Stamicova 21/1968,, Praha
Poliklinika DAM s.r.o.

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Výborná odbornice, celý život s ní mám nejlepší zkušenosti.

Paní doktorka se nám plně věnovala, poradila, pomohla, to vše s velmi milým přístupem ke mně i mému dítěti. Dokonce, když viděla čekající pacienty, začala ordinovat dříve, bez ohledu na vypsanou ordinační dobu. I když paní doktorka odhalila nedostatky v čištění oušek malého syna, pouze poradila, jak si máme počínat, bez /u jiných lékařů tak častých/ arogantních poznámek nebo ponižujícího poučování. Z ordinace jsem odcházela s velmi příjemným dojmem.

S paní doktorkou jsem velice spokojená.Příjemné, vstřícní jednání, děti nemají vůbec strach, i když mají bolesti.

Paní doktorka je výtečná odbornice. Chodíme k ni 9 let celá rodina i děti a máme jen tu nejlepší zkušenost. Paní doktorka i sestřička mají skvělý přístup, s dětmi to umí, takže se děti nebojí a dobře spolupracují. Děkujeme za výbornou péči a vřele doporučujeme.
Kalajdžievová

je úžasná

Paní dr. Chromá je vynikající odbornice, s úžasným a lidským přístupen, vždy milá, příjemná, veselá.
Paní doktorko, díky za vše, hlavně za to, že k Vám můžeme chodit (díky dr. Vodřichové, která nás před léty k Vám poslala - již bychom nikam jinam nešli).
Vašíčkovi.

Jen bych rád ocenil přístup a zkušenosti paní doktorky.

Souhlasím s předcházejícím hodnocením. Paní doktorka je vždy milá a příjemná,vynikající odbornice a hlavně s lidským přístupem. Paní doktorko, za vše díky a díky za to, že jste taková jaká jste.

S paní doktorkou máme velmi dobré zkušennosti.Profesionální přístup + výborné jednání. Díky, že jste.

Vynikající odbornice, lidský přístup, milá, ochotná