MDDr.

Zubař

Kontaktní informace

• Stomatologická klinika

Praha, 160 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Pojišťovna VZP, a.s., Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Hotovost, Kreditní karta Více (2)

• Premium Dental Care

Pobřežní 620/3, 186 00 Praha, hl. město Praha

• Umístění: jiné místoSlužby: Operaci dolnych kosti vyplnenie

Dr.Siedakov je absolutny odborny vinikajucy zubny chirurg. Mozem vsetkym odporucat. Mala som 4 komplikovane operacie ktore dopadly vynikajuce som celmy spokojna

• Zkušenosti a dovednosti

• Jsem praktický zubní lékař, se zaměřením na estetickou stomatologii, stomatochirurgii a implantologii a chirurgickou parodontologii.
      Kladu důraz na bezbolestné a kvalitní ošetření s použitím špičkových přístrojů a materiálů od světově známých výrobců. Individuální přístup ke každému pacientovi je pro mě samozřejmostí.
      Filozofii mé práce je, že veškeré stomatologické výkony a zákroky musí být provedené úplně bezbolestně. A to i včetně umrtvení!
      Moji spokojení pacienti jsou nejlepší reklamou, svoji práci dělám vždy maximálně kvalitně.
      Pravidelně se vzdělávám, zúčastňuji se praktických a teoretických stáží, kurzů, kongresů.

• zubní lékař - stomatolog
    • chirurgie

Nemoci

• bolesti zubů
    • chybějící zuby
    • onemocnění dásní
    • zubní kaz
    • neprořezané zuby
    • zánět zubní dřeně - pulpitida
    • odhalení krčků zubů
    • změny barvy, tvaru, polohy zubů
    • gummy-smile

Metalokeramická korunka 4 450 Kč
    Zavedení mini-implantátu (pro stabilizaci snímací náhrady) 9 500 Kč
    Avedení implantátu alphabio® (izrael) 12 500 Kč
    Uzavření odhalených krčků zubů 2 000 Kč
    Vstupní prohlídka (hrazeno zp)
    Preventivní prohlídka (2x ročně hrazeno zp)
    Sestavení individuálního léčebného plánu (hrazeno zp)
    Povrchová anestezie (hrazeno zp)
    Digitální rtg snímek jednoho zubu (hrazeno zp)
    Injekční lokální anestezie (hrazeno zp)
    Digitální opg snímek kompletního chrupu (hrazeno zp)
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů
    Zubař
    Praha
    Dobrý den, děkuji za dotáz, mohl bych nabídnout termín pro Vaši dceru, stačí jen zavolat na telefonní číslo, uvedené v mém profilu, jen chtěl bych uvést, že působím v Praze. Děkuji a přeji příjemný… Více

Hodnocení pacientů

• Umístění: jiné místoSlužby: Operaci dolnych kosti vyplnenie

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: extrakce zubů

Pan doktor Siedakov je velice příjemný zubař s profesionálním přístupem. Nechala jsem si od něj vytrhnout dva zuby moudrosti. V průběhu zákroku pan doktor nikam nespěchal, stále se mě ptal, jestli je vše v pořádku a při každém jeho kroku mi říkal, co právě dělá. Celý zákrok proběhl bez bolesti během několika minut.
      Určitě pana doktora doporučuji! Je vidět, že své práci rozumí a sama se k němu vrátím na vytržení zbylých moudráků.

Pane doktore, za mě velká pochvala a velké DÍKY!

Červeňáková Michaela

• Umístění: jiné místoSlužby: Vyberanie nervov

Na odporučanie som bola u pana doktora. Je velky odbornik, kludny a priatelsky pristup. Konecne som nasla dobreho zubara. Dakujem K.Trstanova

• Umístění: jiné místoSlužby: تسوس أسنان و عمليه عصب درس و نظافة أسنان

بصراحه دكتور ممتاز جداً جداً. أخصائي ممتاز و مش غالي و لو عندي اي مشكله في أسناني مفيش غيره هو. أخصائي لأي مشاكل عندك في الأسنان. مش حتلاقي حد ذيه

• Umístění: jiné místo

U pana doktora Siedakova jsem byla na operaci prohloubení dolního vestibula. Oceňuji především jeho profesionální přístup a dobrou komunikaci. Celý zákrok mi byl řádně vysvětlen a následná péče a kontroly po operaci byly velice pečlivé, čímž se proces hojení zkrátil na minimum. Pana doktora mohu jen doporučit.

