Oldřich Čech, ortoped Praha

Prof. MUDr. Oldřich Čech

Ortoped Více

Bobkova 736, Praha
Centrum prof. Čecha, s.r.o.

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Názory

Pan profesor mne několik měsíců po narození v roce 1968 zakluboval - bez nutnosti operace, v roce 1993 provedl operaci stříšky, v roce 1994 pak TEP, v roce 2012 výměnu hlavice a jamky. Velmi děkuji panu profesorovi za jeho profesionální léčbu. Za jeho maximální pracovní zaujetí, vstřícný a klidný přístup.

Pan profesor je velice dobrý lékař, velice dobrý člověk. Nevěřím, že by bral všimné, podle mne to je pomluva. Pevné zdraví, pane profesore a mnohokrát děkuji za Vaši pomoc !!!!

V roce 1957 mi provedl po boku profesora Zahradníčka plastiku kyčle. Padesát let jsem měl jen snesitelné problémy. Pak nastal čas kyčli vyměnit. S laskavostí, porozuměním a velkou vstřícností ( BEZ OBÁLKY ) mi pan profesor pomohl. Můj stav před operací byl skoro neléčitelný, nyní jsem zdráv. Věhlasní kolegové pana MUDr. Čecha prohlásili, že takovouto operaci by v ČR nezvládl nikdo, možná někdo v Evropě. Děkuji, pane profesore.

Dobrý večer, své hodnocení pana profesora jsem již napsala 6.5.2009 ale ráda bych se vyjádřila k tomu , že pokud není obálka , není zájem ani péče. Z vlastní zkušenosti vím , že je to naprostý nesmysl. Přišla jsem za panem profesorem jako naprosto řadový pacient, který má bolesti.Pan doktor pro mě udělal opravdu maximum a i když mě sám neoperoval přišel se za mnou podívat na JIP a informoval se na můj zdravotní stav.Je to neskutečně hodný člověk, který si zaslouží uznání.

Pan prof.Čech mne operoval(TEP) v říjnu 2009,ve spolupráci s Mudr.Horáčkem v sanatoriu dr.Pírka a musím jej a celý jeho tým pochválit.Jelikož mne čeká operace druhé kyčle,jsem rád že ji opět provede právě on se svým týmem.

pan prof.Čech mne operoval před 25 lety,ještě na Bojišti.Vím,že je specialista spíše na kyčle,takže operace chodidel nejsou asi jeho specialitou.absolvoval jsem u něj dvě operace za sebou a mohu říci,že byli skoro zbytečné,protože mi od problému nepomohl.takže můj názor je bez hodnocení.

Pan profesor je nejen vynikajicí a uznávaný odborník , ale i velmi hodný člověk , který má opravdu rád svou práci.Z jeho přístupu k pacientům by si mohli vzít příklad některé tzv ,, kapacity " velmi mu děkuji za pomoc a péči kterou mi věnoval. Všem vřele doporučuji a ještě jednou děkuji pane profesore.

Velmi dobrý ortoped.

Pan profesor je odborník na svém místě,je skvělý diagnostik s příkladným přístupem k pacientovi.Vřele doporučuji.

Zlaté ruce, velké srdce - víc takových. Specialista na TEP kyčlí a kolen.