MDDr.

Zubař

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Kladu důraz na bezbolestné a kvalitní ošetření…

• Zdravím a přeji příjemný den pane doktore.
    Mám snad prolustrovanou celou Ostravu,a žádný zubní lékař nepříjímá pacienta k jednorázovému ošetření zubního kazu.
    Dcera má 35 let,a žije již 14 let v Irsku. Má zde svého praktického lékaře,ale zubní lékař už bohužel nevykonává svou praxi,neboť… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Oleksii Siedakov

Dobrý den, děkuji za dotáz, mohl bych nabídnout termín pro Vaši dceru, stačí jen zavolat na telefonní číslo, uvedené v mém profilu, jen chtěl bych uvést, že působím v Praze. Děkuji a přeji příjemný den. Více

• Příjem pacientů

Dobrý den, přistěhovala jsem se do Ostravy před nedávnem a hledám si zde nového zubaře. Chtěla jsem se optat, zda-li přijímáte nové pacienty a zda jste citlivý a chápavý. Jde mi o to, že mám několik let panickou poruchu a tudíž se bojím i zubařů. Potřebuji klid a né takové lehněte si a otevřete pusu!… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Oleksii Siedakov

Dobrý den, děkuji za Váš dotáz. Dobře Vám rozumím. Ve své praxi kladu velký důraz na individuální přístup k pacientovi. Mám hodně pacientů, kteří trpělí strachem ze zubních lékařů před tím, než přišlí… Více

Adresy

• Stomatologická klinika Lazurit

K Červenému vrchu 844/2a, Praha 17
    160 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Pojišťovna VZP, a.s., Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Hotovost, Kreditní karta Více

Služby

Ošetření zubního kazu – fotokompozitní (bílá) výplň od 1 100 Kč
    Celokeramická korunka 7 350 Kč
    Keramická fazeta - veneer e.max® 7 350 Kč
    Zavedení mini-implantátu (pro stabilizaci snímací náhrady) 9 500 Kč
    Uzavření odhalených krčků zubů 2 000 Kč
    Preventivní prohlídka (2x ročně hrazeno zp)
    Povrchová anestezie (hrazeno zp)
    Injekční lokální anestezie (hrazeno zp)
    Strojové ošetření kořenového kanálku (za 1 kanálek) od 1 000 Kč
    Inlay celokeramická 7 350 Kč
    Metalokeramická korunka 4 450 Kč
    Avedení implantátu alphabio® (izrael) 12 500 Kč
    Vstupní prohlídka (hrazeno zp)
    Sestavení individuálního léčebného plánu (hrazeno zp)
    Digitální rtg snímek jednoho zubu (hrazeno zp)
    Digitální opg snímek kompletního chrupu (hrazeno zp)

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Jsem praktický zubní lékař, se zaměřením na estetickou stomatologii, stomatochirurgii a implantologii a chirurgickou parodontologii.
    Kladu důraz na bezbolestné a kvalitní ošetření s použitím špičkových přístrojů a materiálů od světově známých výrobců. Individuální přístup ke každému pacientovi je pro mě samozřejmostí.
    Filozofii mé práce je, že veškeré stomatologické výkony a zákroky musí být provedené úplně bezbolestně. A to i včetně umrtvení!
    Moji spokojení pacienti jsou nejlepší reklamou, svoji práci dělám vždy maximálně kvalitně.
    Pravidelně se vzdělávám, zúčastňuji se praktických a teoretických stáží, kurzů, kongresů.

• zubní lékař - stomatolog

• angličtina
  • ukrajinština
  • ruština

Stáže

• Praktické stáže na stomatochirurgické ambulanci VFN v Praze.
  • Praktický kurz augmentace kosti kostnímy blóky. (Berlin, Německo, září 2016)
  • Praktický kurz uzavření gingiválních recesů - prof.G. Zucchelli. (Berlin, Německo, září 2016)
  • Teoreticko-praktický implantologický kurz Straumann (Praha, listopad 2016)
  • Teoreticko-praktický kurz z implantologie (Videň, Rakousko, duben 2016)
  • Praktický kurz dentální implantologie - doc. MUDr. Podstata, MUDr.Hudler (Praha, březen 2016)
  • Horizontální a vertikální augmentace kostního hřebene (praktický workshop) - Dr. Hess (Rakousko) (listopad 2015)
  • Mukogingivální chirurgie a plastická chirurgie u implantátu - Dr. Zuhr (Německo) (říjen 2015)
  • Uzavření gingiválních recesů (praktický workshop) Dr. Abundo (Italie) (říjen 2015)
  • Mezinárosní implantologický kongres - Dentsply Implants Symposium (Praha, duben 2015)
  • Praktický kurz dentální implantologie - doc. MUDr. Podstata, MUDr. Hudler (Praha, březen 2015)
  • Praktická stáž z implantologie - klinika Esthedent (Praha, leden 2014)
  • Teoretická a praktická stáž z implantologie, vč. live-operací - Vicenza, Italia (březen 2014)
  • Cerec-meeting - zhotovení celokeramických onlají, fazet, korunek pomoci CAD-CAM systému Cerec (Clarion Hotel Prague, 2014)
  • Praktický kurz kostní piezochirurgie Mectron (Praha, listopad 2014)
  • Základy červené estetiky. Emergence profile (Brno, říjen 2014)
  • Praktický kurz - Nácvik techniky sinus-lift. Implantace systému Ankylos (Praha, listopad 2014)
  • Mezinárodní Implantologický Kongres "The art of soft & hard tissue management using Alpha-Bio tec. system" (Jasmin Hotel Prague, listopad 2013)
  • Praktická stáž z implantace, sinus-liftu a zhotovení protetiky na implantatech (Kyjev, Ukrajina, 2010)
  • Teoretický seminář "Fixní protetika" (Kyjev, Ukrajina, 2012)

Nemoci

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • onemocnění dásní
  • zubní kaz
  • neprořezané zuby
  • zánět zubní dřeně - pulpitida
  • odhalení krčků zubů
  • změny barvy, tvaru, polohy zubů
  • gummy-smile

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: jiné místo

U pana doktora Siedakova jsem byla na operaci prohloubení dolního vestibula. Oceňuji především jeho profesionální přístup a dobrou komunikaci. Celý zákrok mi byl řádně vysvětlen a následná péče a kontroly po operaci byly velice pečlivé, čímž se proces hojení zkrátil na minimum. Pana doktora mohu jen doporučit.

