Olga Fejlková, psychiatr Brno

MUDr. Olga Fejlková

Psychiatr Více

Chrlické náměstí 2, Brno
Odborný lékař psychiatr

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatr Jiný

Výborná paní doktorka, moc mi pomohla. O pacienty má opravdový zájem a je vždy ochotná. Vím, že se na ni můžu s důvěrou vždy obrátit.

Hrůza děs, x telefonátu během sezení,na víc se mě dokola ptá na x krát zodpovezenou věc, po dvou hodinách, kdy mě neměla šanci poznat mi navrhla léčebnu bez podrobnějšího vysvětlení?Otřesné jednání.Nikdy více

NEJLEPŠÍ DOKTORKA NA TÉTO ZEMI. <3 <3 <3

Opravdová doktorka srdcem. Každému se plně věnuje. Pracuje přesně. Vysoce inteligentní a krásná.

Velmi mně pomohla a věřím, že mně díky ní bude ještě lépe.

Slavěna.

Paní doktorka mně moc pomohla,když jsem potřebovala po operaci pomoc.Byla jsem na úplném dně a ona se mně věnovala a pomáhala,že jsme našli cestu,jak se ze všeho dostat.Je to lékařka se srdcem na pravém místě.Děkuji,že jsem jí poznala.

Paní doktorka je jedna z mála psychiatrů v Brně, ne-li jediná, která se pacientům skutečně věnuje, povídá si s nimi, vyslechne je a hledá cestu, jak jim pomoci. Je obětavá a ochotná, velmi chápavá. Moc jí děkuji za vše.

Výborná paní primářka a inteligentní a maminkovská.

Paní doktorka je zlatíčko :o) moc mi pomohla a každé setkání s ní je velmi příjemné a moc povzbuzující. Já jsem nad míru spokojená a hodnotím jako nejlepší.

Paní doktorka je velmi dobrá, milá, starostlivá a vstřícná. Má pochopení pro pacienty. Je opravdu profesionál na svém místě. Děkuji paní doktorko za všechnu vaši pomoc.

Je to lékařka, která s ochotou vychází vstříc svým klientům...mohu napsat jen...doporučuji.

Paní doktorka je velice laskavá a hodná k lidem. Moc mi pomohla.