MUDr. Olga Kudlová Havlíková

Zubař Více

Zlín 1 adresa

Pani doktorku si nemuzu vynachvalit! Navstevuji jeji ordinaci nekolik let. Velmi pecliva a precizni prace. Pro nekoho se zda mozna draha, ale v pripade zubu ja toto absolutne neresim! Doporucuji!

Já jsem naprosto spokojená, ikdyž si za to musím zaplatit víc. Nicméně za zuby a oči jsem ochotná zaplatit téměř cokoliv. Před tím jsem měla strach ze zubaře a díky paní Olze jsem se přestala bát. Současně pro mě mnoho udělala, to co mi žádný jiný zubař nenavrhl, ona zvládla udělat za 2 sezení a mám teď opět krásný úsměv. Je velmi šikovná, rychlá a precizní.

Paní doktorka je velice milá, krásná dáma. Svojí práci dělá dobře a umí si poradit i s malými dětmi, když se bojí. Ordinace jsou velice moderně zařízené a plné slunce, dostupnost a možnost parkování je výborná a personál je milý. Bohužel je zde jedno velké ALE. Nedodržuje absolutně hodiny objednání, takže se připravte cca na hodinu čekání. Objednání k ní je nejdříve za 5 měsíců. Největší problém je však v tom, že jak je paní doktorka komunikativní, tak se nesmíte divit, že když Vám vrtá zuby, mluví zároveň s dodavatelem, který stojí v otevřených dveřích, loučí se s předcházejícím pacientem, popř. odběhne zkontrolovat práci do dalších ordinací. Prostě se plně nevěnuje Vám, když už konečně sedíte u ní v křesle, což značně snižuje její kredit schopného lékaře. Ceny jsou trochu vyšší.

K paní doktorce chodím od začátku s celou rodinou. Doporučila jsem ji také spoustě svých známých když začínala, dneska od ní většina z nich už utekla. Uvažuji o tomtéž. Když začínala, byla jsem přesvědčená, že práci dělá srdíčkem, dnes je to všechno už o penězích. Začali jsme k ní chodit kvůli ní, ale časem nás bez zeptání přehodila k novým lékařkám, aniž by se nás zeptala zda to chceme. Prostě jsme nebyli oni VIP pacienti, protože jen takoví se píšou při objednání k ní....rozhodují o tom zřejmě sestry dle instrukcí. Řešení je vždy závislé na tom co je výhodné pro ni, absolutně nepřipouští možnost, že ne všichni lidé nejsou finančně tak zajištění jako ona. Když jsem do její nově zrekonstruované ordinace přišla po delší době (když se ordinace rozšířila na jedno celé patro včetně truhlíků s kytkami na balkóně které vedou do dvora kam nikdo nevidí), byla jsem v čekárně sama a byla jsem v takovém šoku z luxusních detailů, že jsem se z ničeho nic rozbrečela. Došlo mi totiž že toto luxusní prostředí se zcela bije s mým strachem, kolik vytáhnu z peněženky při odchodu z ordinace a paní doktorka se ani nezačervená. Jsem z ní strašlivě zklamaná.....

Do ordinace chodím já a mé 3 děti, mám zkušenosti s ošetřením jak od ní, tak od 2 dalších lékařek.

Sama dr. Kudlová Havlíková dostavovala mé malé dceři ulomený zub - práce je provedená naprosto precizně, nikdo nepozná, že zub je z více než poloviny dostavěný. Proces léčby probíhal výborně, paní doktorka byla k dceři velice milá a vlídná.
I další paní doktorky jsou výborné, stejně jako sestry. Oceňuju smysl pro humor, perfektní práci, ochotu, vstřícnost nejen k synovi s autistickou poruchou.
Do ordinace chodíme všichni moc rádi a to, že musíme platit? Inu, máme si lépe čistit zuby.