• Pana doktora Siedakova mohu jedině doporučit. Velmi mi pomohl a odvedl spoustu práce na mých zubech. Vše bezbolestně a profesionálně. Podstoupil jsem u něj autotransplantaci zubu. Moje extrahovaná osmička byla použita na místo zničené šestky. Výsledek perfektní, velmi přirozený, prakticky nerozpoznatelný. Vše se zahojilo rychle, bolest minimální. Celý zákrok mi byl vysvětlen, doporučen samotným lékařem. Jsem s výsledkem nadmíru spokojen. Další zákroky pana doktora, jako vrtání, plombování jsem také podstoupil. Vše se skvělým výsledkem, bez bolesti. Určitě mohu doporučit dalším lidem, svěřit se panu doktorovi do péče. Moc jemu a jeho asistentce za jejich péči děkuji.

• J

Péče pana doktora mě po předchozích zkušenostech se zubaři velice příjemně překvapila. Podstoupil jsem u něj extrakci osmičky. Celá operace trvala cca hodinu a vše bylo bezbolestné. Necítil jsem ani prvotní vpich jehly. Jsem pět dní po zákroku, nemám žádný otok a stehy jsou venku. Pana doktora Siedakova mohu 100% doporučit.

• P

I já chválím pana doktora Siedakova. Byla jsem u něj na zadásnění odhalených krčků a celý zákrok vč. anestezie bezbolestný. Následné kontroly a důkladná péče, vše vysvětleno. Jsem ráda, že jsem se zaregistrovala na klinice Lazurit. I když jsem nikdy neměla se zuby žádný problém, péče a starostlivost mojí bývalé zubařky, která je nyní již v důchodu, se s péčí a starostlivostí pana dr. Siedakova srovnávat nedá. Shrnutí ...celkově příjemný lékař a člověk.

• nejlepší zubař na světě. Pan doktor mi v únoru provedl tvz. autotransplantaci zubu, měla jsem zničenou dolní sedmičku na pravé straně, která už nešla zachránit, ani nebylo možné nasazení korunku. Jediná možnost která mě napadla, byl implantát. Ale pan doktor přišel se zajímavou možností a překvapivě levnější variantou - autotransplantací. Během operace mi byla vyjmuta zničená sedmička a následně mi byla vyjmuta spodní osmička, která se pak zasadila na místo odstraněné sedmičky. Operace proběhla bez jakéhokoli problému a bolesti. Pár dní po operaci jsem měla trochu nateklou pusu, ale nějak mě to nebolelo, ani neomezovalo, jen nesměla kousat na operované straně. Během několika sezení mi pak doktor vyčistil kanálky a teď už mohu zub používat bez omezení a jsem ráda, že mám vlastní zub místo implantátu :)
    Ještě mi pan doktor odstranil zbývající 2 osmičky na levé straně, opět bez bolestě s lidským přístupem a ohleduplnosti vůči pacientovi.
    Pana doktora Siedakova můžu jen doporučit a jsem ráda, že jsem měla štěstí a narazila na tak kreativního a výborného zubaře. :)

• U pana doktora Siedakova jsem byla na náročné operaci, kde kromě zavedení implantátu mi byl odebrán kostní štěp. Operace trvala 3,5hodiny.Celý zákrok byl velmi profesionální s lidským přístupem k pacientovi.
    Oceňuji dobrou komunikaci mezi pacientem a lékařem, kterému záleží na tom , aby jeho pacienti netrpěli bolestí.Po zákroku jsem k dobrému zahojení kosti používala ještě homeopatika-SYMPHYTUM 30(kostival lékařský).Dnes už mám zub, který je k nerozeznání od mých vlastních zubů.Pana doktora Siedakova můžu všem vřele doporučit, zvláště pokud řeší nějakou komplikovanou situaci ohledně implantátů.Kamila Skalická

• Pan doktor SIEDAKOV je perfekni precizni a hlavne absolutne BEZBOLESTNE veskere osetreni!
    Navic velice prijemny clovek!

• Nejlepsi Zubar na svete ! Byla jsem na řezání osmicky - pečlivý a porad se ptal, zda je vse ok, zub se rychle zahojil! Nikoho jineho uz nechci a vsem vřele doporučuji ! Kristyna

• S

Podstoupila jsem dvakrát extakci zubu u pana doktora Siedakova a vše proběhlo v pořádku, lidský a profesionální přístup, bezbolestnost.Velmi doporučuji.

• Ja jsem byl vcera ve 13:30 na vyndani moudraku v pravo dole a v pul sesty vecer uz jsem hral sipky s kolegama a dneska uz o tom skoro ani nevim samotnej zakrok byl,krom vpichu anesteze,naprosto bezbolestny pak doktor Siedakov je velice sikovnej zdravi Venca Smolik pane Mistre Doktore ✌