ProMag Dental (mapa)

Přijímám: dospělí, děti od 4 let
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, + 4 Více

Ošetření kořenových kanálků • 800 Kč

Bělení zubů • 4 500 Kč

Ošetření zubního kazu • 800 Kč +7 Více

Estetická stomatologie

Zubní vyšetření

Preventivní prohlídky

Posuzuji-li konkrétní klinicky případ, vždy přihlížím k individuální situaci a požadavkům pacienta. Absolvent stomatologické fakulty (rok 2013). Čle...

• skřípání zubů
  • zubní kaz
  • onemocnění zubní dřeně

S panem doktorem plná spokojenost. Plánované zákroky detailně vysvětlil a na mé zvídavé otázky ochotně odpověděl. Samotné zákroky byly provedeny s ohledem na komfort pacienta (mne :)) a kvalitu odvedené práce. Mohu pouze doporučit.

Doporučuju pana doktora, je špička! Byla jsem u pana doktora, ošetření absolutně bez bolesti. Což pro mně důležité.

S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Zodpoví rád a odborně každý dotaz, ošetření bezbolestné. Mohu doporučit zejména těm, kteří se chtějí zbavit hrůzy z návštěvy zubaře, záleží jim na stavu jejich chrupu a jsou ochotni pro to něco udělat, a těm, kdo chce mít za svého zubaře člověka, který je odborník se zájmem o svůj obor.

Ošetření kořenových kanálků

Bělení zubů