Olga Kudlová Havlíková, zubař Zlín

MUDr. Olga Kudlová Havlíková

Zubař

Kvítková 475, Zlín
Welldent s.r.o.

Pani doktorku si nemuzu vynachvalit! Navstevuji jeji ordinaci nekolik let. Velmi pecliva a precizni prace. Pro nekoho se zda mozna draha, ale v pripade zubu ja toto absolutne neresim! Doporucuji!

Já jsem naprosto spokojená, ikdyž si za to musím zaplatit víc. Nicméně za zuby a oči jsem ochotná zaplatit téměř cokoliv. Před tím jsem měla strach ze zubaře a díky paní Olze jsem se přestala bát. Současně pro mě mnoho udělala, to co mi žádný jiný zubař nenavrhl, ona zvládla udělat za 2 sezení a mám teď opět krásný úsměv. Je velmi šikovná, rychlá a precizní.

Po 15-ti letech co jsem nebyl u zubaře, jsem byl rád,že mě paní doktorka vzala k sobě. Měl jsem velký strach ze zubařů,ale u této paní doktorky jsem se zbavil strachu. Působilo na mě několik faktorů:1.Příjemné prostředí,2.Příjemné vystupování,3.Ochota měnit termíny. Ale pouze za půl roku jsem zjistil,že tychle faktory nejsou vše.Při každé návštěvě se mi protočily panenky,při otevření mé peněženky.Musel jsem si pravidelně brát min.1.500kč,abych nevypadal pak trapně! Což se mi zdá přehnané.Nechápu i ten regulační poplatek,který musím pokaždé platit?! V poslední době se mi nelíbí ještě jedna věc.Jsem objednán na 8hod. a paní doktorka mě bere až po 9-té hodině.Chápu,čím více lidí,tím větší kredit,ale tohle není profesionální přístup,na který si tak rádi v této ordinaci hrají. P.S.: akvárium je čisté...

Velmi milá a hodná paní doktorka.

Absolutní profesionálky. Vždy přesně vím, co mi chtějí dělat, proč je to důležité a proč to stojí tolik a tolik peněz.
Jediná nevýhoda je, že k nim chodí polovina Zlína a někdy by to chtělo 8 křesel místo 3...
Ve Zlíně zatím neznám lepší zubní ordinaci.
Ondra

Nejlepší doktorka pro dospělé i děti. Vždy přesně vím, co mi dělá a proč, na složitější zákroky skvěle připraví. S dětmi to umí a i prostředí je pro děti příjemné. I ostatní personál je naprosto skvělý.

Super služby, vždy bez problémů !!!

Celému týmu této zubařské ordinace musím pogratulovat a velmi poděkovat.. Profesionální přístup, milé zacházení, komunikace na nejvyšší možné úrovni, vstřícnost, příjemná atmosféra...
K paní doktorce Kudlové chodím již 7 let s úsměvem a ráda. Tohle se mi doposud u žádné zubařky nestalo, mívala jsem šílený strach až panickou hrůzu.

Moc děkuji tomuto týmu, že dokázal strach ze zubařů u mě úplně vyléčit..
Za zdravý a pěkný chrup si ráda zaplatím.

Sylvie Zvonařová

Plusy:
1. Starostlivé a pečlivé doktorky (ochotně vysvětlí, ukážou).
2. Milé sestřičky.
3. Možnost rychlého přijetí v akutních situacích.
4. Profesionální přístup. Někdy člověku není (bolestí) do smíchu. Je příjemné, když se dr. a personál usmívají a nedají na sobě znát jejich vlastní starosti.
5. Mí známí si ji také chválí.
6. Moderní, vkusně zařízená ordinace.

Jako mínus uvedu:
1. Pro někoho vyšší poplatky po zákrocích (avšak zdraví má člověk jen jedno!)
2. Perfekcionalistům může vadit, že čas objednání a přijetí se občas více liší.

K paní dr. chodím už 9. rok a musím říct, že jsem s její prací velmi spokojena. Chodí k ní i celá naše rodina. Vždy mi vše mile a srozumitelně vysvětlí. Sice si vždy celkem dost připlatím, ale za pár let se bude platit u všech zubařů.