Chirurgie CEDRAM Hradec Králové

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Umístění: Chirurgie CEDRAM Hradec Králové Jiný

Člověk na správném místě, vynikající doktor z dobrou náladou. Jenom začne mluvit a už uzdravuje. Při zákroku vtipkuje a zapomenete na bolest, sestřička v HK také hodná a příjemná. Děkuji oběma.

Umístění: jiné místo Operace varixů

I touto cestou chci panu Fialovi velice poděkovat za jeho přístup při prvním vyšetření a následně i na operačním sále :-)Pan doktor je velice milý,ochotný.Velice si cením toho,že má ten správný smysl pro humor,který mi na sále opravdu pomohl.Nyní jsem třetí den po klasické operaci křečových žil PDK a daří se mi dobře.To vše díky panu Fialovi a neméně díky nemocničnímu personálu v Jilemnické nemocnici.Pana doktora Fialu mohu jen a jen DOPORUČIT!!!!

Takový lékař jako je pan doktor Fiala, je vzorem pro všechny ostatní lékaře. Je špičkový odborník, přístup k pacientům je fantastický, velmi dobrý organizátor. Vřele doporučuji všem ostatním pacientům. Věra Drbohlavová, Hradec Králové”

Velmi příjemný a pozitivní člověk. Ochotný a milý. Veliká spokojenost. Všem vřele pana doktora doporučuji.

Skvělý lékař. Je to velice příjemný člověk, který Vás v ordinaci vždy vítá s úsměvem.

léčí s humorem a vždy si ví rady

Skvely charismaticky doktor, ktery vyzaruje pozitivni energii, ma lidsky pristup se smyslem pro humor a je to skvely profesional.

U mě super doktor, vždy spokojen.

U mě super doktor. Vždy spokojen.

V pondělí 28.6.2010 jsem si zlomila a podvrtla nohu.Měla jsem to štěstí,že pan Dr.Fiala byl právě v Jilemnici.Nevěděla jsem,kdo to je.Na sál v deset hodin večer přišel příjemný pán,vše mi hezky vysvětlil a pevně věřím,že mi nohu sešrouboval dobře a na konci prázdnin budu zase chodit.Až druhý den jsem se dozvěděla,že mě oparoval tak zkušený chirurg.Škoda,že jsem mu už nemohla víc poděkovat.Pokud si to tu přečte,tak ještě jednou moc a moc děkuji.Martina Vanclová

25 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

chtěl bych se zeptat, zda se dá nějak z krevních testů poznat zánět žil, nebo žilní nedostatečnost.

Děkuji.

tuto diagnózu je možno stanovit spíše na základě klinického vyšetření a ultrazvukového vyšetření.
S pozdravem
dr. O. Fiala

MUDr. Oldřich Fiala

si ohnul prst, bracha na me skocil a kdyz jsem daval ruku pred sebe tak mi ji pritiskl k brichu a ten palec se mi ohnul a slysel jsem asi 2 nebo 3 křupnutí bolelo to hodne ale ale tak po 2h to bylo lepší, dneska už to bolí jen když snim hýbu do stran nebo vezmu nějaký předmet do ruky, citim ze ten prst je oslabený, chci se zeptat jestli na zlomený palec se dává sádra nebo jen nejaka orteza dekuji. Kdyz snim hýbu tak boli už mene než včera,celkem dost s nim hybu tak doufam ze to nemam zlomene dekuji.

Dobrý den, zlomeninu lze potvrdit nebo vyloučit rtg snímkem, vzhledem k průběhu /rychlý ústup obtíží/ lze předpokládat, že by to zlomenina být nemusela. Je možno prst fixovat sádrovým obvazem nebo ortézou, připadně jej zhruba 2 týdny šetřit a přikládat studené obklady. Při přetrvávání bolestivost by bylo lepší navštívit chirurgickou ambulanci.
S pozdravem dr. O. Fiala

MUDr. Oldřich Fiala