Praktický zubní lékař
Blažkova 5, Hodonín

Velmi nepříjemná doktorka, která nebere pacienty jako lidi. Než jsem zubařku změnila, ani jsem netušila, že zubař může být milý, příjemný a profesionální. Chodila k ní polovina naší rodiny, teď už zbyl poslední odvážlivec, kterého úspěšně přivedla k parodontóze.

Chodila jsem k ní už od mala. Nikdy jsem neměla žádný větší problém se zubama až do listopadu 2011, kdy se tento problém se mnou vlekl až do jara 2012, kdy jsem doktorku vyměnila. Vždy když jsem k ní šla, tak mi našla nějaký kaz a blombu vyměnila. V posledních pár letech jsem k ní došla a jen si u mých zablombovaných zubů udělala poznámku (stylem tam něco může být), ale už nevrtala. Nikdy mi to nepřišlo zvláštní a já byla ráda, že se vyhnu bolesti. Nikdy mě ani neposlala na rentgen. Jenže na na podzim 2012 jsem právě došla s bolestí stoličky. Stoličku mi vyvrtala, nechala mi tam díru a jen mi tam dávala nějaké tampóny s dezifekcí. Toto se dělo asi tři měsíce až jsem měla jednou fakt nesnesitelné bolesti a napuchla mi až tvář. Babička mě vzala k jejímu zubaři. Ten mi ulevil jen dočasně se slovy, že se to musí léčit. Na středisku začal ordinovat nový p.doktor, tak jsem šla zrovna za ním. Ten si mě okamžitě zrengenoval, zub vyčistil až do kanálků (dělal mi to tuším nadvakrát po 2hodinách), nasadil čepy a oznámil, že zub je mrtvý a byla by pro něj vhodná korunka. Dáseň mi nařízl a vymačkal mi z ní hnis. Zuby mám v katastrofálním stavu. Letos na jaře mi upadl kus další stoličky, že byl zub už prohnilý a u dalších min.dvou bych potřebovala blomby taky vyměnit. Myslím si, že kdyby se to udělalo zavčasu, tak jsem takové problémy teď mít nemusela.

Paní doktorka je profesionál s velmi dobrým přístupem k pacientovi , je velmi milá a ohleduplná k bolesti pacienta
pokud příjde s nějakým takovým problémem. Je velmi ochotná a snaží se o záchranu zubů. Pokud už musí
přistoupit k trhání tak na tak slabou ženu je velice silná a pacient ani se nenadechne a zub je venku. Rovněž
přístup k zubním náhradám provádí velmi pečlivým výběrem a snaží se aby pacient netrpěl komplexem bez
zubní náhrady a snaží se co nejdříve pomoci. Jsem velmi spokojena a rozhodně bych ji doporučovala a rovněž
její sestra je velmi příjemná a umí si práci zorganizovat.

nemuzu si na pani doktorku stezovat. Sice se u ni strasne dlouho trva, ale praci odvadi dobre. Chodime k ni cela rodina a nikdo si nestezuje na spatne provedeny zakrok.

šetrná paní zubařka, s její prací jsem byl vždy spokojen

Pani doktorka je velmi příjemná.Umí to i moc dobře s dětmi.Mají ji taky moc rádi a díky ní se nebojí chodit k zubaři.Moc ji všem doporučuji.

nejlepší

Paní doktorka je velmi ohleduplná jak k dospělím tak k dětem. Umí dobře svou práci a jsem ráda že k ní chodím

Velmi příjemná a milá paní doktorka. Ochotná, ohleduplná. Zánět vyléčený, korunka je perfektní..... Děkuji.

Paní doktorka je odborník, šetrná, volí přiměřené léčebné postupy, je příjemná a nebojím se jí.