Alergologie a klinická imunologie
Unhošťská 2533, Kladno

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní doktorce za péči ,kterou věnuje mé dceři.Paní doktorka je milá,příjemná,vstřícná a lidská.Nesetkala jsem se u ní s neporozuměním a vždy mi dobře poradila a pomohla v těžkých chvílích.Díky paní doktorce se moje 11 letá dcera cítí dobře a její zdravotní problémy jí výrazně nekomplikují běžný život.I personál paní doktorky je k dětským pacientům milý,i s rodiči jedná velmi pěkně.Je to sehraný tým.Doporučuji.

bez komentaře...

Paní doktorka je velice milá,je skutečně profesionál, musím říci, že kontakt s rodiči je na jedničku, chodím do její ordinace se synem již osm let, byl na tom tak, že jsme pomalu každý měsíc měli antibiotika, průdušky pracovaly opravdu špatně. Paní doktorka dokázala to, že nyní není téměř nemocen, až na nějaké pokašlání, které vyřeší být 3 dny doma. Za to jí patří upřímný DÍK.
Ještě bych se ráda vyjádřila k zvedání telefonů, telefonické informace podávají ráno, ostatně je to napsáno v ordinačních hodinách na dveřích, ale z mé vlastní zkušenosti, kdykoliv zavolám sestřičce o lék, a může to být i odpoledne, nikdy se nestalo, že by mne sestřička odmítla, a navíc je milá, a to je ve zdravotnictví v dnešní době málokdo.

Paní doktorka je velmi šikovná,laskavá k dětem a sestřička je též velmi příjemná a umí to s dětmi.

Je pravda že paní lékařka má často zpoždění, ale co se týče péče o pacienty je to jednička.

Pani doktorka je specialistou ve svém oboru. Má v oblasti léčby alergií a astmatu dlouholeté zkušenosti. Musím reagovat na příspěvky o změnách léků: Obvykle se snaží najít nejen nejúčinnější preparát s minimálními vedlejšími účinky, ale zohledňuje i finanční přijatelnost pro pacienta. Když léčba pacientovi vyhovuje obvykle jí bez důvodu nemění. K paní doktorce chodím již téměř 30 let a jsem s ní maximálně spokojen, stejně tak jsou spokojeni i moji známí, kteří se u ní léčí.

Velmi dobrý a zkušený alergolog,také má sociální přístup k pacientům i k rodičům, což není dnes zanedbatelné....

Stojim si za svym, ze je velmi dobra doktorka, ta kauza s kartami na wc byla vykonstruovana. Ty karty byly jiz dlouho soucasti archivu a opravdu neni vina lekarky, ze je nekdo z archivu kamsi odnesl a nacpal na zachod.

K paní doktorce docházím již od dětství a vždy jsem byla velmi spokojená. Jedině doporučuji

Musím říci, že její odborný rozhled je skutečně velmi široký. Orientuje se detailně i v oborech mimo svoji specializaci.