Olga Obdržálková, zubař Hodonín

MUDr. Olga Obdržálková

Zubař

Blažkova 5, Hodonín
Praktický zubní lékař

Velmi nepříjemná doktorka, která nebere pacienty jako lidi. Než jsem zubařku změnila, ani jsem netušila, že zubař může být milý, příjemný a profesionální. Chodila k ní polovina naší rodiny, teď už zbyl poslední odvážlivec, kterého úspěšně přivedla k parodontóze.

Chodila jsem k ní už od mala. Nikdy jsem neměla žádný větší problém se zubama až do listopadu 2011, kdy se tento problém se mnou vlekl až do jara 2012, kdy jsem doktorku vyměnila. Vždy když jsem k ní šla, tak mi našla nějaký kaz a blombu vyměnila. V posledních pár letech jsem k ní došla a jen si u mých zablombovaných zubů udělala poznámku (stylem tam něco může být), ale už nevrtala. Nikdy mi to nepřišlo zvláštní a já byla ráda, že se vyhnu bolesti. Nikdy mě ani neposlala na rentgen. Jenže na na podzim 2012 jsem právě došla s bolestí stoličky. Stoličku mi vyvrtala, nechala mi tam díru a jen mi tam dávala nějaké tampóny s dezifekcí. Toto se dělo asi tři měsíce až jsem měla jednou fakt nesnesitelné bolesti a napuchla mi až tvář. Babička mě vzala k jejímu zubaři. Ten mi ulevil jen dočasně se slovy, že se to musí léčit. Na středisku začal ordinovat nový p.doktor, tak jsem šla zrovna za ním. Ten si mě okamžitě zrengenoval, zub vyčistil až do kanálků (dělal mi to tuším nadvakrát po 2hodinách), nasadil čepy a oznámil, že zub je mrtvý a byla by pro něj vhodná korunka. Dáseň mi nařízl a vymačkal mi z ní hnis. Zuby mám v katastrofálním stavu. Letos na jaře mi upadl kus další stoličky, že byl zub už prohnilý a u dalších min.dvou bych potřebovala blomby taky vyměnit. Myslím si, že kdyby se to udělalo zavčasu, tak jsem takové problémy teď mít nemusela.