nám. Přemysla Otakara 777, Litovel

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí
Masarykova třída 44, Olomouc
Odborný lékař oftalmologie, ortoptika

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Nejlepší oční lékař u kterého jsem byl. Při první prohlídce jsem si prošel mnoha testy, paní doktorka mi poradila různá cvičení (jinde jsem dostal jen papír na nové brýle) a připravila mi plán na budoucí léčbu. Jedinou nevýhodou bylo asi hodinové čekání, ale to je myslím celkem běžné.

O

S paní doktorkou jsme velmi spokojeni.

Dnes jsem byl se synem na kontrole u MuDr.Látalové, a nastalo podstatné zlepšení, čekárna je prostorná, sestru má paní doktorka novou a ochotnou. Příjemné vystupování celého personálu. Čekací doba asi 50 minut. Od paní doktorky profesionální přístup, synovi se věnovala a šilhání vyléčila,

tak tam nelez ne? já jsem spokojená vyléčila mě ze silné šilhavosti, sama mě 2x operovala...

je výborná lekařka

Je to ta nejlepší doktorka, kterou jsem kdy poznala, jsem u ní již dvacet let, úplně od malého tříletého prtěte, jsem ji za mnohé vděčná, než k ní rodiče na doporučení se mnou přišli, tak prošli celou řadou porevolučních rádoby lékařů, mediků a hejsků, kteří nadrzo rodičům řekli, že budu na jedno oko slepá a že s tím nemá smysl nic dělat. Paní doktorka Látalová mě dostala do takové fáze, že ve druhé třídě, jsem bez problému přečetla poslední řádek. Mám ji ráda a vážím si ji i jako člověka, vždy ke mě jednala mile, skoro jako ke členu rodiny. A ty řeči tady o dlouhé době čekání a byznysu jsou zcestné, je to jen závist. Kdyby bylo takových lékařů i v jiných oborech, tak bych ráda pročekala třeba celý půlden, den a věděla bych, že to bude stát za to, ale většinou je to bohužel naopak. Tak si paní doktorky važme, protože je světlá vyjímmka.

Paní doktorka Olga Látalová, je je opravdu špička ve svém oboru. Pacientkou jsem u ní více let, také můj manžel a syn. To, že čekání na vyšetření je dlouhé, je další věc, která nemá s přístupem lékařky co dělat, tak nechápu tyto ubohé názory. Každý, kdo potřebuje pomoc, tak to určitě pochopí, protože odborníků této kvalifikace je velmi poskrovnu. Nakonec vždy máte na výběr.

s paní doktorkou jsem velmi spokojená, od narození jsem šilhala (a celkem dost), 2 krát mě operovala, naposledy ve 12 letech a teď už jsem bez brýlí a skoro nejde šilhavost vidět :) jinak co se týče toho čekání, nám vždy řeknou že si máme přijít třeba za hodinu (většinou ale býváme mezi prvníma), takže čas využijeme na nákupy, nebo k posezení v cukrárně

jsem velmi spokojen!

paní Doktorka je člověk na svém místě.