Olga Obdržálková, zubař Hodonín

MUDr. Olga Obdržálková

Zubař

Blažkova 5, Hodonín
Praktický zubní lékař

Paní doktorka je profesionál s velmi dobrým přístupem k pacientovi , je velmi milá a ohleduplná k bolesti pacienta
pokud příjde s nějakým takovým problémem. Je velmi ochotná a snaží se o záchranu zubů. Pokud už musí
přistoupit k trhání tak na tak slabou ženu je velice silná a pacient ani se nenadechne a zub je venku. Rovněž
přístup k zubním náhradám provádí velmi pečlivým výběrem a snaží se aby pacient netrpěl komplexem bez
zubní náhrady a snaží se co nejdříve pomoci. Jsem velmi spokojena a rozhodně bych ji doporučovala a rovněž
její sestra je velmi příjemná a umí si práci zorganizovat.

nemuzu si na pani doktorku stezovat. Sice se u ni strasne dlouho trva, ale praci odvadi dobre. Chodime k ni cela rodina a nikdo si nestezuje na spatne provedeny zakrok.

šetrná paní zubařka, s její prací jsem byl vždy spokojen

Pani doktorka je velmi příjemná.Umí to i moc dobře s dětmi.Mají ji taky moc rádi a díky ní se nebojí chodit k zubaři.Moc ji všem doporučuji.

nejlepší

Paní doktorka je velmi ohleduplná jak k dospělím tak k dětem. Umí dobře svou práci a jsem ráda že k ní chodím

Velmi příjemná a milá paní doktorka. Ochotná, ohleduplná. Zánět vyléčený, korunka je perfektní..... Děkuji.

Paní doktorka je odborník, šetrná, volí přiměřené léčebné postupy, je příjemná a nebojím se jí.