Alergologie a klinická imunologie
Unhošťská 2533, Kladno

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

S paní doktorkou problém není, když uspějete a dokážete se objednat, jelikož objednání to je opravdu nadlidský výkon, telefon věčně nedostupný, vyvěšený, nefungující. Poslední dovolená nebyla ani nikde vypsaná a když si jdete pro léky, čeká vás strohá cedule na dveřích, že příštích 14 se neordinuje. Je to opravdu příšerný systém, objednávat se máte telefonicky, ale nedá se tam opravdu dovolat.....

Z paní doktorky dojem dobrý. Ovšem již měsíc a půl se nemohu dovolat na uvedené telefonní číslo. Čekáme na výsledky krve. Vyzvání nebo nedostupný.... Nedostala jsem ani odpověď na mail, který jsem zaslala.....
Veronika

Dobry den,bydlim v cizine,kde je lekarska pece otresna.Syn mel nekolika mesicni zachvaty kasle a v miste bydliste ho zadny doktor nevysetril,i kdyz ma syn v karte zaznam,ze je ekzematik a v rodine mame alergie.Napsala jsem pani doktorce email,kde jsem ji vse podrobne vysvetlila a pozadala o vysetreni meho syna a jeste jsem si urcila dny,ve kterych by bylo mozne syna vysetrit,navstivila jsem spolu se synem rodinu v CR.Pani doktorka odpovedela na muj email velmi profesionalne a syna do sve ordinace objednala hned za par dni.Za to ji mockrat dekuji,protoze mi syna nikdo jiny hned na rychlo objednat a vysetrit nechtel.Mockrat dekuji!!!!Balazova

Paní doktorka má velmi milé vystupování a vždy se snaží najít příčinu potíží,její léčba mi vždy pomohla.Také má sociální přístup.Sestřička velmi milá,je s ní legrace.Můj syn se na ni těší a kreslí ji obrázky ..po telefonu dokáže zkušeně poradit.Obě tvoří bezva tým a atmosféra v ordinaci je tak pro vystrašené malé i velké pacienty velmi příjemná.Velmi doporučuji.Děkujeme za péči!

Velmi dobrá lékařka, ochotná, poradí a není arogantní.

K paní doktorce jsme začali docházet na jaře,kdy se synovi projevila alergie. Byla nám doporučena dětskou lékařkou a musím říci,že je skvělá. Syn je v ordinaci naprosto klidný a nebojí se žádnho vyšetření. Za to patří velký dík paní doktorce,ale i sestřičce,která je stále milá a usměvavá. Moc děkujeme za péči o syna.

Úžasná alergoložka! Mohu jen doporučit! :D

Absolutně lidský přístup, znalost psychologie pacienta s jeho útrapami apod..

Nemohu souhlasit s predchazejicim prispevkem. K pani doktorce Polackove se vzdy dovolam, i kdyz je to nekdy az na nekolikaty pokus. Zakladem je totiz volat v hodiny urcene pro telefonni kontakty. Vzhledem ke svym kvalitam ma pani doktorka opravdu velke mnozstvi pacientu a proto je na telefonu prave jen v urcene hodiny (jsou uvedene na ambulanci). Sam jsem byl svedkem toho, jak to uvnitr ordinace funguje a verte, ze si pani doktora ani sestricka pauzu s kavickou, jak to vidime mnohde jinde, nedavaji. Naopak se snazi pomoci co nejvetsimu poctu pacientum.
A verte, ze to neni jednoducha prace vyresit problemy od kojencu az po byvale detske pacienty, kteri maji ted v dospelosti jiz sve vlastni rodiny a musi nejak fungovat v praci i pres sve onemocneni.
Pokud se tedy k pani doktorce nemuzete dovolat, zkuste volat kolem 8:30 nebo 13:00. Kdyz neuspejete a Vase zdravi Vam stoji za cestu do Kladna a osobne si termin dohodnete. Urcite nebudete litovat, lecim se u pani doktorky pres 20 let a nemenil bych.
Nyni to mam 2 hodiny cesty daleko a stejne bych nechtel jineho alergologa/pneumologa. Snazi se vzdy najit nejlepsi reseni a i kdyz je to nekdy beh na dlouho trat, tak se nevzdava. A mimochodem, koho ze soucasnych lekaru zajima, co s vami lecba udela za 10, 20, 30 let?, zda na lecbu mate, jestli neexistuje dostupnejsi stejne ucinna lecba??? Hledali byste dlouho... Znam napriklad lekare, ktery pracuje na vyhlasene klinice, a na nepoznanou appendicitidu ordinoval sedativa a antidepresiva. VAZME SI DOBRYCH LEKARU, JE JICH STALE MALO!!!

Paní doktorka je opravdu skvělá, měla jsem delší dobu zdravotní problémy a pořád jsem byla posílána jinam a nikdo něvěděl od čeho to je. Měla jsem vleklé gynekologické problémy a jediná paní doktorka mi udělala testy a tam se zjistila příčina. Od té doby držím bezlepkovou dietu a je vše v pořádku.Paní doktorce moc děkuju, ten její přístup k pacientoví, jak je milá a snaží se pomoci, to se dneska jen tak nevidí. Jěště jednou jí můžu vřele doporučit všem!Škoda, že takových lékařek není více.