Olga Kudlová Havlíková, zubař Zlín

MUDr. Olga Kudlová Havlíková

Zubař

Kvítková 475, Zlín
Welldent s.r.o.

K paní doktorce chodím od začátku s celou rodinou. Doporučila jsem ji také spoustě svých známých když začínala, dneska od ní většina z nich už utekla. Uvažuji o tomtéž. Když začínala, byla jsem přesvědčená, že práci dělá srdíčkem, dnes je to všechno už o penězích. Začali jsme k ní chodit kvůli ní, ale časem nás bez zeptání přehodila k novým lékařkám, aniž by se nás zeptala zda to chceme. Prostě jsme nebyli oni VIP pacienti, protože jen takoví se píšou při objednání k ní....rozhodují o tom zřejmě sestry dle instrukcí. Řešení je vždy závislé na tom co je výhodné pro ni, absolutně nepřipouští možnost, že ne všichni lidé nejsou finančně tak zajištění jako ona. Když jsem do její nově zrekonstruované ordinace přišla po delší době (když se ordinace rozšířila na jedno celé patro včetně truhlíků s kytkami na balkóně které vedou do dvora kam nikdo nevidí), byla jsem v čekárně sama a byla jsem v takovém šoku z luxusních detailů, že jsem se z ničeho nic rozbrečela. Došlo mi totiž že toto luxusní prostředí se zcela bije s mým strachem, kolik vytáhnu z peněženky při odchodu z ordinace a paní doktorka se ani nezačervená. Jsem z ní strašlivě zklamaná.....

K paní doktorce chodím již několik let a přesto, že má nádherné nové ordinace a personál se rozrostl, mám pocit, že my, pacienti, jsme tu pouze od toho, abychom jí celou tu nádheru zaplatili. Mám velké podezření, že to, co jinde plně platí pojišťovna (pouze pojišťovna), si tady od pacientů drze vybere (ještě navíc). Ale naštěstí většina zdravotních pojišťoven v poslední době nabízí svým pojištěncům možnost nahlédnout do výpisu, za co vše lékařům zaplatili. Takže všem pacientům paní doktorky doporučuji si to pohlídat. Neplaťte za to, za co nemusíte.

Paní doktorka se nechová seriózně při účtování cen. Málokdo z pacientů asi ví, že si některé výkony nechává neoprávněně zaplatit 2x (od pacienta i od pojišťovny). Po mých zkušenostech a dotazu na zdravotní pojišťovně mám své tvrzení podložené a proto jsem od ní odešla. Myslím si, že nemá zapotřebí své pacienty takovým způsobem okrádat. Sama jsem několikrát byla svědkem a i mně se to stalo,že například za amalgamovou výplň si i u dětí běžně nechává zaplatit (tento výkon plně hradí ZP).
Dokonce jednou účtovala nemalou přemrštěnou částku i paní,která byla evidentně velmi nemocná a ekonomicky slabá.Myslím si, že její "milý úsměv" toto jednání jako člověka ji neomluví.

Paní zubařku jsem viděla asi jednou, protože tam sou dvě zubařky.. ordinace je hezká, ale radši budu sedět na dřevěné židli a zaplatím za jednu plombu 400 než abych platila 900 za malinký kaz, který prý nestojí ani za řeč. z toho je 200 za rentgen. odešla sem od doktora, který má tady výborné reference, a ted toho lituju.
přišla sem s ulomeným zubem, řekla že to bude chvilinka. behěm toho mi řekla, že mi zajela vrtačkou hloub a že si teče krev, takže mi to bude muset vyčistit.. no vytáhla mi kořeny, pak to léčila, pak doděla ten kousek ulomeného zubu který byl fakt malý
za její chybu, že mi omylem rozvrtala nerv sem platila 1700.. málem sem se tam rozbrečela, protože tohle je fak hnus. podotýkám že zub je přední, a může v klidu zčernat, protože ho umrtvila, jinak naprosto zdravý zub, který se jen trochu ulomil... mám tenké zuby, ale to by měla poznat a dávat si pozor..

budu si hledat jiného zubaře, protože ty ceny se nedají... jedna paní přede mnou, se tam rozčilovala, že synovi dala bílou plombu na horní sedmičku, kde ji nikdo neuvidí. platila 600,- takže je pravda, že se tam slyší všechno. já nechci aby někdo věděl, kolik za zuby platím

pokud je někdo movitější bude spokojený. ale ti kdo mají problémy, radši chodtě jinam

K paní doktorce jsem chodila 5 let. Tento rok jsem si našla zubaře jiného, protože s prací paní doktorky jsem nebyla spokojená.

Například jsem ji musela na preventivní prohlídce upozornit, že mám na zubu kaz. Nejsem žádný odborník, ale černá ploška z boku osmičky se mi zdála podezřelá. Jak jsem byla překvapená, když mi paní doktorka po prohlídce zubů řekla, že je vše v pořádku a že nikde není žádný kaz. Po mém dotazu na osmičku se tedy podívala na zub znovu, a ejhle, byl tam kaz.

Dalšího pochybení se dopustila, když na zub nasadila korunku i přesto, že tam byl stále zánět a dál se zubu již nevěnovala. Nakonec jsem o zub asi za měsíc v důsledku pokračujícího zánětu přišla.

Při změně zubaře jsem byla v šoku. Na první prohlídce u nového zubaře mi bylo řečeno, že mám kazy (tvořené dlouhodobě, tedy již za návštěv u doktorky Kudlové). Když mi zubař ukazoval v zrcátku tmavé zabarvení spodních stoliček, se slovy, jak to, že mám při pravidelných půlročních prohlídkách bývalé zubařky, neléčené kazy na zubech. To zůstal pro změnu v šoku zubař, protože já se paní doktorky Kudlové na tmavé zabarvení zubů několikrát již před dvěma roky ptala, ona mě odbyla slovy, že se jedná pouze o pigment na zubu. Dál si těchto tmavých skvrn vůbec nevšímala. Nový zubař při jejich vrtání zjistil, že se jedná o kazy, které z důvodu dlouhodobého neošetření přešly v chronické záněty.

Paní doktorka preventivní prohlídky odbývala, stejně tak práci na zubech. Jsem ráda, že jsem přešla k jinému zubaři, s péčí paní doktorky Kudlové bych asi brzo přišla o všechny zuby.

Bohužel je to smutné, ale u této paní doktorky se kvalitní péče nedočkáte.

Příjemné a moderní prostředí, ale přístup nic moc. Pokud nepřijdete v super moderním ohozu, tak automaticky patříte do nižší kategorie a od toho se zřejmě odvíjí i přístup personálu..... A hlavně ihned po otevření dveří platíte nehorázné částky. Takže pokud máte problémy se zuby, tak nedoporučuji, protože byste se taky nemuseli doplatit....

Musím souhlasit s níže uvedenými příspěvky. Paní doktorka je hezká žena ale chybí ji lidskost a ohleduplnost.Až bude starší tak nevím z čeho bude těžit. Z kvalitní práce asi ne.

Chcete-li se setkat s někým,kdo si myslí,že je víc než vy ,tak jste na správné adrese. Ordinace je sice moderní ale to není všechno. Ten zbytek zde chybí.