Šrobárova 50, Praha

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí
Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou
Centrum neurologické péče

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Hrůza. Tři hodiny čekání, přednastavená zpráva, soukromé telefony, sestra co se při objednání telefonem ani nepředstaví, neosobní přístup, konstatování že se s tím nedá nic dělat...Pane doktore, dá, ale ne u Vás.

Velice neprofesionální přístup. Nebyl schopen rozeznat onemocnění ani z CT mozku. Pomoc jsme našli až v Praze. Toho lékaře bych nikomu nedoporučovala. Absolutní neprofesionál.

Během vyšetření u pana doktora 3x telefonní rozhovor, jednou přišla sesta a jednou paní z kanceláře bez zaklepání, bez omluvy. Přišel jsem s novou bolestí a ve zprávě mám napsáno od poslední kontroly zlepšení. Připadá mi, že pan doktor vůbec neposlouchá co mu pacient říká. Nezeptá se, nepromluví. Člověk se bojí něco říct.

Před časem jsem u tohoto lékaře byl na prohlídce - odeslán z diabetické poradny. Během psaní zprávy vyřizoval soukromý telefonát, s telefonem u ucha se se mnou rozloučil, podal ruku... Ale až když jsem si přečetl jeho zprávu, nestačil jsem se divit. Stálo tam, že jsem schopen chůze se patách a po špičkám... Ale nic takového mi ani nezkoušel, ani se mě na to neptal. A to nebyl jediný "zádrhel" v jeho zprávě. Připadalo mi to jako přednastavená zpráva pro všechny. Takovému lékaři se raději vyhněte.