MDDr.

Zubař

Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Jsem praktický zubní lékař, se zaměřením na estetickou stomatologii, stomatochirurgii a implantologii a chirurgickou parodontologii. Kladu důraz na bezbolestné a kvalitní ošetření... Více

• TMJ pain on one side

Hi,

I have alot of jaw pain on the right side of my face. smiling and talking hurts. I tink i have TMJ.
    Is ther anything i can do about this? Can you help me?

I'm english speaking living in Prague, Czech Republic.

Kind Regards,

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Oleksii Siedakov

Hello, thank you for your answer, there are several reasons of the TMJ pathology. For defining your diagnosis and treatment options I would advise you the consultation.
    Best regards
    Dr. Siedakov

• Dotaz na příjem pacientu

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli přijímáte nové pacienty? Jsem z Tábora, 1 jsem se nedostavila na preventivní prohlídku a paní doktorka mě vyhodila od té doby se mi chrup strašně zhoršil a ja nebyla schopná sebrat odvahu a dojít si k zubařovi ,navíc v Táboře bohužel žádného sehnat nemůžu. Ted už… Více

ODPOVĚĎ LÉKAŘE:

Oleksii Siedakov

Dobrý den, děkuji za dotáz. Ano, s tímto problémem se na mě můžete obrátit. Rád Vám pomohu. Prosim, objednejte se na vstupní vyšetření na telefonním čísle, uvedeném v mém profilu. Přeji pěkný den. S pozdravem Více

Adresy

• Stomatologická klinika Lazurit

K Červenému vrchu 844/2a, Praha 17
    160 00 Praha, hl. město Praha

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Pojišťovna VZP, a.s., Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Hotovost, Kreditní karta Více

Služby

Ošetření zubního kazu – fotokompozitní (bílá) výplň od 1 100 Kč
    Celokeramická korunka 7 350 Kč
    Keramická fazeta - veneer e.max® 7 350 Kč
    Zavedení mini-implantátu (pro stabilizaci snímací náhrady) 9 500 Kč
    Uzavření odhalených krčků zubů 2 000 Kč
    Preventivní prohlídka (2x ročně hrazeno zp)
    Povrchová anestezie (hrazeno zp)
    Injekční lokální anestezie (hrazeno zp)
    Strojové ošetření kořenového kanálku (za 1 kanálek) od 1 000 Kč
    Inlay celokeramická 7 350 Kč
    Metalokeramická korunka 4 450 Kč
    Avedení implantátu alphabio® (izrael) 12 500 Kč
    Vstupní prohlídka (hrazeno zp)
    Sestavení individuálního léčebného plánu (hrazeno zp)
    Digitální rtg snímek jednoho zubu (hrazeno zp)
    Digitální opg snímek kompletního chrupu (hrazeno zp)

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Jsem praktický zubní lékař, se zaměřením na estetickou stomatologii, stomatochirurgii a implantologii a chirurgickou parodontologii.
    Kladu důraz na bezbolestné a kvalitní ošetření s použitím špičkových přístrojů a materiálů od světově známých výrobců. Individuální přístup ke každému pacientovi je pro mě samozřejmostí.
    Filozofii mé práce je, že veškeré stomatologické výkony a zákroky musí být provedené úplně bezbolestně. A to i včetně umrtvení!
    Moji spokojení pacienti jsou nejlepší reklamou, svoji práci dělám vždy maximálně kvalitně.
    Pravidelně se vzdělávám, zúčastňuji se praktických a teoretických stáží, kurzů, kongresů.

• zubní lékař - stomatolog

• angličtina
  • ukrajinština
  • ruština

Stáže

• Praktické stáže na stomatochirurgické ambulanci VFN v Praze.
  • Praktický kurz augmentace kosti kostnímy blóky. (Berlin, Německo, září 2016)
  • Praktický kurz uzavření gingiválních recesů - prof.G. Zucchelli. (Berlin, Německo, září 2016)
  • Teoreticko-praktický implantologický kurz Straumann (Praha, listopad 2016)
  • Teoreticko-praktický kurz z implantologie (Videň, Rakousko, duben 2016)
  • Praktický kurz dentální implantologie - doc. MUDr. Podstata, MUDr.Hudler (Praha, březen 2016)
  • Horizontální a vertikální augmentace kostního hřebene (praktický workshop) - Dr. Hess (Rakousko) (listopad 2015)
  • Mukogingivální chirurgie a plastická chirurgie u implantátu - Dr. Zuhr (Německo) (říjen 2015)
  • Uzavření gingiválních recesů (praktický workshop) Dr. Abundo (Italie) (říjen 2015)
  • Mezinárosní implantologický kongres - Dentsply Implants Symposium (Praha, duben 2015)
  • Praktický kurz dentální implantologie - doc. MUDr. Podstata, MUDr. Hudler (Praha, březen 2015)
  • Praktická stáž z implantologie - klinika Esthedent (Praha, leden 2014)
  • Teoretická a praktická stáž z implantologie, vč. live-operací - Vicenza, Italia (březen 2014)
  • Cerec-meeting - zhotovení celokeramických onlají, fazet, korunek pomoci CAD-CAM systému Cerec (Clarion Hotel Prague, 2014)
  • Praktický kurz kostní piezochirurgie Mectron (Praha, listopad 2014)
  • Základy červené estetiky. Emergence profile (Brno, říjen 2014)
  • Praktický kurz - Nácvik techniky sinus-lift. Implantace systému Ankylos (Praha, listopad 2014)
  • Mezinárodní Implantologický Kongres "The art of soft & hard tissue management using Alpha-Bio tec. system" (Jasmin Hotel Prague, listopad 2013)
  • Praktická stáž z implantace, sinus-liftu a zhotovení protetiky na implantatech (Kyjev, Ukrajina, 2010)
  • Teoretický seminář "Fixní protetika" (Kyjev, Ukrajina, 2012)