• Pana doktora Siedakova mohu jedině doporučit. Velmi mi pomohl a odvedl spoustu práce na mých zubech. Vše bezbolestně a profesionálně. Podstoupil jsem u něj autotransplantaci zubu. Moje extrahovaná osmička byla použita na místo zničené šestky. Výsledek perfektní, velmi přirozený, prakticky nerozpoznatelný. Vše se zahojilo rychle, bolest minimální. Celý zákrok mi byl vysvětlen, doporučen samotným lékařem. Jsem s výsledkem nadmíru spokojen. Další zákroky pana doktora, jako vrtání, plombování jsem také podstoupil. Vše se skvělým výsledkem, bez bolesti. Určitě mohu doporučit dalším lidem, svěřit se panu doktorovi do péče. Moc jemu a jeho asistentce za jejich péči děkuji.

• J

Péče pana doktora mě po předchozích zkušenostech se zubaři velice příjemně překvapila. Podstoupil jsem u něj extrakci osmičky. Celá operace trvala cca hodinu a vše bylo bezbolestné. Necítil jsem ani prvotní vpich jehly. Jsem pět dní po zákroku, nemám žádný otok a stehy jsou venku. Pana doktora Siedakova mohu 100% doporučit.

• P

I já chválím pana doktora Siedakova. Byla jsem u něj na zadásnění odhalených krčků a celý zákrok vč. anestezie bezbolestný. Následné kontroly a důkladná péče, vše vysvětleno. Jsem ráda, že jsem se zaregistrovala na klinice Lazurit. I když jsem nikdy neměla se zuby žádný problém, péče a starostlivost mojí bývalé zubařky, která je nyní již v důchodu, se s péčí a starostlivostí pana dr. Siedakova srovnávat nedá. Shrnutí ...celkově příjemný lékař a člověk.

• nejlepší zubař na světě. Pan doktor mi v únoru provedl tvz. autotransplantaci zubu, měla jsem zničenou dolní sedmičku na pravé straně, která už nešla zachránit, ani nebylo možné nasazení korunku. Jediná možnost která mě napadla, byl implantát. Ale pan doktor přišel se zajímavou možností a překvapivě levnější variantou - autotransplantací. Během operace mi byla vyjmuta zničená sedmička a následně mi byla vyjmuta spodní osmička, která se pak zasadila na místo odstraněné sedmičky. Operace proběhla bez jakéhokoli problému a bolesti. Pár dní po operaci jsem měla trochu nateklou pusu, ale nějak mě to nebolelo, ani neomezovalo, jen nesměla kousat na operované straně. Během několika sezení mi pak doktor vyčistil kanálky a teď už mohu zub používat bez omezení a jsem ráda, že mám vlastní zub místo implantátu :)
      Ještě mi pan doktor odstranil zbývající 2 osmičky na levé straně, opět bez bolestě s lidským přístupem a ohleduplnosti vůči pacientovi.
      Pana doktora Siedakova můžu jen doporučit a jsem ráda, že jsem měla štěstí a narazila na tak kreativního a výborného zubaře. :)

• U pana doktora Siedakova jsem byla na náročné operaci, kde kromě zavedení implantátu mi byl odebrán kostní štěp. Operace trvala 3,5hodiny.Celý zákrok byl velmi profesionální s lidským přístupem k pacientovi.
      Oceňuji dobrou komunikaci mezi pacientem a lékařem, kterému záleží na tom , aby jeho pacienti netrpěli bolestí.Po zákroku jsem k dobrému zahojení kosti používala ještě homeopatika-SYMPHYTUM 30(kostival lékařský).Dnes už mám zub, který je k nerozeznání od mých vlastních zubů.Pana doktora Siedakova můžu všem vřele doporučit, zvláště pokud řeší nějakou komplikovanou situaci ohledně implantátů.Kamila Skalická