Příkop 6, Brno
Kožní ambulance

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Paní doktorka je velmi pečlivá. Přístup k pacientům příkladný. Zdravotní problém řeší, nenechá
nic náhodě. Rozhodně doporučuji.
L.B.

K paní doktorce Maršálkové chodím od svých 14 roků. To ještě působila v nemocnici na kolišti...teď mi je 44...a chodím k ní do ordinace stále..jsem s jejím přístupem a formou léčby velmi spokojená..za mě rozhodně doporučuji

MUDr.Maršálková je podle mého názoru velmi vstřícná,která před lety zbavila mou matku rozsáhlé plísně na nohách, mě mykózy po ATB. Její léčení bylo poměrně rychlé a účinné. Vím o čem mluvím - v dětství jsem trpíval ekzémy. V žádném případě neordinuje ode dveří a když se mi mykoza vyskytla na citlivém místě,dokázala mi to podat tak,že jsem ztratil ostych.

Spokojenost se vším, kdy jsem tam byla s jakýmikoli problémy včetně příjemného chování k dětem. Vždy vše pomohlo.

Přišla jsem k ní s velmi škaredým ekzémem na obou rukách po vyhození z jedné nejmenované FN. Velmi příjemná paní doktorka. Do 5 dnů po ekzému ani stopy! JUPÍ. Děkuji moc

Paní doktorka je odbornice a navíc s velmi příjemným a citlivým přístupem k pacientům. Po celo dobu mé léčby mi vše podrobně vysvětlovala a výborně mi s mým problémem pomohla. Můžu jen doporučit a v případě jiných potíéží se k paní doktorce vždycky vrátím. Tereza

Paní doktorka je velmi ochotná, příjemná, poradí, pomůže a je velice laskává je nejlepší ze všech mých navštívených kožařů, vřele všem doporučuji ! Slavíková

Chtěla bych reagovat na komentář slečny, která paní doktorku Maršálkovou označuje za zamindrákovanou ječící a neschopnou. Každý má svůj názor, jen bych ráda řekla, že jsem také mladá, také jsem byla studentka a nic takového mě u paní doktorky nikdy nepotkalo. A také mám perličku na závěr - já jsem k MUDr. Maršálkové přešla od MUDr. Filkukové (čímž neříkám, že to byla špatná paní doktorka - s některými věcmi mi také pomohla).

I kdyz to mam k pani doktorce 100km , rada k ni zajedu..a a nejen ja, ale i dalsi mi znami, kteri ji vyzkouseli. Velmi prijemna dama, pomuze, poradi. 8 let jsem chodila s velmi suchou pokozkou- jak se rika "od certa k dablu" po vsech doktorech, lecitelich a kosmetikach, kazdy jiny nazor a vsichni hledali chybu u mne - malo pijes, moc pijdes, nejis vitaminy, zkousela toto a tamhleto?..byliny, caje, draha kosmetika..mas alergii na avivaz, prasek na prani, potraviny.. cibuli...atd. atd. atd. nekonecne litanie. Ona jedina poznala, ze jde o vrozenou nevyliecitelnou vadu a pomohla mi jeji nasledky eliminovat na minimum tak, ze dnes neni poznat skoro nic.Pani doktorku mohu jen a jen doporucit.

s pani doktorkou jsem zatim spokojena..je velmi prijemna a ochotna.