Odhadovaná doba odpovědi:

Od 1 500 Kč

6 500 Kč

Od 1 700 Kč

Zubní ordinace CLINIC FAMILYDENT s.r.o.

Děkuju svym pacientům za návštěvy, přízeň, dochvilnost a bezvadná hodnocení, opravdu moc si to vážím :)

* * *

Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Fotografie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla na první návštěvě a byla jsem velmi spokojena. Paní doktorka je velmi milá a ochotná s pacientem probrat další postup léčby aniž by byl pacient ve stresu ze strachu a z pocitu že zaplatí zbytečné tisíce. Paní doktorka má opravdu velmi profesionální a lidský přístup s jakým jsem se již dlouho nikde nesetkala. Schützová Petra

Děkuji moc!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Dr. Rudiy, had to check up my 4 year old son's teeth, he was a bit afraid, and she was absolutely great. Very kind and comforting, the nurse was also very careful. We will continue our visits with her for sure. Thank you.

Děkuji, paní Trifonova.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka je skvela odbornicka a velmi mily clovek. Mam za sebou 3 navstevy a vzdy som odchadzal s usmevom na tvari. Pani doktorka je velmi citliva, bolestivost zakroku bola vzdy minimalna a som presvedceny ze osetrenie velmi kvalitne. Nikdy som u nej nemusel cakat v cakarni, vzdy som bol v ordinacii presne v zjednany cas. Velmi kladne hodnotim aj moznost objednania online. Vzdy mila, citliva, velka profesionalka, co viac si moze clovek priat! Jednoznacne doporucujem kazdemu, kto ma zle skusenosti a strach zo zubarov. Aj zubara mozete mat radi!

lékař Olena Rudijová

Děkuji za krásná slova, kterých si velmi vážím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc hodná, pečlivá, šikovná paní doktorka. Věnovala se mi tak, jako ještě žádný jiný zubař. Místo strachu se na příští návštěvu těším. Můžu jen doporučit!

Děkuji moc !

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka je opravdu velmi citlivá a velmi milá. Její ošetření je i rychlé a odhalila mi problém, který mě trápil delší dobu a předchozí zubařské centrum ho neřešilo. I paní sestřička je velmi milá. Jsem moc ráda, že jsem na paní doktorku narazila a všem ji vřele doporučuji!

Mnohokrát děkujeme!

Paní zubařku musím jen chválit, má osobní a nadstandardní přístup, je velice pečlivá, opatrná a sdílí pacientovi pocity. Nijak člověka netrápí a vycítí, když je toho na něho moc. Mohu jen doporučit! Nevycházím jen s první návštěvy jeden čas jsem byl v ordinaci jak doma. Moc jí děkuji za péči, kterou mému chrupu věnuje!

Děkuji, pane Růžičko! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po prvni navsteve musim rict, ze jsem maximalne spokojena. Zadne dlouhe cekani v cekarne, sestricka i pani doktorka jsou opravdu moc mile. Pani doktorka vse vysvetli, poradi. Kez by takovych lekaru a sestricek bylo vic. Urcite pani doktorku doporucuji!

Děkuji moc!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Je to snad ta nejlepší zubařka, se kterou jsem se kdy setkala.
Až do chvíle, než jsem byla u této paní doktorky, tak jsem měla jen špatné zkušenosti. Nyní se i těším na další návštěvu :-) :-)

lékař Olena Rudijová

Doufám, že se už nebudete bát :) Děkuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Po první návštěvě jsou dojmy pozitivní. Paní doktorka i sestřička byly milé a příjemné. Paní doktorka je velmi pečlivá a díky jejímu přístupu se snad i zbavím strachu ze zubaře.
Na další preventivní návštěvu se budu i těšit :-)

lékař Olena Rudijová

Děkujeme.Taky se budeme na Vás těšit :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc hodna pani zubarka i sestricka. Od te doby, co jsem byla u teto zubarky, jiz nemam strach ze zubaru, ktery jsem mivala.

Děkujeme za Vás názor.