lékař

Oleksii Magdyk

verifiedCreated with Sketch.

3 názory +přidat

Objednat se Přidejte názor 131 návštěv profilu během posledních 30 dní

Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. Absolvent stomatologické fakulty (rok 2013). Člen České Stomatologické Komory od… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.

Hodnocení pacientů

• P

S panem doktorem plná spokojenost. Plánované zákroky detailně vysvětlil a na mé zvídavé otázky ochotně odpověděl. Samotné zákroky byly provedeny s ohledem na komfort pacienta (mne :)) a kvalitu odvedené práce. Mohu pouze doporučit.

• D

Doporučuju pana doktora, je špička! Byla jsem u pana doktora, ošetření absolutně bez bolesti. Což pro mně důležité.

• S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Zodpoví rád a odborně každý dotaz, ošetření bezbolestné. Mohu doporučit zejména těm, kteří se chtějí zbavit hrůzy z návštěvy zubaře, záleží jim na stavu jejich chrupu a jsou ochotni pro to něco udělat, a těm, kdo chce mít za svého zubaře člověka, který je odborník se zájmem o svůj obor.

Zkušenosti a dovednosti

• Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta.
    Absolvent stomatologické fakulty (rok 2013).
    Člen České Stomatologické Komory od roku 2014.
    Konzervační zubní lékařství, stomatochirurgie,snímací a fixní protetika,kosmetická stomatologie.

• dentální hygiena

• ruština
  • ukrajinština

Stáže

• Ukrainian medical dental akademi 2013-2014
  • Cerec-meeting - zhotovení celokeramických onlají, fazet, korunek pomoci CAD-CAM systému Cerec ( Prague)

Certifikáty

• Oleksii Magdyk, zubař ve městě Praha - Certifikáty