Nemoci

• bolesti zubů
  • chybějící zuby
  • onemocnění dásní
  • zubní kaz
  • neprořezané zuby
  • zánět zubní dřeně - pulpitida
  • odhalení krčků zubů
  • změny barvy, tvaru, polohy zubů
  • gummy-smile

Fotografie

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Pana doktora Siedakova mohu jedině doporučit. Velmi mi pomohl a odvedl spoustu práce na mých zubech. Vše bezbolestně a profesionálně. Podstoupil jsem u něj autotransplantaci zubu. Moje extrahovaná osmička byla použita na místo zničené šestky. Výsledek perfektní, velmi přirozený, prakticky nerozpoznatelný. Vše se zahojilo rychle, bolest minimální. Celý zákrok mi byl vysvětlen, doporučen samotným lékařem. Jsem s výsledkem nadmíru spokojen. Další zákroky pana doktora, jako vrtání, plombování jsem také podstoupil. Vše se skvělým výsledkem, bez bolesti. Určitě mohu doporučit dalším lidem, svěřit se panu doktorovi do péče. Moc jemu a jeho asistentce za jejich péči děkuji.

• J

Péče pana doktora mě po předchozích zkušenostech se zubaři velice příjemně překvapila. Podstoupil jsem u něj extrakci osmičky. Celá operace trvala cca hodinu a vše bylo bezbolestné. Necítil jsem ani prvotní vpich jehly. Jsem pět dní po zákroku, nemám žádný otok a stehy jsou venku. Pana doktora Siedakova mohu 100% doporučit.

• P

I já chválím pana doktora Siedakova. Byla jsem u něj na zadásnění odhalených krčků a celý zákrok vč. anestezie bezbolestný. Následné kontroly a důkladná péče, vše vysvětleno. Jsem ráda, že jsem se zaregistrovala na klinice Lazurit. I když jsem nikdy neměla se zuby žádný problém, péče a starostlivost mojí bývalé zubařky, která je nyní již v důchodu, se s péčí a starostlivostí pana dr. Siedakova srovnávat nedá. Shrnutí ...celkově příjemný lékař a člověk.

• nejlepší zubař na světě. Pan doktor mi v únoru provedl tvz. autotransplantaci zubu, měla jsem zničenou dolní sedmičku na pravé straně, která už nešla zachránit, ani nebylo možné nasazení korunku. Jediná možnost která mě napadla, byl implantát. Ale pan doktor přišel se zajímavou možností a překvapivě levnější variantou - autotransplantací. Během operace mi byla vyjmuta zničená sedmička a následně mi byla vyjmuta spodní osmička, která se pak zasadila na místo odstraněné sedmičky. Operace proběhla bez jakéhokoli problému a bolesti. Pár dní po operaci jsem měla trochu nateklou pusu, ale nějak mě to nebolelo, ani neomezovalo, jen nesměla kousat na operované straně. Během několika sezení mi pak doktor vyčistil kanálky a teď už mohu zub používat bez omezení a jsem ráda, že mám vlastní zub místo implantátu :)
    Ještě mi pan doktor odstranil zbývající 2 osmičky na levé straně, opět bez bolestě s lidským přístupem a ohleduplnosti vůči pacientovi.
    Pana doktora Siedakova můžu jen doporučit a jsem ráda, že jsem měla štěstí a narazila na tak kreativního a výborného zubaře. :)

• U pana doktora Siedakova jsem byla na náročné operaci, kde kromě zavedení implantátu mi byl odebrán kostní štěp. Operace trvala 3,5hodiny.Celý zákrok byl velmi profesionální s lidským přístupem k pacientovi.
    Oceňuji dobrou komunikaci mezi pacientem a lékařem, kterému záleží na tom , aby jeho pacienti netrpěli bolestí.Po zákroku jsem k dobrému zahojení kosti používala ještě homeopatika-SYMPHYTUM 30(kostival lékařský).Dnes už mám zub, který je k nerozeznání od mých vlastních zubů.Pana doktora Siedakova můžu všem vřele doporučit, zvláště pokud řeší nějakou komplikovanou situaci ohledně implantátů.Kamila Skalická

• Pan doktor SIEDAKOV je perfekni precizni a hlavne absolutne BEZBOLESTNE veskere osetreni!
    Navic velice prijemny clovek!

• Nejlepsi Zubar na svete ! Byla jsem na řezání osmicky - pečlivý a porad se ptal, zda je vse ok, zub se rychle zahojil! Nikoho jineho uz nechci a vsem vřele doporučuji ! Kristyna

• S

Podstoupila jsem dvakrát extakci zubu u pana doktora Siedakova a vše proběhlo v pořádku, lidský a profesionální přístup, bezbolestnost.Velmi doporučuji.

• Ja jsem byl vcera ve 13:30 na vyndani moudraku v pravo dole a v pul sesty vecer uz jsem hral sipky s kolegama a dneska uz o tom skoro ani nevim samotnej zakrok byl,krom vpichu anesteze,naprosto bezbolestny pak doktor Siedakov je velice sikovnej zdravi Venca Smolik pane Mistre Doktore ✌

• U pana zubaře jsem podstoupil extrakci dvou zubů moudrosti při jedné návštěvě. Zákrok probíhal naprosto bezbolestně a přístup pana Siedakova byl opravdu profesionální. Velmi dbal na to, abych neměl žádné bolesti a cítil se maximálně "v pohodě". Po celý čas operace mě informoval o postupech a vysvětloval daný problém. Stejně tak i sestřička byla velmi příjemná a spolu s panem zubařem tvořili skvělý a velmi profesionální tým. Výborný zubař, kterého můžu jen doporučit!