K. Šípka 282, Pardubice
Sam. ordinace PL - gynekologa

Pana doktora jsem navštívila v době nepřítomnosti své lékařky a vyšetření bylo velmi bolestivé, necitlivé. Nehledě na zastaralé vybavení, nepříjemné prostředí, i přístup pana doktora nebyl 2x vlídný. Návštěvu nedoporučuji.

Pana doktora jsem musela navštívit při nepřítomnosti paní doktorky Ditrychové a nikdy více! Vyšetření bylo vždy velmi bolestivé a krvácela jsem po něm. Nedoporučuji..

K tomuto pánovi jsem zavítala jen párkrát, když nebyla přítomna má lékařka, paní Ditrychová a úplně mi to stačilo. Nedokážu posoudit odborné kvality, ale pan doktor se choval velmi arogantně a necitlivě, vyšetření bylo extrémně bolestivé. A protivnější sestru jsem snad ještě nezažila.

O

Pan doktor mi v těhotenství nehlídal porodní váhu dítěte a pak jsem měla rizikový porod (a ve finále dvě hodiny šití), protože jsem měla dítě téměř 4,5 kg a v nemocnici se divili, že mě neposlal na předporodní odhad váhy. Byla jsem velice rozčarovaná z prohlídky po šestinedělí. Den před návštěvou mi volal abych se objednala (nemůže se domluvit se sestrou u které jsem měla návštěvu již domluvenou) a když jsem druhý den dorazila, tak se ptal co potřebuji. Zprávu z porodnice si ani neotevřel, natož aby ji přečetl. Pouze se zeptal jak bylo dítě veliké. Při otázce na problémy jsem mu říkala, že mě ta jedna jizva velmi bolí a praská mi. Jeho reakcí bylo, že by mi na to doporučil lubrikační gel, že je to dobrá věc! Odpověděla jsem mu, že na sex nemám ani myšlenky, že jsem toto nemyslela. Dál se o to nezajímal. Vůbec jizvy nekontroloval, vyšetření bylo velice bolestivé a dost jsem po něm krvácela. Po této zkušenosti přecházím k jinému lékaři.

Nedoporučuji

Myslím si,že kladná hodnocení píší jen pacientky pokročilého věku,kteří jsou u dr.zvyklé,nemají rády změnu a nepoznaly jiného dr.
Pan dr.Sýkora byl možná odborník,ale stárne,vybavení ordinace je ubohé,přístup neosobní,zcestný,klape na své starém psacím stroji něco,co nikdo nikdy nepřečte,v podstatě mele stále svoji naučenou písničku a hlavně tahá z pacientek peníze.No....měl by si jít už odpočinout,věk na to má.....

Jako odborníku jsem mu důvěřovala, ale po lidské stránce jsem se s ním necítila bezpečně, jednal se mnou chladně až arogantně, bez respektu k nejintimnějším částem mého těla. Nelituji, že jsem odešla.

Tam nikdy nechoďte!!!!! Velmi bolestivé vyšetření, arogantní jednání. Po jeho prohlídkách jsem vždy odcházela v hrozném stavu. Má nelidské zacházení.

Velmi bolestivé vyšetření,arogantní přístup velká neochota.Velmi zastaralé vybavení ordinace.