem okolo 45 minut, ackoli jsem byla objednana, ale treba to je ten standard pani doktorky :) Dnes, jak je jiz nasi tradici, jsem prisla, odsedela si 45 minut a sla na radu. Pani doktorka na me ihned v uvodu vyrukovala s tim, ze jsem volala (zpetne jsem z emailu dohledala 3-11-16), ze bych chtela predepsat prasky na oddaleni menstruace. Ano, pred dovolenou jsem volala, zda je takova pilulka na predpis a sestricka mi sdelila, ze ano. Inkriminovany recept mi poslala emailem a vzapeti mi volala zpatky, ze si vsimla, ze nemam predplacenou nadstandardni sluzbu, ze se spletla a ze priste tedy osobne, souhlasila jsem a povazovala to za uzavrene. No prvni slova pani Sebestove byla, abych si to se sestrickou vyrovnala. To jsem nechapala, a tak jsem se zeptala, co si s ni mam vyrovnat? Bylo mi receno, ze sestricka cituji "udelala chybu", poslal mi recept, aniz bych mela narok na nadstandard a ze pokud prasky nejsou psany na zaklade nejakych obtizi ale pred dovolenou, tim padem "to" nehradi pojistovna. Stale jsem nechapala a povidam, ze jsem recept/prasky v lekarne platila. V tu chvii na me zacla byt neprijemna a opacila mi, ze mi nebude nic vysvetlovat a handrkovat se se mnou o dve stovky.
Takze jsem se zvedla, hodila jsem dve stovky na stul a praskla za sebou dvermi. (Jedna se o lehce zkracenou verzi meho nechapani a neochoty pani Sebestove mi situaci objasnovat)

At se na me nikdo nezlobi, ale pokud mam nekomu za neco platit, a on nejen ze neni schopen, ale ani ochoten! mi vysvetlit za co... S takovym jednanim jsem se jeste nesetkala u zadneho lekare.

Mimochodem, pani doktorka mi tedy chtela uctovat 200Kc za to, ze mi omylem poslali recept emailem? :) To uz se asi nedozvim.

Pani doktorka mozna je vstricna a ochotna, ale zjevne jen k tomu, kdo ji to taky pekne zaplati, to se da pochopit, ale ma pak novym pacientum do ruky vtiskavat pri prichodu svuj cenik se slovy ber nebo nech byt a zridit si soukromou ordinaci.
Mohla by se treba zamyslet nad tim, ze ne kazdy si nadstandard muze dovolit (coz byl muj pripad pred temi cca peti lety) a i pres to by se k nemu mela chovat s uctou. Preji hezky den a verim, ze karma si vsechny najde :)

P.S.: Mozna jsem se ji proste jenom nelibila ja :)

Lucka R.

Paní doktorka i sestřička Helena jsou úžasné. Chodila jsem k nim na preventivní kontroly a nyní i jako nastávající maminka. Jsou pečlivé, zkušené a zároveň sympatické a ochotné. Lidky i profesionálně na jedničku. Jsem ráda, že k nim chodím já, i moje mamka :) Díky!

Maximalni spokojenost s vždy profesionálním přístupem paní doktorky i sestřičky. Obě jsou vždy usměvavé a o každou pacientku se krásně starají.

Velmi profesionální doktorka i sestřička. Obě jsou vždy usměvavé, rády vše vysvětlí, navíc po roční prohlídce zašlou sms s výsledky. Paní doktorka dává prostor na otázky a vždy vše zodpověděla perfektně, že jsem cítila jistotu a profesionalitu. Za mě 1s***** :) děkuji vám!

Pani doktorka je milá,vstřicná a empatická. Sestrička je užasna a strašně mila. Profesionalita a pohoda. Mohu jen doporučit.

Paní doktorka je velmi vstřícná, vše hezky vysvětlí (komentuje dokonce i ultrazvuk) a opravdu se snaží najít řešení, které je pro pacientku dobré a ne jen jí něco dát a mít klid. Se všemi problémy ráda poradí a odpoví na otázky. Byla jsem u ní po půl roce na kontrole a byla jsem velmi překvapena, že paní doktorka si pamatovala, o čem jsme se před půl rokem bavily, takže individuální přístup je určitě na jedničku.
Sestřička je také velmi sympatická a veselá. Prostředí ordinace je díky nim příjemné. Jsem moc ráda, že jsem si v Praze našla tuto ordinaci, paní doktorku bych už za jinou nevyměnila :)