Pražská 16, Netvořice, Benešov
Všeobecný lékař s.r.o. (mapa)

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 3 Více

Nádražní 26, Čerčany
Všeobecný lékař s.r.o. (mapa)

Běžný termín

Ordinační hodiny: ČERČANY PO 14:00 - 18:0013:00 - 14.00( na objednání) ÚT 9:00 - 12:0012:00 - 14:00 ( na objednání) ST zastupuje...

• psychosomatická onemocnění
  • sledování kardiovaskulárního rizika
  • dispenzarizace diabetes mellitus typ II.

Pražská 16, Netvořice, Benešov

Cena není uvedená

Všeobecný lékař s.r.o.

Nádražní 26, Čerčany

Cena není uvedená

Všeobecný lékař s.r.o.

Umístění: Všeobecný lékař s.r.o. Běžný termín

Rychle a profesionalni vyrizeni meho problemu, zadne cekani, prijeti presne v objednanou dobu. Mohu urcite doporucit.

MUDr. Olga Janovská

Velice děkuji za ocenění i doporučení. Za náš tým přejeme pevné zdraví!

Přihlásila jsem své rodiče /83,85 let/ asi před měsícem.Jsme moc spokojeni. Máme zařízenu i domácí péči.
Mohu jen všem starším lidem doporučit.
Tak dlouho, jak se paní doktorka věnovala oběma rodičům při vstupní prohlídce jsem nezažila u žádného doktora.
A přidávám se k ostatním, žádné dlouhé čekání a objednávání přes internet - super

Dobrý den Lenko,

jsme velice potěšeni. Děkujeme za milá slova a budeme se snažit, aby jste byli i nadále spokojení. Rodičům přejeme pevné zdraví. Ordinace dr. Janovské

Taky jsme tento lékařský tým objevili nedávno a jsme moc spokojení. Velmi nám vyhovuje objednávání přes internet. Vstřícný přístup, dobré vybavení a hlavně žádné půldenní čekání v čekárně.

Skvělý přístup, nic neplacení, výbava ordinace bezvadná. Jsem spokojena. Objevila jsem teprve nedávno objednání přes internet a noc se mo to zamlouvá. Většinou jsou velmi milí
DOPORUČUJI.

Paní doktorka Janovská je velmi milá , pozorná , vnímavá a pečlivá, všechny zdravotní komplikace mé i mého velmi nemocného manžela vždy vyřešila . Paní doktorku mohu jen doporučit, děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Lekarka je velmi sympaticka a komunikativni. Je skoro radost takoveho odbornika navstevovat. Ocenila jsem, ze jsme se nezdrzovali prilisnou administrativou.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Už po prvním setkání je jsem si jistá, že se na paní doktorku Janovskou mohu vždy obrátit s velkou důvěrou. Paní doktorka je velmi vnímavá a ochotna naslouchat! DĚKUJI!

MUDr. Olga Janovská

Martino, velice děkuji za Vaše ocenění mé práce. S přáním brzkého a trvalého uzdravení Dr.Janovská

Tuto lékařku znám přibližně dva roky, z její pražské ordinace, jsem ráda, že dokáže do své ordinace vnést ducha západního rodinného lékařství. Dokáže kombinovat nejnovejší postupy klasické medicíny a alternativu, homeopatii a podobně. Budu její pacientkou i nadále.

Dobrý den Veroniko,

velice Vám děkuji za milá slova a jsem moc ráda, že jsem Vám mohla být užitečná.
S přáním pevného zdraví
Dr.Janovská

Paní doktorku Janovskou považuji za svědomitou, komunikativní a citlivou lékařku. Mám k ní důvěru a působí na mne velmi solidním, profesionálním dojmem. Jsem s ní opravdu spokojena. Rozhodně doporučuji!!!

Dobrý den,
děkuji Vám za vaše ocenění, vynasnažím se, abyste byla s mojí péči i nadál maximálně spokojená.
S přáním všeho dobrého
Dr.Janovská

Znám paní doktorku již dlouho, je výborná lékařka, hodná, milá, empatická, vždy mi dobře poradila a vyléčila. Určitě doporučuji!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den
    za registraci se neplatí.
    S pozdravem ordinace Mudr. Janovské

• psychosomatická onemocnění
  • sledování kardiovaskulárního rizika
  • dispenzarizace diabetes mellitus typ II.

• všeobecný praktický lékař
  • anesteziologie, resuscitace a intenzivní medicína