Oldřich Pozler CSc., gastroenterolog Hradec Králové

Doc. MUDr. Oldřich Pozler CSc.

Gastroenterolog

Sokolská 581, Hradec Králové
Fakultní nemocnice Hradec Králové

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Ztratila jsem špičkového lékaře, který mi zachránil život před 20lety a před 1rokem dceři, o kterou se staral na JIP pro nedošené děti. Při vstupu do FN jsem vždy měla pocit "že se mám na koho obrátit". Zúčastnila jsem se posledního rozloučení a dodnes se nemohu srovnat s jeho ztrátou. Zjistila jsem, že byl pro mne víc, než jen ošetřující lékař v dětství. Nikdy na Vás nezapomenu a budete nám moc moc chybět!!!!!!!!!!!!

O

Pan docent je pro mě největší lékařská kapacita, kterou jsem kdy poznal! Ve třech letech mi zachránil život, když mi správně stanovil diagnózu oproti mé praktické lékařce. Díky němu mám možnost být na tomto světě. Být "zdravý", nemít poškozený mozek a trávící ústrojí. Staral se o mě 15 let a vždycky byl moc hodný. Nikdy jsem u něj neměl problémy s nějakým vyšetřením nebo neochotou. Byl to moc hodný člověk, který měl srdce na správném místě! Stále se snažil něco zlepšovat a víc a víc pomáhat lidem. O to více bolí, že nás tento týden zcela náhle opustil. :( Dnes měl v Hradci Králové pohřeb, kam přijelo mnoho lidí, až se všichni nevešli do obřadní síně. Je to obrovská ztráta. :( Zachránil a pomohl mnoho lidem! Navždy nám zůstane v našich srdcích.
Velký respekt a úžasné vzpomínky si uchovám navždy na tohoto skvělého lékaře a přítele.

Pan docent je nejlepší lékař ve svém oboru,před více jak 15ti lety mi diagnostikoval Crohnovu chorobu,za sebou mám jednu operaci.Jeho péče byla na jedničku,i přes tu dlouhou dobu,kterou jsem vždy musela v nemocnici absolvovat,ráda na něj vzpomínám.Dnes čekám druhé dítě a jsem mu za vše moc vděčná.Má můj velký dík!!!Stejně tak celý týmFN dětské oddělení!!!Nyní chodím k paní doktorce Volfové také v HK a musím říct,že i u ní jsem velmi spokojená!

Úžasný člověk,výtečný odborník se znalostmi,praxi,srdcem.Umí naslouchat,předvídat,nezanedbat.Vřelé mu díky.Hlavně za mou dcerku. Patří mu obdiv,díky a přání všeho dobrého.

zachránil mého syna je to skvělý doktor a člověk.

Pan docent je opravdu jednička ve svém oboru..Před 7 lety (v 15 letech) mi diagnostikovali M.Crohn a muj stav byl v te době hodně špatný.NA doporučení jsem jela přes půl republiky do Hradce a opravdu se to vyplatilo,neskutečně mi pomohl.Má skvělý přístup k pacientům,je velice profesionální a velmi ochotný. Nikdy nezapomenu jak volal domů a ptal se jak se cítím,ze jsem se delsí dobu neozvala ...Opravdu jedinečný lékař,je výborný!!!!!!!Až mi bylo strašně líto, když jsem musela přejít na "dospělé"oddělení. Všeobecn2 ovšem FN HK vřele doporučuji co se týče péče chronicky nemocných ( M. Crohn, Ulc.kolitida).Kéž by takových doktorů bylo více,moc Vám děkuji.

Š

Pane docente-před 31lety,jste u mne diagnostikoval céliakální sprue.(asi jsem byla průkopnicí této nemoci).Díky Vaší péči jsem dnes relativně zdravá a mám již dvě krásné-zdravé holčičky...mohla bych se rozepsat,ale každý kdo si to tu čte si přožil své s tím spjaté...velké díky Vám,sestřičce a mojí mamce!!!přeji Vám hodně štěstí a zdraví...

Pan docent je opravdu třída! Moc si ho vážíme! Jsem ráda, že se náš syn dostal do jeho péče. Je to opravdu odborník!

Kapacita.

Pan docent je skutečný odborník. Jsem velice ráda, že jsem se jako malá dostala do jeho péče, kdy mi jako jediný diagostikoval celiakii a tím mi zachránil život. Dvacet let jsem k němu chodila a jsem skutečně velmi vděčná za jeho péči, která byla vždy profesionální. Jeho přístup k malým pacientům je jedinečný. Je to člověk na správném místě! Kéž by bylo více takových lidí. Děkuji Vám