K paní doktorce chodím již několik let a přesto, že má nádherné nové ordinace a personál se rozrostl, mám pocit, že my, pacienti, jsme tu pouze od toho, abychom jí celou tu nádheru zaplatili. Mám velké podezření, že to, co jinde plně platí pojišťovna (pouze pojišťovna), si tady od pacientů drze vybere (ještě navíc). Ale naštěstí většina zdravotních pojišťoven v poslední době nabízí svým pojištěncům možnost nahlédnout do výpisu, za co vše lékařům zaplatili. Takže všem pacientům paní doktorky doporučuji si to pohlídat. Neplaťte za to, za co nemusíte.

Po 15-ti letech co jsem nebyl u zubaře, jsem byl rád,že mě paní doktorka vzala k sobě. Měl jsem velký strach ze zubařů,ale u této paní doktorky jsem se zbavil strachu. Působilo na mě několik faktorů:1.Příjemné prostředí,2.Příjemné vystupování,3.Ochota měnit termíny. Ale pouze za půl roku jsem zjistil,že tychle faktory nejsou vše.Při každé návštěvě se mi protočily panenky,při otevření mé peněženky.Musel jsem si pravidelně brát min.1.500kč,abych nevypadal pak trapně! Což se mi zdá přehnané.Nechápu i ten regulační poplatek,který musím pokaždé platit?! V poslední době se mi nelíbí ještě jedna věc.Jsem objednán na 8hod. a paní doktorka mě bere až po 9-té hodině.Chápu,čím více lidí,tím větší kredit,ale tohle není profesionální přístup,na který si tak rádi v této ordinaci hrají. P.S.: akvárium je čisté...

Paní doktorka se nechová seriózně při účtování cen. Málokdo z pacientů asi ví, že si některé výkony nechává neoprávněně zaplatit 2x (od pacienta i od pojišťovny). Po mých zkušenostech a dotazu na zdravotní pojišťovně mám své tvrzení podložené a proto jsem od ní odešla. Myslím si, že nemá zapotřebí své pacienty takovým způsobem okrádat. Sama jsem několikrát byla svědkem a i mně se to stalo,že například za amalgamovou výplň si i u dětí běžně nechává zaplatit (tento výkon plně hradí ZP).
Dokonce jednou účtovala nemalou přemrštěnou částku i paní,která byla evidentně velmi nemocná a ekonomicky slabá.Myslím si, že její "milý úsměv" toto jednání jako člověka ji neomluví.

Paní zubařku jsem viděla asi jednou, protože tam sou dvě zubařky.. ordinace je hezká, ale radši budu sedět na dřevěné židli a zaplatím za jednu plombu 400 než abych platila 900 za malinký kaz, který prý nestojí ani za řeč. z toho je 200 za rentgen. odešla sem od doktora, který má tady výborné reference, a ted toho lituju.
přišla sem s ulomeným zubem, řekla že to bude chvilinka. behěm toho mi řekla, že mi zajela vrtačkou hloub a že si teče krev, takže mi to bude muset vyčistit.. no vytáhla mi kořeny, pak to léčila, pak doděla ten kousek ulomeného zubu který byl fakt malý
za její chybu, že mi omylem rozvrtala nerv sem platila 1700.. málem sem se tam rozbrečela, protože tohle je fak hnus. podotýkám že zub je přední, a může v klidu zčernat, protože ho umrtvila, jinak naprosto zdravý zub, který se jen trochu ulomil... mám tenké zuby, ale to by měla poznat a dávat si pozor..

budu si hledat jiného zubaře, protože ty ceny se nedají... jedna paní přede mnou, se tam rozčilovala, že synovi dala bílou plombu na horní sedmičku, kde ji nikdo neuvidí. platila 600,- takže je pravda, že se tam slyší všechno. já nechci aby někdo věděl, kolik za zuby platím

pokud je někdo movitější bude spokojený. ale ti kdo mají problémy, radši chodtě jinam

Velmi milá a hodná paní doktorka.